Zczuba.tv

Aktualności

Kolejna porażka. Tym razem Victoria nie sprostała Zniczowi.

• autor: Admin, 2010-09-11 17:19

W 7 kolejce Victoria Bartoszyce zmierzyła się z liderem Zniczem Biała Piska. Ostatecznie przegrała 2:1.

Gole: Tomasz Osipowicz 90+2 - zawodnik Znicza 20', zawodnik Znicza 45+1

Skład: Błażej Jodko, Jan Kadziewicz(kapitan), Andrzej Cichocki, Łukasz Małolepszy, Marek Milczarek(46' Tomasz Deluga), Marek Krzywiec, Tomasz Konieczek,Hubert Lis(70' Rafał Wasilewski) Kamil Krzemiński(65' Łukasz Zych), Tomasz Osipowicz, Przemysław Mazurek.

Żółte kartki: Jan Kadziewicz

Pierwszą dobrą sytuację mieli goście, lecz uderzenie z ostrego kąta spokojnie obronił Błażej Jodko. W 12 minucie Marek Krzywiec po zgraniu piłki przez Przemysława Mazurka znalazł się w sytuacji sam na sam, ale piłkę przeniósł nad bramką. 5 minut miał jeszcze lepszą sytuację, ale z 5 metrów także przeniósł piłkę nad poprzeczką. 2 minuty później

Przemysław Mazurek uderzał z ok. 15, lecz bramkarz Znicza wybił piłkę na rzut rożny. Piłkę z rzutu rożnego wybili zawodnicy Znicza, którzy ruszyli do kontrataku. Jeden zawodników Znicza  zagrał piłkę na lewą stronę, gdzie popędził zawodnik Znicza i uderzając z ok. 15 metra nie dał szans bramkarzowi Victorii. W kolejnych minutach Victoria już nie stwarzała groźnych sytuacji, po których mogła paść bramka, natomiast do ataku ruszyli zawodnicy Znicza. W 30 minucie nie wykorzystali znakomitej sytuacji, gdzie po zamieszaniu na 16 metrze znalazł się niepilnowany zawodnik Znicza, lecz uderzył obok bramki. Już w doliczonym czasie gry Znicz zdobył drugiego gola, kiedy to po dośrodkowaniu z lewego sektora gry piłki nie przeciął Andrzej Cichocki i zawodnik Znicza z 5 metrów nie dał szans Błażejowi Jodko.

W drugiej połowie przewagę mieli goście, którzy mieli kilka dobrych okazji do powiększenia prowadzenia, lecz brakowało skuteczności. W następnych minutach meczu gra się zaostrzyła, czego efektem było pokazanie kilku żółtych kartek.

W doliczonym czasie gry sędzia podyktował za zagranie ręką przed zawodnika. Do karnego podszedł Tomasz Osipowicz, który na raty pokonał bramkarza Znicza.