Liga Okręgowa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 57, wczoraj: 250
ogółem: 689 443
statystyki szczegółowe
|
Victoria sezon rozpocznie meczem u siebie z zespołem Granicy Bezledy, który odbędzie się 7 lub 8 sierpnia.
Natomiast rundę jesienna zakończy meczem wyjazdowym z DKS Dobre Miasto, który zostanie rozegrany 6 lub 7 listopada.
Oto terminarz rundy jesiennej sezonu 2010/2011 w klasie okręgowej.
Kolejka 1 - 7-8 sierpnia
Wilczek Wilkowo - MKS Szczytno
GLKS Jonkowo - Mazur Pisz
Znicz Biała Piska - Leśnik Nowe Ramuki
Warmia Olsztyn - Mamry Giżycko
Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
MKS Jeziorany - DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark - Jurand Barciany
Orlęta Reszel - Łyna Sępopol
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
MKS Szczytno | - | Łyna Sępopol | |
Jurand Barciany | - | Orlęta Reszel | |
DKS Dobre Miasto | - | Omulew Wielbark | |
Granica Bezledy | - | MKS Jeziorany | |
Mamry Giżycko | - | Victoria Bartoszyce | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | Warmia Olsztyn | |
Mazur Pisz | - | Znicz Biała Piska | |
Wilczek Wilkowo | - | GLKS Jonkowo |
Kolejka 3 - 21-22 sierpnia |
GLKS Jonkowo | - | MKS Szczytno | |
Znicz Biała Piska | - | Wilczek Wilkowo | |
Warmia Olsztyn | - | Mazur Pisz | |
Victoria Bartoszyce | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
MKS Jeziorany | - | Mamry Giżycko | |
Omulew Wielbark | - | Granica Bezledy | |
Orlęta Reszel | - | DKS Dobre Miasto | |
Łyna Sępopol | - | Jurand Barciany |
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia |
MKS Szczytno | - | Jurand Barciany | |
DKS Dobre Miasto | - | Łyna Sępopol | |
Granica Bezledy | - | Orlęta Reszel | |
Mamry Giżycko | - | Omulew Wielbark | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | MKS Jeziorany | |
Mazur Pisz | - | Victoria Bartoszyce | |
Wilczek Wilkowo | - | Warmia Olsztyn | |
GLKS Jonkowo | - | Znicz Biała Piska |
Kolejka 5 - 4-5 września |
Znicz Biała Piska | - | MKS Szczytno | |
Warmia Olsztyn | - | GLKS Jonkowo | |
Victoria Bartoszyce | - | Wilczek Wilkowo | |
MKS Jeziorany | - | Mazur Pisz | |
Omulew Wielbark | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
Orlęta Reszel | - | Mamry Giżycko | |
Łyna Sępopol | - | Granica Bezledy | |
Jurand Barciany | - | DKS Dobre Miasto |
Kolejka 6 - 8 września |
MKS Szczytno | - | DKS Dobre Miasto | |
Granica Bezledy | - | Jurand Barciany | |
Mamry Giżycko | - | Łyna Sępopol | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | Orlęta Reszel | |
Mazur Pisz | - | Omulew Wielbark | |
Wilczek Wilkowo | - | MKS Jeziorany | |
GLKS Jonkowo | - | Victoria Bartoszyce | |
Znicz Biała Piska | - | Warmia Olsztyn |
Kolejka 7 - 11-12 września |
Warmia Olsztyn | - | MKS Szczytno | |
Victoria Bartoszyce | - | Znicz Biała Piska | |
MKS Jeziorany | - | GLKS Jonkowo | |
Omulew Wielbark | - | Wilczek Wilkowo | |
Orlęta Reszel | - | Mazur Pisz | |
Łyna Sępopol | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
Jurand Barciany | - | Mamry Giżycko | |
DKS Dobre Miasto | - | Granica Bezledy |
Kolejka 8 - 18-19 września |
MKS Szczytno | - | Granica Bezledy | |
Mamry Giżycko | - | DKS Dobre Miasto | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | Jurand Barciany | |
Mazur Pisz | - | Łyna Sępopol | |
Wilczek Wilkowo | - | Orlęta Reszel | |
GLKS Jonkowo | - | Omulew Wielbark | |
Znicz Biała Piska | - | MKS Jeziorany | |
Warmia Olsztyn | - | Victoria Bartoszyce |
Kolejka 9 - 25-26 września |
Victoria Bartoszyce | - | MKS Szczytno | |
MKS Jeziorany | - | Warmia Olsztyn | |
Omulew Wielbark | - | Znicz Biała Piska | |
Orlęta Reszel | - | GLKS Jonkowo | |
Łyna Sępopol | - | Wilczek Wilkowo | |
Jurand Barciany | - | Mazur Pisz | |
DKS Dobre Miasto | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
Granica Bezledy | - | Mamry Giżycko |
Kolejka 10 - 2-3 października |
MKS Szczytno | - | Mamry Giżycko | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | Granica Bezledy | |
Mazur Pisz | - | DKS Dobre Miasto | |
Wilczek Wilkowo | - | Jurand Barciany | |
GLKS Jonkowo | - | Łyna Sępopol | |
Znicz Biała Piska | - | Orlęta Reszel | |
Warmia Olsztyn | - | Omulew Wielbark | |
Victoria Bartoszyce | - | MKS Jeziorany |
Kolejka 11 - 9-10 października |
MKS Jeziorany | - | MKS Szczytno | |
Omulew Wielbark | - | Victoria Bartoszyce | |
Orlęta Reszel | - | Warmia Olsztyn | |
Łyna Sępopol | - | Znicz Biała Piska | |
Jurand Barciany | - | GLKS Jonkowo | |
DKS Dobre Miasto | - | Wilczek Wilkowo | |
Granica Bezledy | - | Mazur Pisz | |
Mamry Giżycko | - | Leśnik Nowe Ramuki |
Kolejka 12 - 16-17 października |
MKS Szczytno | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
Mazur Pisz | - | Mamry Giżycko | |
Wilczek Wilkowo | - | Granica Bezledy | |
GLKS Jonkowo | - | DKS Dobre Miasto | |
Znicz Biała Piska | - | Jurand Barciany | |
Warmia Olsztyn | - | Łyna Sępopol | |
Victoria Bartoszyce | - | Orlęta Reszel | |
MKS Jeziorany | - | Omulew Wielbark |
Kolejka 13 - 23-24 października |
Omulew Wielbark | - | MKS Szczytno | |
Orlęta Reszel | - | MKS Jeziorany | |
Łyna Sępopol | - | Victoria Bartoszyce | |
Jurand Barciany | - | Warmia Olsztyn | |
DKS Dobre Miasto | - | Znicz Biała Piska | |
Granica Bezledy | - | GLKS Jonkowo | |
Mamry Giżycko | - | Wilczek Wilkowo | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | Mazur Pisz |
Kolejka 14 - 30-31 października |
MKS Szczytno | - | Mazur Pisz | |
Wilczek Wilkowo | - | Leśnik Nowe Ramuki | |
GLKS Jonkowo | - | Mamry Giżycko | |
Znicz Biała Piska | - | Granica Bezledy | |
Warmia Olsztyn | - | DKS Dobre Miasto | |
Victoria Bartoszyce | - | Jurand Barciany | |
MKS Jeziorany | - | Łyna Sępopol | |
Omulew Wielbark | - | Orlęta Reszel |
Kolejka 15 - 6-7 listopada |
Orlęta Reszel | - | MKS Szczytno | |
Łyna Sępopol | - | Omulew Wielbark | |
Jurand Barciany | - | MKS Jeziorany | |
DKS Dobre Miasto | - | Victoria Bartoszyce | |
Granica Bezledy | - | Warmia Olsztyn | |
Mamry Giżycko | - | Znicz Biała Piska | |
Leśnik Nowe Ramuki | - | GLKS Jonkowo | |
Mazur Pisz | - | Wilczek Wilkowo |
MBKS Victoria Bartoszyce | 7:1 | GLKS Jurand Barciany |
2010-10-30, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
||||||||||||||||||
|