Victoria Bartoszyce - Znicz Biała Piska 1:1 (0:0)

• autor: Admin, 2010-05-22 18:27

Dnia 22 maja Victoria zmierzyła się u siebie z  Zniczem Biała Piska.

Skład Victorii: Kamil Jaworski, Jan Kadziewicz, Tomasz Konieczek, Hubert Lis, Marek Krzywiec (88' Łukasz Małolepszy),  Przemysław Mikulak(60' Kamil Krzemiński), Artur Butniewicz,  Wojciech Potyra(80' Daniel Rzewnicki), Tomasz Osipowicz, Tomasz Deluga, Przemysław Mazurek.

Żółte kartki: Marek Krzywiec

W pierwszej połowie Victoria stworzyła kilka sytuacji, po których mogła paść bramka dla gospodarzy. Bliski szczęścia był Przemysław Mazurek, lecz jego strzał minął bramkę gości. W 35 minucie ładnym strzałem popisał się Wojciech Potyra, lecz jego strzał z najwyższym trudem obronił bramkarz Znicza. Najlepszą sytuacje jaką stworzyła sobie Victoria w I połowie miała miejsce w 45 minucie, kiedy to po zagraniu prostopadłej piłki przez Artura

Butniewicza do piłki doszedł Przemysław Mazurek i dorzucił piłkę na głowę Tomasza Delugi, lecz ten z 2 metrów nie trafił do bramki gości. W drugiej połowie panowała zażarta walka na boisku. Często na boisku leżeli zawodnicy Znicza, którzy narzekali na urazy. W 70 minucie po kilku wymienionych między sobą podaniach Marek Krzywiec stanął sam na sam z bramkarzam i na raty pokonał bramkarza gości, wyprowadzając Victorię na prowadzenie. Później w dogodnej sytuacji znalazł się Tomasz Osipowicz, lecz z 16 metra uderzył wprost w bramkarza. W 85 minucie kontrę wyprowadził Znicz, który po zamieszaniu w polu karnym wyrównał. Do końca meczu oba zespoły atakowały. Znicz miał kapitalną sytuację w końcówkę, lecz po strzale zawodnika Znicz piłka trafiła w słupek.

Lider OKS II Olsztyn wygrał 2:0 z Mazurem Pisz  i powiększył przewagę nad grupą pościgową. Victoria obecnie traci do Olsztyna 9 punktów, mając jeden mecz zaległy.

Juniorzy młodsi i starsi mieli dzisiaj rozegrać spotkania z OKS Olsztyn, lecz boisko w Olsztynie(na Dajtkach) było zajęte przez pokaz wojska i mecze wstępnie zostały przełożone na 16 czerwca.