MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 30
ogółem: 407 087

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2009/2010

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  OKS 1945 II Olsztyn 30 64 20 4 6 74-26 10 4 1 40-6 10 0 5 34-20            
2.  Znicz Biała Piska 30 59 18 5 7 61-32 11 3 1 38-15 7 2 6 23-17            
3.  Warmia Olsztyn 30 57 18 3 9 57-48 12 2 1 37-15 6 1 8 20-33            
4.  Victoria Bartoszyce 30 54 17 3 10 71-45 8 2 5 36-25 9 1 5 35-20            
5.  DKS Dobre Miasto 30 53 15 8 7 59-30 9 3 3 31-13 6 5 4 28-17            
6.  Omulew Wielbark 30 47 12 11 7 52-34 9 4 2 27-11 3 7 5 25-23            
7.  Orlęta Reszel 30 46 14 4 12 68-53 8 2 5 41-28 6 2 7 27-25            
8.  Łyna Sępopol 30 44 12 8 10 46-50 8 2 5 27-27 4 6 5 19-23            
9.  Jurand Barciany 30 39 12 3 15 54-80 8 1 6 29-33 4 2 9 25-47            
10.  MKS Jeziorany 30 38 11 5 14 35-44 7 2 6 21-17 4 3 8 14-27            
11.  Granica Bezledy 30 37 10 7 13 49-65 7 5 3 33-27 3 2 10 16-38            
12.  Mamry Giżycko 30 32 9 5 16 38-55 6 3 6 24-23 3 2 10 14-32            
13.  Leśnik Nowe Ramuki 30 30 9 3 18 37-63 5 3 7 23-24 4 0 11 14-39            
14.  Mazur Pisz 30 27 7 6 17 38-62 6 2 7 24-25 1 4 10 14-37 2 4 1 1 0 6-2
15.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 27 7 6 17 41-59 3 3 9 15-26 4 3 8 26-33 2 1 0 1 1 2-6
16.  Fortuna Wygryny 30 23 6 5 19 29-63 4 2 9 17-31 2 3 10 12-32            
OKS 1945 II Olsztyn swoje mecze rozgrywa na sztucznym boisku na Dajtkach.
Omulew Wielbark swoje mecze rozgrywa w Szczytnie na stadionie Wyższej Szkoły Policji.
Polonia Lidzbark Warmiński swoje mecze w rundzie jesiennej rozgrywa w Bartoszycach.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1  OKS 1945 II Olsztyn      2-0  7-1  4-0  0-0  3-2  0-0  4-0  0-0  6-0  2-0  4-0  1-2  2-0  1-1  4-0 
 2  Znicz Biała Piska 1-0       3-1  1-1  2-1  2-2  3-0  4-3  5-0  1-1  4-0  2-0  3-0  4-1  3-2  0-3* 
 3  Warmia Olsztyn 3-2  0-2       4-3  3-0  1-0  2-1  2-2  5-1  1-1  3-0  3-1  2-1  5-0  2-1  1-0 
 4  Victoria Bartoszyce 4-1  1-1  0-1       0-2  3-2  1-5  0-1  2-2  3-1  6-1  2-1  0-1  4-2  4-1  6-3 
 5  DKS Dobre Miasto 0-2  2-0  4-1  0-2       2-1  1-3  1-1  6-0  1-0  2-0  2-2  2-0  3-0  1-1  4-0 
 6  Omulew Wielbark 2-0  2-0  1-2  1-0  1-1       3-0  0-0  4-2  1-1  2-3  2-0  2-0  1-1  3-0  2-1 
 7  Orlęta Reszel 2-5  2-1  2-0  2-3  3-3  0-1       4-3  4-2  4-0  4-2  1-2  8-0  2-0  3-6  0-0 
 8  Łyna Sępopol 1-2  0-5  4-0  3-2  1-5  3-3  0-3       2-1  2-1  0-0  3-0  2-3  1-0  2-1  3-1 
 9  Jurand Barciany 0-4  1-4  5-3  0-7  3-1  1-1  4-3  1-2       1-0  1-3  4-2  3-0  1-0  1-3  3-0 
 10  MKS Jeziorany 0-3  0-1  0-1  0-3  0-0  2-0  1-2  1-1  1-3       4-1  2-1  2-0  3-0  3-1  2-0 
 11  Granica Bezledy 3-2  1-3  1-3  0-5  1-1  1-1  3-3  0-0  4-2  4-2       1-0  5-0  2-2  4-1  3-2 
 12  Mamry Giżycko 1-2  1-2  0-3  0-1  2-1  2-2  1-0  2-0  4-3  2-1  3-3       0-3*  6-1  0-1  0-0 
 13  Leśnik Nowe Ramuki 0-2  0-2  1-3  0-4  0-4  2-2  2-1  1-2  5-0  0-1  4-0  3-0       1-1  3-1  1-1 
 14  Mazur Pisz 1-2  2-0  4-1  5-1  1-4  0-3  2-1  2-1  1-3  0-1  0-2  2-2  2-1       2-2  0-1 
 15  Polonia Lidzbark Warmiński 0-3  2-2  0-0  0-1  0-2  1-1  1-2  0-2  2-3  0-2  2-1  0-1  4-2  0-4       3-0 
 16  Fortuna Wygryny 2-4  1-0  1-0  0-2  0-3  0-4  1-3  1-1  2-3  1-2  1-0  1-2  3-1  2-2  1-4      

 

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

 

Jurand Barciany 1-0 Mazur Pisz 9 sierpnia, 14:00
MKS Jeziorany 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 9 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 3-3 Granica Bezledy 8 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 OKS 1945 II Olsztyn 8 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Reszel 8 sierpnia, 13:00
Victoria Bartoszyce 3-2 Omulew Wielbark 8 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 1-0 Fortuna Wygryny 8 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 2-3 Leśnik Nowe Ramuki 8 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

 

Mazur Pisz 2-1 Leśnik Nowe Ramuki 15 sierpnia, 16:00
Fortuna Wygryny 1-1 Łyna Sępopol 15 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Warmia Olsztyn 16 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-3 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Znicz Biała Piska 16 sierpnia, 14:45
Granica Bezledy 1-1 DKS Dobre Miasto 15 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Mamry Giżycko 15 sierpnia, 16:00
Jurand Barciany 1-0 MKS Jeziorany 16 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

 

MKS Jeziorany 3-0 Mazur Pisz 23 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 4-3 Jurand Barciany 22 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 22 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 4-0 Granica Bezledy 22 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 OKS 1945 II Olsztyn 22 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 2-1 Orlęta Reszel 22 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 3-3 Omulew Wielbark 22 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Fortuna Wygryny 23 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

 

Mazur Pisz 0-1 Fortuna Wygryny 29 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 30 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 4-3 Łyna Sępopol 29 sierpnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 7-1 Warmia Olsztyn 30 sierpnia, 15:00
Granica Bezledy 0-5 Victoria Bartoszyce 28 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Znicz Biała Piska 29 sierpnia, 16:00
Jurand Barciany 3-1 DKS Dobre Miasto 30 sierpnia, 14:00
MKS Jeziorany 2-1 Mamry Giżycko 30 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 5 - 5-6 września

 

Mamry Giżycko 6-1 Mazur Pisz 5 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-0 MKS Jeziorany 5 września, 16:00
Znicz Biała Piska 5-0 Jurand Barciany 5 września, 15:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września, 17:00
Warmia Olsztyn 3-0 Granica Bezledy 5 września, 16:00
Łyna Sępopol 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 5 września, 11:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Orlęta Reszel 6 września, 14:00
Fortuna Wygryny 0-4 Omulew Wielbark 5 września, 16:00

 

Kolejka 6 - 9 września

 

Mazur Pisz 0-3 Omulew Wielbark 9 września, 17:00
Orlęta Reszel 0-0 Fortuna Wygryny 9 września, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 9 września, 17:00
Granica Bezledy 0-0 Łyna Sępopol 9 września, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 Warmia Olsztyn 9 września, 17:00
Jurand Barciany 0-7 Victoria Bartoszyce 9 września, 17:00
MKS Jeziorany 0-1 Znicz Biała Piska 9 września, 17:00
Mamry Giżycko 2-1 DKS Dobre Miasto 9 września, 17:00

 

Kolejka 7 - 12-13 września

 

DKS Dobre Miasto 3-0 Mazur Pisz 12 września, 16:00
Znicz Biała Piska 2-0 Mamry Giżycko 12 września, 15:00
Victoria Bartoszyce 3-1 MKS Jeziorany 12 września, 17:00
Warmia Olsztyn 5-1 Jurand Barciany 12 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 12 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-0 Granica Bezledy 13 września, 14:00
Fortuna Wygryny 2-4 OKS 1945 II Olsztyn 12 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Orlęta Reszel 13 września, 16:00

 

Kolejka 8 - 19-20 września

 

Mazur Pisz 2-1 Orlęta Reszel 19 września, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 3-2 Omulew Wielbark 20 września, 15:00
Granica Bezledy 3-2 Fortuna Wygryny 19 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-2 Leśnik Nowe Ramuki 19 września, 15:00
Jurand Barciany 1-2 Łyna Sępopol 20 września, 14:00
MKS Jeziorany 0-1 Warmia Olsztyn 20 września, 16:00
Mamry Giżycko 0-1 Victoria Bartoszyce 19 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Znicz Biała Piska 19 września, 16:00

 

Kolejka 9 - 26-27 września

 

Znicz Biała Piska 4-1 Mazur Pisz 26 września, 15:00
Victoria Bartoszyce 0-2 DKS Dobre Miasto 26 września, 14:00
Warmia Olsztyn 3-1 Mamry Giżycko 26 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-1 MKS Jeziorany 26 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 5-0 Jurand Barciany 27 września, 14:00
Fortuna Wygryny 1-4 Polonia Lidzbark Warmiński 26 września, 16:00
Omulew Wielbark 2-3 Granica Bezledy 27 września, 16:00
Orlęta Reszel 2-5 OKS 1945 II Olsztyn 26 września, 16:00

 

Kolejka 10 - 3-4 października

 

Mazur Pisz 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 3 października, 15:00
Granica Bezledy 3-3 Orlęta Reszel 3 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Omulew Wielbark 3 października, 14:00
Jurand Barciany 3-0 Fortuna Wygryny 4 października, 14:00
MKS Jeziorany 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 4 października, 14:00
Mamry Giżycko 2-0 Łyna Sępopol 3 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 4-1 Warmia Olsztyn 3 października, 15:00
Znicz Biała Piska 1-1 Victoria Bartoszyce 3 października, 14:00

 

Kolejka 11 - 10-11 października

 

Victoria Bartoszyce 4-2 Mazur Pisz 10 października, 15:00
Warmia Olsztyn 0-2 Znicz Biała Piska 10 października, 16:00
Łyna Sępopol 1-5 DKS Dobre Miasto 10 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Mamry Giżycko 11 października, 14:00
Fortuna Wygryny 1-2 MKS Jeziorany 10 października, 15:00
Omulew Wielbark 4-2 Jurand Barciany 11 października, 16:00
Orlęta Reszel 3-6 Polonia Lidzbark Warmiński 10 października, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Granica Bezledy 11 października, 14:00
na stadionie Warmii

 

Kolejka 12 - 17-18 października

 

Mazur Pisz 0-2 Granica Bezledy 17 października, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 OKS 1945 II Olsztyn 17 października, 14:15
Jurand Barciany 4-3 Orlęta Reszel 18 października, 14:00
MKS Jeziorany 2-0 Omulew Wielbark 18 października, 14:00
Mamry Giżycko 0-0 Fortuna Wygryny 17 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 17 października, 15:00
Znicz Biała Piska 4-3 Łyna Sępopol 17 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Warmia Olsztyn 17 października, 12:00

 

Kolejka 13 - 24-25 października

 

Warmia Olsztyn 5-0 Mazur Pisz 24 października, 15:00
Łyna Sępopol 3-2 Victoria Bartoszyce 24 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 Znicz Biała Piska 25 października, 14:00
Fortuna Wygryny 0-3 DKS Dobre Miasto 24 października, 14:00
Omulew Wielbark 2-0 Mamry Giżycko 25 października, 14:00
Orlęta Reszel 4-0 MKS Jeziorany 24 października, 15:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 Jurand Barciany 25 października, 14:15
Granica Bezledy 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński 24 października, 14:00

 

Kolejka 14 - 31 października

 

Mazur Pisz 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 31 października, 14:00
Jurand Barciany 1-3 Granica Bezledy 31 października, 14:00
MKS Jeziorany 0-3 OKS 1945 II Olsztyn 31 października, 14:00
Mamry Giżycko 1-0 Orlęta Reszel 31 października, 14:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Omulew Wielbark 31 października, 15:00
Znicz Biała Piska 0-3 Fortuna Wygryny 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Victoria Bartoszyce 0-1 Leśnik Nowe Ramuki 31 października, 14:00
Warmia Olsztyn 2-2 Łyna Sępopol 31 października, 14:00

 

Kolejka 15 - 7-8 listopada

 

Łyna Sępopol 1-0 Mazur Pisz 7 listopada, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-3 Warmia Olsztyn 8 listopada, 14:00
Fortuna Wygryny 0-2 Victoria Bartoszyce 7 listopada, 14:00
Omulew Wielbark 2-0 Znicz Biała Piska 8 listopada, 14:00
Orlęta Reszel 3-3 DKS Dobre Miasto 7 listopada, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Mamry Giżycko 8 listopada, 14:00
Granica Bezledy 4-2 MKS Jeziorany 7 listopada, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Jurand Barciany 7 listopada, 14:00

 

Kolejka 16 - 5 maja

 

Mazur Pisz 1-3 Jurand Barciany 5 maja, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 MKS Jeziorany 5 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-0 Mamry Giżycko 5 maja, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 DKS Dobre Miasto 5 maja, 17:00
Orlęta Reszel 2-1 Znicz Biała Piska 5 maja, 17:00
Omulew Wielbark 1-0 Victoria Bartoszyce 26 maja, 17:00
Fortuna Wygryny 1-0 Warmia Olsztyn 5 maja, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Łyna Sępopol 5 maja, 17:00

 

Kolejka 17 - 27-28 marca

 

Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Mazur Pisz 28 marca, 14:00
Łyna Sępopol 3-1 Fortuna Wygryny 27 marca, 15:00
Warmia Olsztyn 1-0 Omulew Wielbark 27 marca, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-5 Orlęta Reszel 27 marca, 15:00
Znicz Biała Piska 1-0 OKS 1945 II Olsztyn 27 marca, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Granica Bezledy 27 marca, 16:00
Mamry Giżycko 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 27 marca, 15:00
MKS Jeziorany 1-3 Jurand Barciany 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

 

Mazur Pisz 0-1 MKS Jeziorany 3 kwietnia, 16:00
Jurand Barciany 4-2 Mamry Giżycko 3 kwietnia, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 DKS Dobre Miasto 3 kwietnia, 17:00
Granica Bezledy 1-3 Znicz Biała Piska 3 kwietnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 2 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-0 Warmia Olsztyn 3 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 0-0 Łyna Sępopol 3 kwietnia, 12:00
Fortuna Wygryny 3-1 Leśnik Nowe Ramuki 2 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 19 - 26 czerwca

 

Fortuna Wygryny 2-2 Mazur Pisz 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik Nowe Ramuki 2-2 Omulew Wielbark 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łyna Sępopol 0-3 Orlęta Reszel 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warmia Olsztyn 3-2 OKS 1945 II Olsztyn 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Bartoszyce 6-1 Granica Bezledy 24 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Znicz Biała Piska 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
DKS Dobre Miasto 6-0 Jurand Barciany 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mamry Giżycko 2-1 MKS Jeziorany 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

 

Kolejka 20 - 19 maja

 

Mazur Pisz 2-2 Mamry Giżycko 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Jeziorany 0-0 DKS Dobre Miasto 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jurand Barciany 1-4 Znicz Biała Piska 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Victoria Bartoszyce 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Granica Bezledy 1-3 Warmia Olsztyn 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Łyna Sępopol 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Reszel 8-0 Leśnik Nowe Ramuki 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Omulew Wielbark 2-1 Fortuna Wygryny 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

 

Omulew Wielbark 1-1 Mazur Pisz 25 kwietnia, 16:00
Fortuna Wygryny 1-3 Orlęta Reszel 24 kwietnia, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 OKS 1945 II Olsztyn 25 kwietnia, 14:00
Łyna Sępopol 0-0 Granica Bezledy 24 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 24 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Jurand Barciany 24 kwietnia, 15:00
Znicz Biała Piska 1-1 MKS Jeziorany 24 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-2 Mamry Giżycko 24 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 22 - 1-2 maja

 

Mazur Pisz 1-4 DKS Dobre Miasto 1 maja, 17:00
Mamry Giżycko 1-2 Znicz Biała Piska 1 maja, 16:00
MKS Jeziorany 0-3 Victoria Bartoszyce 2 maja, 16:00
Jurand Barciany 5-3 Warmia Olsztyn 2 maja, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Łyna Sępopol 1 maja, 17:00
Granica Bezledy 5-0 Leśnik Nowe Ramuki 1 maja, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Fortuna Wygryny 2 maja, 16:00
Orlęta Reszel 0-1 Omulew Wielbark 1 maja, 16:00

 

Kolejka 23 - 8-9 maja

 

Orlęta Reszel 2-0 Mazur Pisz 8 maja, 16:00
Omulew Wielbark 2-0 OKS 1945 II Olsztyn 9 maja, 16:00
Fortuna Wygryny 1-0 Granica Bezledy 8 maja, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 9 maja, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 Jurand Barciany 8 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 1-1 MKS Jeziorany 8 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Mamry Giżycko 8 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 2-1 DKS Dobre Miasto 8 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 15-16 maja

 

Mazur Pisz 2-0 Znicz Biała Piska 16 maja, 17:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Victoria Bartoszyce 15 maja, 17:00
Mamry Giżycko 0-3 Warmia Olsztyn 15 maja, 16:00
MKS Jeziorany 1-1 Łyna Sępopol 15 maja, 17:00
Jurand Barciany 3-0 Leśnik Nowe Ramuki 16 maja, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Fortuna Wygryny 15 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-1 Omulew Wielbark 15 maja, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 Orlęta Reszel 16 maja, 16:00

 

Kolejka 25 - 22-23 maja

 

OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Mazur Pisz 22 maja, 16:00
Orlęta Reszel 4-2 Granica Bezledy 22 maja, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 23 maja, 16:00
Fortuna Wygryny 2-3 Jurand Barciany 22 maja, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-1 MKS Jeziorany 23 maja, 17:00
Łyna Sępopol 3-0 Mamry Giżycko 22 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 3-0 DKS Dobre Miasto 22 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Znicz Biała Piska 22 maja, 16:00

 

Kolejka 26 - 29-30 maja

 

Mazur Pisz 5-1 Victoria Bartoszyce 30 maja, 17:00
Znicz Biała Piska 3-1 Warmia Olsztyn 29 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Łyna Sępopol 29 maja, 17:00
Mamry Giżycko 0-3 Leśnik Nowe Ramuki 29 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Jeziorany 2-0 Fortuna Wygryny 30 maja, 16:00
Jurand Barciany 1-1 Omulew Wielbark 30 maja, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Orlęta Reszel 29 maja, 17:00
Granica Bezledy 3-2 OKS 1945 II Olsztyn 29 maja, 14:00

 

Kolejka 27 - 3 czerwca

 

Granica Bezledy 2-2 Mazur Pisz 2 czerwca, 18:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 3 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 4-2 Jurand Barciany 3 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 MKS Jeziorany 3 czerwca, 12:00
Fortuna Wygryny 1-2 Mamry Giżycko 3 czerwca, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-4 DKS Dobre Miasto 3 czerwca, 17:00
Łyna Sępopol 0-5 Znicz Biała Piska 3 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 4-3 Victoria Bartoszyce 3 czerwca, 16:00

 

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

 

Mazur Pisz 4-1 Warmia Olsztyn 6 czerwca, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Łyna Sępopol 9 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska 3-0 Leśnik Nowe Ramuki 5 czerwca, 12:00
DKS Dobre Miasto 4-0 Fortuna Wygryny 5 czerwca, 17:00
Mamry Giżycko 2-2 Omulew Wielbark 6 czerwca, 16:00
MKS Jeziorany 1-2 Orlęta Reszel 6 czerwca, 16:00
Jurand Barciany 0-4 OKS 1945 II Olsztyn 6 czerwca, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Granica Bezledy 5 czerwca, 17:00

 

Kolejka 29 - 13 czerwca

 

Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Mazur Pisz 13 czerwca, 16:00
Granica Bezledy 4-2 Jurand Barciany 13 czerwca, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 6-0 MKS Jeziorany 13 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 1-2 Mamry Giżycko 13 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 DKS Dobre Miasto 13 czerwca, 16:00
Fortuna Wygryny 1-0 Znicz Biała Piska 13 czerwca, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-4 Victoria Bartoszyce 13 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 4-0 Warmia Olsztyn 13 czerwca, 16:00

 

Kolejka 30 - 20 czerwca
Mazur Pisz 2-1 Łyna Sępopol 20 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Leśnik Nowe Ramuki 20 czerwca, 16:00
Victoria Bartoszyce 6-3 Fortuna Wygryny 20 czerwca, 16:00
Znicz Biała Piska 2-2 Omulew Wielbark 20 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-3 Orlęta Reszel 20 czerwca, 16:00
Mamry Giżycko 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 20 czerwca, 16:00
MKS Jeziorany 4-1 Granica Bezledy 20 czerwca, 16:00
Jurand Barciany 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 20 czerwca, 16:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka