MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 56
ogółem: 412 873

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2002/2003

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska I
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Korsze 30 74 23 5 2 75-17 13 2 0 39-5 10 3 2 36-12            
2.  Warmia Olsztyn 30 63 18 9 3 42-17 10 5 0 24-8 8 4 3 18-9            
3.  Victoria Bartoszyce 30 59 18 5 7 83-37 10 2 3 42-16 8 3 4 41-21            
4.  Rominta Gołdap 30 54 16 6 8 58-33 11 1 3 37-10 5 5 5 21-23            
5.  MKS Szczytno 30 47 13 8 9 41-38 9 5 1 26-12 4 3 8 15-26            
6.  Pisa Barczewo 30 46 13 7 10 63-48 10 2 3 40-22 3 5 7 23-26 2 3 1 0 1 7-6
7.  Mamry Giżycko 30 46 13 7 10 48-40 9 2 4 33-21 4 5 6 15-19 2 3 1 0 1 6-7
8.  Granica Bezledy 30 43 13 4 13 44-55 7 4 4 26-26 6 0 9 18-29 2 4 1 1 0 4-1
9.  Łyna Sępopol 30 43 12 7 11 41-44 8 3 4 29-22 4 4 7 12-22 2 1 0 1 1 1-4
10.  Błękitni Pasym 30 38 10 8 12 53-54 6 3 6 27-23 4 5 6 26-31            
11.  Pogoń Ryn 30 37 10 7 13 34-53 7 4 4 18-18 3 3 9 16-35            
12.  Olimpia Miłki 30 33 9 6 15 40-44 6 5 4 25-17 3 1 11 15-27            
13.  Cresovia Górowo Iławeckie 30 31 9 4 17 35-64 7 2 6 23-30 2 2 11 12-34 2 6 2 0 0 6-3
14.  Jurand Barciany 30 31 9 4 17 50-53 9 2 4 37-10 0 2 13 13-43 2 0 0 0 2 3-6
15.  Mazur Pisz 30 19 6 4 20 25-62 6 3 6 18-17 0 1 14 7-45            
16.  Reduta Bisztynek 30 6 1 3 26 20-93 1 2 12 14-37 0 1 14 6-56            

Kolejka 1 - 11 sierpnia

 

Reduta Bisztynek 1-4 Warmia Olsztyn  
Victoria Bartoszyce 0-3 Pogoń Ryn  
Mazur Pisz 1-1 Rominta Gołdap  
MKS Szczytno 2-2 Błękitni Pasym  
Granica Bezledy 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Jurand Barciany 3-0 Olimpia Miłki  
Łyna Sępopol 2-0 Mamry Giżycko  
MKS Korsze 1-0 Pisa Barczewo  

 

Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

Warmia Olsztyn 1-1 Pisa Barczewo  
Mamry Giżycko 0-4 MKS Korsze  
Olimpia Miłki 1-0 Łyna Sępopol  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-2 Jurand Barciany  
Błękitni Pasym 1-0 Granica Bezledy  
Rominta Gołdap 0-0 MKS Szczytno 4 września
przełożony
Pogoń Ryn 1-0 Mazur Pisz  
Reduta Bisztynek 0-4 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

 

Victoria Bartoszyce 0-1 Warmia Olsztyn  
Mazur Pisz 2-0 Reduta Bisztynek  
MKS Szczytno 4-0 Pogoń Ryn  
Granica Bezledy 2-0 Rominta Gołdap  
Jurand Barciany 2-0 Błękitni Pasym  
Łyna Sępopol 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
MKS Korsze 1-0 Olimpia Miłki  
Pisa Barczewo 3-1 Mamry Giżycko  

 

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

 

Warmia Olsztyn 0-0 Mamry Giżycko  
Olimpia Miłki 0-0 Pisa Barczewo  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-4 MKS Korsze  
Błękitni Pasym 2-2 Łyna Sępopol  
Rominta Gołdap 5-0 Jurand Barciany  
Pogoń Ryn 1-2 Granica Bezledy  
Reduta Bisztynek 0-1 MKS Szczytno  
Victoria Bartoszyce 5-0 Mazur Pisz  

 

Kolejka 5 - 28 sierpnia

 

Mazur Pisz 0-1 Warmia Olsztyn  
MKS Szczytno 2-0 Victoria Bartoszyce  
Granica Bezledy 3-0 Reduta Bisztynek  
Jurand Barciany 2-0 Pogoń Ryn  
Łyna Sępopol 2-3 Rominta Gołdap  
MKS Korsze 3-1 Błękitni Pasym  
Pisa Barczewo 1-2 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mamry Giżycko 1-0 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

 

Warmia Olsztyn 2-1 Olimpia Miłki  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 Mamry Giżycko  
Błękitni Pasym 1-2 Pisa Barczewo  
Rominta Gołdap 0-1 MKS Korsze  
Pogoń Ryn 1-1 Łyna Sępopol  
Reduta Bisztynek 3-3 Jurand Barciany  
Victoria Bartoszyce 2-1 Granica Bezledy  
Mazur Pisz 1-0 MKS Szczytno  

 

Kolejka 7 - 7-8 września

 

MKS Szczytno 1-1 Warmia Olsztyn  
Granica Bezledy 3-2 Mazur Pisz  
Jurand Barciany 3-1 Victoria Bartoszyce  
Łyna Sępopol 3-1 Reduta Bisztynek  
MKS Korsze 4-1 Pogoń Ryn  
Pisa Barczewo 1-1 Rominta Gołdap  
Mamry Giżycko 1-2 Błękitni Pasym  
Olimpia Miłki 6-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 8 - 15 września

 

Warmia Olsztyn 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Błękitni Pasym 1-2 Olimpia Miłki  
Rominta Gołdap 0-1 Mamry Giżycko  
Pogoń Ryn 2-0 Pisa Barczewo  
Reduta Bisztynek 0-2 MKS Korsze  
Victoria Bartoszyce 1-0 Łyna Sępopol  
Mazur Pisz 0-0 Jurand Barciany  
MKS Szczytno 2-1 Granica Bezledy  

 

Kolejka 9 - 22 września

 

Granica Bezledy 0-0 Warmia Olsztyn  
Jurand Barciany 1-0 MKS Szczytno  
Łyna Sępopol 3-0 Mazur Pisz  
MKS Korsze 0-0 Victoria Bartoszyce  
Pisa Barczewo 2-0 Reduta Bisztynek  
Mamry Giżycko 0-1 Pogoń Ryn  
Olimpia Miłki 1-1 Rominta Gołdap  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Błękitni Pasym  

 

Kolejka 10 - 28-29 września

 

Warmia Olsztyn 3-2 Błękitni Pasym  
Rominta Gołdap 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Pogoń Ryn 1-0 Olimpia Miłki  
Reduta Bisztynek 1-2 Mamry Giżycko  
Victoria Bartoszyce 0-3 Pisa Barczewo  
Mazur Pisz 0-2 MKS Korsze  
MKS Szczytno 3-2 Łyna Sępopol  
Granica Bezledy 3-1 Jurand Barciany  

 

Kolejka 11 - 5-6 października

 

Jurand Barciany 1-0 Warmia Olsztyn  
Łyna Sępopol 1-4 Granica Bezledy  
MKS Korsze 4-1 MKS Szczytno  
Pisa Barczewo 2-1 Mazur Pisz  
Mamry Giżycko 3-2 Victoria Bartoszyce  
Olimpia Miłki 2-1 Reduta Bisztynek  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Pogoń Ryn  
Błękitni Pasym 1-1 Rominta Gołdap  

 

Kolejka 12 - 14-15 września

 

Warmia Olsztyn 1-1 Rominta Gołdap  
Pogoń Ryn 1-1 Błękitni Pasym  
Reduta Bisztynek 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Victoria Bartoszyce 1-1 Olimpia Miłki  
Mazur Pisz 3-2 Mamry Giżycko  
MKS Szczytno 3-1 Pisa Barczewo  
Granica Bezledy 0-5 MKS Korsze  
Jurand Barciany 0-1 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 13 - 21-22 września

 

Łyna Sępopol 0-0 Warmia Olsztyn  
MKS Korsze 4-0 Jurand Barciany  
Pisa Barczewo 1-2 Granica Bezledy  
Mamry Giżycko 0-0 MKS Szczytno  
Olimpia Miłki 2-1 Mazur Pisz  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-6 Victoria Bartoszyce  
Błękitni Pasym 2-2 Reduta Bisztynek  
Rominta Gołdap 2-1 Pogoń Ryn  

 

Kolejka 14 - 27 października

 

Warmia Olsztyn 1-1 Pogoń Ryn  
Reduta Bisztynek 0-2 Rominta Gołdap  
Victoria Bartoszyce 4-0 Błękitni Pasym  
Mazur Pisz 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
MKS Szczytno 1-0 Olimpia Miłki  
Granica Bezledy 2-2 Mamry Giżycko  
Jurand Barciany 1-1 Pisa Barczewo  
Łyna Sępopol 0-3 MKS Korsze  

 

Kolejka 15 - 5-6 października

 

MKS Korsze 0-0 Warmia Olsztyn  
Pisa Barczewo 5-0 Łyna Sępopol  
Mamry Giżycko 3-1 Jurand Barciany  
Olimpia Miłki 6-1 Granica Bezledy  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-4 MKS Szczytno  
Błękitni Pasym 1-0 Mazur Pisz  
Rominta Gołdap 1-0 Victoria Bartoszyce  
Pogoń Ryn 1-0 Reduta Bisztynek  

 

Kolejka 16 - 22-23 marca

 

Warmia Olsztyn 3-0 Reduta Bisztynek  
Pogoń Ryn 0-6 Victoria Bartoszyce 2 kwietnia
Rominta Gołdap 6-0 Mazur Pisz  
Błękitni Pasym 2-3 MKS Szczytno  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Granica Bezledy  
Olimpia Miłki 3-0 Jurand Barciany  
Mamry Giżycko 1-1 Łyna Sępopol  
Pisa Barczewo 4-5 MKS Korsze  

 

Kolejka 17 - 30 marca

 

Pisa Barczewo 2-1 Warmia Olsztyn  
MKS Korsze 1-0 Mamry Giżycko  
Łyna Sępopol 3-0 Olimpia Miłki  
Jurand Barciany 1-3 Cresovia Górowo Iławeckie  
Granica Bezledy 0-4 Błękitni Pasym  
MKS Szczytno 0-2 Rominta Gołdap  
Mazur Pisz 4-0 Pogoń Ryn  
Victoria Bartoszyce 5-0 Reduta Bisztynek  

 

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

 

Warmia Olsztyn 0-0 Victoria Bartoszyce  
Reduta Bisztynek 3-1 Mazur Pisz  
Pogoń Ryn 4-2 MKS Szczytno  
Rominta Gołdap 3-0 Granica Bezledy 7 maja
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Pasym 4-2 Jurand Barciany  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Łyna Sępopol  
Olimpia Miłki 0-3 MKS Korsze  
Mamry Giżycko 5-4 Pisa Barczewo  

 

Kolejka 19 - 14 maja

 

Mamry Giżycko 0-3 Warmia Olsztyn 21 maja
Pisa Barczewo 5-2 Olimpia Miłki  
MKS Korsze 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Łyna Sępopol 3-3 Błękitni Pasym  
Jurand Barciany 1-2 Rominta Gołdap  
Granica Bezledy 3-1 Pogoń Ryn  
MKS Szczytno 1-0 Reduta Bisztynek 15 maja
Mazur Pisz 2-4 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 20 - 19 kwietnia

 

Warmia Olsztyn 1-0 Mazur Pisz  
Victoria Bartoszyce 6-0 MKS Szczytno  
Reduta Bisztynek 0-2 Granica Bezledy  
Pogoń Ryn 3-2 Jurand Barciany  
Rominta Gołdap 0-1 Łyna Sępopol  
Błękitni Pasym 1-3 MKS Korsze  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Pisa Barczewo  
Olimpia Miłki 0-0 Mamry Giżycko  

 

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

 

Olimpia Miłki 1-2 Warmia Olsztyn  
Mamry Giżycko 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Pisa Barczewo 2-1 Błękitni Pasym  
MKS Korsze 3-1 Rominta Gołdap  
Łyna Sępopol 2-0 Pogoń Ryn  
Jurand Barciany 12-0 Reduta Bisztynek  
Granica Bezledy 2-4 Victoria Bartoszyce  
MKS Szczytno 1-1 Mazur Pisz  

 

Kolejka 22 - 1 maja

 

Warmia Olsztyn 1-0 MKS Szczytno  
Mazur Pisz 0-1 Granica Bezledy  
Victoria Bartoszyce 3-1 Jurand Barciany  
Reduta Bisztynek 1-3 Łyna Sępopol  
Pogoń Ryn 1-0 MKS Korsze  
Rominta Gołdap 3-1 Pisa Barczewo  
Błękitni Pasym 2-1 Mamry Giżycko  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 23 - 3 maja

 

Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Warmia Olsztyn  
Olimpia Miłki 0-2 Błękitni Pasym  
Mamry Giżycko 3-1 Rominta Gołdap  
Pisa Barczewo 4-2 Pogoń Ryn  
MKS Korsze 6-0 Reduta Bisztynek  
Łyna Sępopol 1-4 Victoria Bartoszyce  
Jurand Barciany 3-0 Mazur Pisz  
Granica Bezledy 1-3 MKS Szczytno  

 

Kolejka 24 - 11 maja

 

Warmia Olsztyn 2-1 Granica Bezledy  
MKS Szczytno 1-0 Jurand Barciany  
Mazur Pisz 0-1 Łyna Sępopol  
Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Korsze  
Reduta Bisztynek 0-4 Pisa Barczewo  
Pogoń Ryn 0-0 Mamry Giżycko  
Rominta Gołdap 2-1 Olimpia Miłki  
Błękitni Pasym 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 25 - 17-18 maja

 

Błękitni Pasym 1-2 Warmia Olsztyn  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Rominta Gołdap  
Olimpia Miłki 1-1 Pogoń Ryn  
Mamry Giżycko 5-0 Reduta Bisztynek  
Pisa Barczewo 4-4 Victoria Bartoszyce  
MKS Korsze 4-0 Mazur Pisz  
Łyna Sępopol 1-0 MKS Szczytno  
Jurand Barciany 6-0 Granica Bezledy  

 

Kolejka 26 - 24-25 maja

 

Warmia Olsztyn 2-0 Jurand Barciany  
Granica Bezledy 0-0 Łyna Sępopol  
MKS Szczytno 1-1 MKS Korsze  
Mazur Pisz 3-1 Pisa Barczewo  
Victoria Bartoszyce 4-2 Mamry Giżycko  
Reduta Bisztynek 1-3 Olimpia Miłki  
Pogoń Ryn 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Rominta Gołdap 6-3 Błękitni Pasym  

 

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

 

Rominta Gołdap 2-0 Warmia Olsztyn  
Błękitni Pasym 5-1 Pogoń Ryn  
Cresovia Górowo Iławeckie 4-2 Reduta Bisztynek  
Olimpia Miłki 1-4 Victoria Bartoszyce  
Mamry Giżycko 7-1 Mazur Pisz  
Pisa Barczewo 2-0 MKS Szczytno  
MKS Korsze 2-1 Granica Bezledy  
Łyna Sępopol 4-1 Jurand Barciany  

 

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

 

Warmia Olsztyn 2-0 Łyna Sępopol  
Jurand Barciany 1-1 MKS Korsze  
Granica Bezledy 2-2 Pisa Barczewo  
MKS Szczytno 0-0 Mamry Giżycko  
Mazur Pisz 0-3 Olimpia Miłki  
(wo)
na boisku 3-0
Victoria Bartoszyce 6-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Reduta Bisztynek 1-2 Błękitni Pasym  
Pogoń Ryn 1-2 Rominta Gołdap  

 

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

 

Pogoń Ryn 0-1 Warmia Olsztyn  
Rominta Gołdap 5-0 Reduta Bisztynek  
Błękitni Pasym 1-2 Victoria Bartoszyce  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Mazur Pisz  
(wo)
Olimpia Miłki 1-1 MKS Szczytno  
Mamry Giżycko 2-0 Granica Bezledy  
Pisa Barczewo 2-0 Jurand Barciany  
MKS Korsze 4-0 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 30 - 21-22 czerwca
Warmia Olsztyn 3-1 MKS Korsze  
Łyna Sępopol 3-3 Pisa Barczewo  
Jurand Barciany 0-1 Mamry Giżycko  
Granica Bezledy 3-1 Olimpia Miłki  
MKS Szczytno 4-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mazur Pisz 1-1 Błękitni Pasym  
Victoria Bartoszyce 4-2 Rominta Gołdap  
Reduta Bisztynek 2-3 Pogoń Ryn  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka