MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 30
ogółem: 407 094

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2001/2002

IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Elbląg 32 74 22 8 2 75-23 14 2 0 48-10 8 6 2 27-13            
2.  Granica Kętrzyn 32 61 18 7 7 61-31 11 3 2 31-10 7 4 5 30-21            
3.  Czarni Małdyty 32 54 14 12 6 48-33 8 5 3 27-14 6 7 3 21-19            
4.  Stomil II Olsztyn 32 53 15 8 9 60-40 8 7 1 39-21 7 1 8 21-19            
5.  Mrągowia Mrągowo 32 50 14 8 10 51-33 9 4 3 32-13 5 4 7 19-20            
6.  Motor Lubawa 32 49 14 7 11 51-52 8 5 3 28-18 6 2 8 23-34            
7.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 32 47 13 8 11 62-48 10 4 2 41-17 3 4 9 21-31            
8.  Jeziorak Iława 32 46 13 7 12 47-32 9 2 5 33-15 4 5 7 14-17 2 3 1 0 1 5-5
9.  Błękitni Orneta 32 46 12 10 10 50-43 9 4 3 32-13 3 6 7 18-30 2 3 1 0 1 5-5
10.  Polonia Pasłęk 32 45 11 12 9 44-35 7 6 3 23-15 4 6 6 21-20            
11.  Orlęta Reszel 32 43 10 13 9 43-40 6 7 3 27-18 4 6 6 16-22            
12.  Start Nidzica 32 36 10 6 16 38-49 5 4 7 20-24 5 2 9 18-25 2 3 1 0 1 4-3
13.  Płomień Znicz Biała Piska 32 36 8 12 12 42-57 6 5 5 20-19 2 7 7 22-38 2 3 1 0 1 3-4
14.  Olimpia Olsztynek 32 34 9 7 16 39-52 8 4 4 28-19 1 3 12 11-33            
15.  Warfama Dobre Miasto 32 32 7 11 14 29-55 4 6 6 15-25 3 5 8 14-30            
16.  Victoria Bartoszyce 32 18 4 6 22 24-92 4 2 10 14-37 0 4 12 10-55            
17.  Mazur Pisz 32 17 3 8 21 16-65 3 5 8 11-23 0 3 13 5-42            
Terminy kolejek mogły być nieco inne.
Zatoka Braniewo wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

 

Jeziorak Iława 1-1 Warfama Dobre Miasto  
Granica Kętrzyn 2-0 Płomień Znicz Biała Piska  
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa  
anulowany, było 1-1
Start Nidzica 1-2 Błękitni Orneta  
Victoria Bartoszyce 2-1 Polonia Elbląg  
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Pasłęk  
Olimpia Olsztynek 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Mazur Pisz 1-4 Stomil II Olsztyn  
Czarni Małdyty 1-1 Mrągowia Mrągowo  

 

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

 

Warfama Dobre Miasto 0-2 Mrągowia Mrągowo  
Stomil II Olsztyn 2-2 Czarni Małdyty  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Mazur Pisz  
Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia Olsztynek  
Polonia Elbląg 5-0 Orlęta Reszel  
Błękitni Orneta 1-1 Victoria Bartoszyce  
Motor Lubawa 1-2 Start Nidzica  
Płomień Znicz Biała Piska - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 3-1
Jeziorak Iława 0-1 Granica Kętrzyn  

 

Kolejka 3 - 15 sierpnia

 

Granica Kętrzyn 2-0 Warfama Dobre Miasto  
Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława  
anulowany, było 0-2
Start Nidzica 4-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Victoria Bartoszyce 0-0 Motor Lubawa  
Orlęta Reszel 1-2 Błękitni Orneta  
Olimpia Olsztynek 0-1 Polonia Elbląg  
Mazur Pisz 0-2 Polonia Pasłęk  
Czarni Małdyty 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Mrągowia Mrągowo 1-0 Stomil II Olsztyn  

 

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

 

Warfama Dobre Miasto 0-1 Stomil II Olsztyn  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Mrągowia Mrągowo  
Polonia Pasłęk 0-1 Czarni Małdyty  
Polonia Elbląg 3-0 Mazur Pisz  
Błękitni Orneta 1-0 Olimpia Olsztynek  
Motor Lubawa 4-2 Orlęta Reszel  
Płomień Znicz Biała Piska 2-2 Victoria Bartoszyce  
Jeziorak Iława 1-0 Start Nidzica  
Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 2-0

 

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

 

Zatoka Braniewo - Warfama Dobre Miasto  
anulowany, było 0-2
Start Nidzica 1-3 Granica Kętrzyn  
Victoria Bartoszyce 1-2 Jeziorak Iława  
Orlęta Reszel 4-4 Płomień Znicz Biała Piska  
Olimpia Olsztynek 3-3 Motor Lubawa  
albo 1-1
Mazur Pisz 1-0 Błękitni Orneta  
Czarni Małdyty 1-3 Polonia Elbląg  
Mrągowia Mrągowo 2-1 Polonia Pasłęk  
Stomil II Olsztyn 4-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

 

Kolejka 6 - 1-2 września

 

Warfama Dobre Miasto 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Polonia Pasłęk 3-5 Stomil II Olsztyn  
Polonia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo  
Błękitni Orneta 4-1 Czarni Małdyty  
Motor Lubawa 4-0 Mazur Pisz  
Płomień Znicz Biała Piska 2-1 Olimpia Olsztynek  
Jeziorak Iława 1-0 Orlęta Reszel  
Granica Kętrzyn 3-0 Victoria Bartoszyce  
Zatoka Braniewo - Start Nidzica  
anulowany, było 0-2

 

Kolejka 7 - 8-9 września

 

Start Nidzica 1-2 Warfama Dobre Miasto  
Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 7-0
Orlęta Reszel 0-2 Granica Kętrzyn  
Olimpia Olsztynek 1-0 Jeziorak Iława  
Mazur Pisz 0-2 Płomień Znicz Biała Piska  
Czarni Małdyty 0-4 Motor Lubawa  
Mrągowia Mrągowo 1-1 Błękitni Orneta  
Stomil II Olsztyn 1-0 Polonia Elbląg  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Polonia Pasłęk  

 

Kolejka 8 - 12 września

 

Warfama Dobre Miasto 0-4 Polonia Pasłęk  
Polonia Elbląg 5-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Błękitni Orneta 1-1 Stomil II Olsztyn  
Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo  
Płomień Znicz Biała Piska 1-1 Czarni Małdyty  
Jeziorak Iława 3-0 Mazur Pisz  
Granica Kętrzyn 5-0 Olimpia Olsztynek  
Zatoka Braniewo - Orlęta Reszel  
anulowany, było 2-3
Start Nidzica 3-2 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 9 - 15-16 września

 

Victoria Bartoszyce 0-3 Warfama Dobre Miasto  
Orlęta Reszel 1-1 Start Nidzica  
Olimpia Olsztynek - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 9-1
Mazur Pisz 1-1 Granica Kętrzyn  
Czarni Małdyty 1-1 Jeziorak Iława  
Mrągowia Mrągowo 2-2 Płomień Znicz Biała Piska  
Stomil II Olsztyn 4-1 Motor Lubawa  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-1 Błękitni Orneta  
Polonia Pasłęk 1-1 Polonia Elbląg  

 

Kolejka 10 - 22-23 września

 

Warfama Dobre Miasto 0-4 Polonia Elbląg  
Błękitni Orneta 0-0 Polonia Pasłęk  
Motor Lubawa 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Płomień Znicz Biała Piska 0-1 Stomil II Olsztyn  
Jeziorak Iława 3-0 Mrągowia Mrągowo  
Granica Kętrzyn 0-1 Czarni Małdyty  
Zatoka Braniewo - Mazur Pisz  
anulowany, było 1-6
Start Nidzica 4-1 Olimpia Olsztynek  
Victoria Bartoszyce 1-3 Orlęta Reszel  

 

Kolejka 11 - 29-30 września

 

Orlęta Reszel 2-2 Warfama Dobre Miasto  
Olimpia Olsztynek 4-0 Victoria Bartoszyce  
Mazur Pisz 2-1 Start Nidzica  
Czarni Małdyty - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 3-1
Mrągowia Mrągowo 0-1 Granica Kętrzyn  
Stomil II Olsztyn 0-0 Jeziorak Iława  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Polonia Pasłęk 2-1 Motor Lubawa  
Polonia Elbląg 2-0 Błękitni Orneta  

 

Kolejka 12 - 6-7 października

 

Warfama Dobre Miasto 0-0 Błękitni Orneta  
Motor Lubawa 1-1 Polonia Elbląg  
Płomień Znicz Biała Piska 0-0 Polonia Pasłęk  
Jeziorak Iława 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Granica Kętrzyn 3-2 Stomil II Olsztyn  
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo  
anulowany, było 1-5
Start Nidzica 0-0 Czarni Małdyty  
Victoria Bartoszyce 2-1 Mazur Pisz  
Orlęta Reszel 2-0 Olimpia Olsztynek  

 

Kolejka 13 - 13-14 października

 

Olimpia Olsztynek 2-0 Warfama Dobre Miasto  
Mazur Pisz 0-0 Orlęta Reszel  
Czarni Małdyty 1-1 Victoria Bartoszyce  
Mrągowia Mrągowo 1-0 Start Nidzica  
Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 6-0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-3 Granica Kętrzyn  
Polonia Pasłęk 2-0 Jeziorak Iława  
Polonia Elbląg 4-3 Płomień Znicz Biała Piska  
Błękitni Orneta 0-2 Motor Lubawa  

 

Kolejka 14 - 20-21 października

 

Warfama Dobre Miasto 6-1 Motor Lubawa  
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Błękitni Orneta  
Jeziorak Iława 1-3 Polonia Elbląg  
Granica Kętrzyn 3-0 Polonia Pasłęk  
Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
anulowany, było 1-2
Start Nidzica 1-0 Stomil II Olsztyn  
Victoria Bartoszyce 3-2 Mrągowia Mrągowo  
Orlęta Reszel 1-1 Czarni Małdyty  
Olimpia Olsztynek 3-0 Mazur Pisz  

 

Kolejka 15 - 27-28 października

 

Mazur Pisz 0-2 Warfama Dobre Miasto  
Czarni Małdyty 4-1 Olimpia Olsztynek  
Mrągowia Mrągowo 0-0 Orlęta Reszel  
Stomil II Olsztyn 6-3 Victoria Bartoszyce  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Start Nidzica  
Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 5-1
Polonia Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn  
Błękitni Orneta 2-3 Jeziorak Iława  
Motor Lubawa 0-0 Płomień Znicz Biała Piska  

 

Kolejka 16 - 3-4 listopada

 

Warfama Dobre Miasto 1-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Jeziorak Iława 0-1 Motor Lubawa  
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta  
Zatoka Braniewo - Polonia Elbląg  
anulowany, było 2-3
Start Nidzica 0-0 Polonia Pasłęk  
Victoria Bartoszyce 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Orlęta Reszel 1-0 Stomil II Olsztyn  
Olimpia Olsztynek 1-2 Mrągowia Mrągowo  
Mazur Pisz 1-2 Czarni Małdyty  

 

Kolejka 17 - 10-11 listopada

 

Czarni Małdyty 3-0 Warfama Dobre Miasto  
(wo)
Mrągowia Mrągowo 5-0 Mazur Pisz  
Stomil II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Orlęta Reszel  
Polonia Pasłęk 3-1 Victoria Bartoszyce  
Polonia Elbląg 3-0 Start Nidzica  
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo  
anulowany, było 7-0
Motor Lubawa 2-1 Granica Kętrzyn  
Płomień Znicz Biała Piska 1-0 Jeziorak Iława  

 

Kolejka 18 - 16-17 marca

 

Pauza: Motor Lubawa.
 
Warfama Dobre Miasto 0-0 Jeziorak Iława  
Płomień Znicz Biała Piska 1-3 Granica Kętrzyn  
Błękitni Orneta 3-0 Start Nidzica  
Polonia Elbląg 5-0 Victoria Bartoszyce  
Polonia Pasłęk 0-1 Orlęta Reszel  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Olimpia Olsztynek  
Stomil II Olsztyn 4-1 Mazur Pisz  
Mrągowia Mrągowo 0-2 Czarni Małdyty  

 

Kolejka 19 - 23-24 marca

 

Pauza: Płomień Znicz Biała Piska.
 
Mrągowia Mrągowo 1-0 Warfama Dobre Miasto  
Czarni Małdyty 1-0 Stomil II Olsztyn  
Mazur Pisz 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Olimpia Olsztynek 0-1 Polonia Pasłęk  
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Elbląg  
Victoria Bartoszyce 1-1 Błękitni Orneta  
Start Nidzica 1-2 Motor Lubawa  
Granica Kętrzyn 0-0 Jeziorak Iława  

 

Kolejka 20 - 30-31 marca

 

Pauza: Jeziorak Iława.
 
Warfama Dobre Miasto 0-5 Granica Kętrzyn  
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Start Nidzica  
Motor Lubawa 1-0 Victoria Bartoszyce  
Błękitni Orneta 2-0 Orlęta Reszel  
Polonia Elbląg 3-1 Olimpia Olsztynek  
Polonia Pasłęk 1-1 Mazur Pisz  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Czarni Małdyty  
Stomil II Olsztyn 2-2 Mrągowia Mrągowo  

 

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

 

Pauza: Granica Kętrzyn.
 
Stomil II Olsztyn 3-0 Warfama Dobre Miasto  
Mrągowia Mrągowo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Czarni Małdyty 1-1 Polonia Pasłęk  
Mazur Pisz 1-1 Polonia Elbląg  
Olimpia Olsztynek 2-2 Błękitni Orneta  
Orlęta Reszel 2-0 Motor Lubawa  
lub 4-0
Victoria Bartoszyce 1-3 Płomień Znicz Biała Piska  
Start Nidzica 0-3 Jeziorak Iława  

 

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

 

Pauza: Warfama Dobre Miasto.
 
Granica Kętrzyn 1-0 Start Nidzica  
Jeziorak Iława 8-0 Victoria Bartoszyce  
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Orlęta Reszel  
Motor Lubawa 1-2 Olimpia Olsztynek  
Błękitni Orneta 4-0 Mazur Pisz  
Polonia Elbląg 2-2 Czarni Małdyty  
Polonia Pasłęk 0-0 Mrągowia Mrągowo  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Stomil II Olsztyn  

 

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

 

Pauza: Start Nidzica.
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Warfama Dobre Miasto  
Stomil II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk  
Mrągowia Mrągowo 1-2 Polonia Elbląg  
Czarni Małdyty 2-0 Błękitni Orneta  
Mazur Pisz 0-2 Motor Lubawa  
Olimpia Olsztynek 1-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Orlęta Reszel 2-1 Jeziorak Iława  
Victoria Bartoszyce 0-5 Granica Kętrzyn  

 

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

 

Pauza: Victoria Bartoszyce.
 
Warfama Dobre Miasto 0-3 Start Nidzica  
Granica Kętrzyn 1-1 Orlęta Reszel  
Jeziorak Iława 1-0 Olimpia Olsztynek  
Płomień Znicz Biała Piska 0-0 Mazur Pisz  
Motor Lubawa 2-1 Czarni Małdyty  
Błękitni Orneta 1-0 Mrągowia Mrągowo  
Polonia Elbląg 1-0 Stomil II Olsztyn  
Polonia Pasłęk 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

 

Kolejka 25 - 1 maja

 

Pauza: Orlęta Reszel.
 
Polonia Pasłęk 2-0 Warfama Dobre Miasto  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Polonia Elbląg  
Stomil II Olsztyn 2-2 Błękitni Orneta  
Mrągowia Mrągowo 5-1 Motor Lubawa  
Czarni Małdyty 3-0 Płomień Znicz Biała Piska  
Mazur Pisz 0-2 Jeziorak Iława  
Olimpia Olsztynek 2-1 Granica Kętrzyn  
Victoria Bartoszyce 0-2 Start Nidzica  

 

Kolejka 26 - 4-5 maja

 

Pauza: Olimpia Olsztynek.
 
Warfama Dobre Miasto 2-0 Victoria Bartoszyce  
Start Nidzica 0-3 Orlęta Reszel  
(wo)
na boisku 2-0
Granica Kętrzyn 3-0 Mazur Pisz  
Jeziorak Iława 1-1 Czarni Małdyty  
Płomień Znicz Biała Piska 1-4 Mrągowia Mrągowo  
Motor Lubawa 2-3 Stomil II Olsztyn  
Błękitni Orneta 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Polonia Elbląg 3-0 Polonia Pasłęk  

 

Kolejka 27 - 11-12 maja

 

Pauza: Mazur Pisz.
 
Polonia Elbląg 3-0 Warfama Dobre Miasto 22 maja
Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Motor Lubawa  
Stomil II Olsztyn 1-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Mrągowia Mrągowo 2-1 Jeziorak Iława  
Czarni Małdyty 3-0 Granica Kętrzyn  
Olimpia Olsztynek 2-5 Start Nidzica  
Orlęta Reszel 5-0 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 28 - 18-19 maja

 

Pauza: Czarni Małdyty.
 
Warfama Dobre Miasto 0-0 Orlęta Reszel  
Victoria Bartoszyce 1-0 Olimpia Olsztynek  
Start Nidzica 2-0 Mazur Pisz  
Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo  
Jeziorak Iława 3-1 Stomil II Olsztyn  
Płomień Znicz Biała Piska 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Motor Lubawa 3-1 Polonia Pasłęk  
Błękitni Orneta 0-2 Polonia Elbląg  

 

Kolejka 29 - 25-26 maja

 

Pauza: Mrągowia Mrągowo.
 
Błękitni Orneta 6-0 Warfama Dobre Miasto  
Polonia Elbląg 5-1 Motor Lubawa  
Polonia Pasłęk 1-1 Płomień Znicz Biała Piska  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Jeziorak Iława  
Stomil II Olsztyn 1-1 Granica Kętrzyn  
Czarni Małdyty 2-0 Start Nidzica  
Mazur Pisz 0-0 Victoria Bartoszyce  
Olimpia Olsztynek 1-1 Orlęta Reszel  

 

Kolejka 30 - 29 maja

 

Pauza: Stomil II Olsztyn.
 
Warfama Dobre Miasto 1-0 Olimpia Olsztynek  
Orlęta Reszel 2-0 Mazur Pisz  
Victoria Bartoszyce 0-2 Czarni Małdyty  
Start Nidzica 1-1 Mrągowia Mrągowo  
Granica Kętrzyn 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Jeziorak Iława 2-1 Polonia Pasłęk  
Płomień Znicz Biała Piska 1-2 Polonia Elbląg  
Motor Lubawa 3-3 Błękitni Orneta  

 

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

 

Pauza: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
 
Motor Lubawa 1-1 Warfama Dobre Miasto  
Błękitni Orneta 3-0 Płomień Znicz Biała Piska  
Polonia Elbląg 2-1 Jeziorak Iława  
Polonia Pasłęk 3-1 Granica Kętrzyn  
Stomil II Olsztyn 1-4 Start Nidzica  
Mrągowia Mrągowo 8-0 Victoria Bartoszyce  
Czarni Małdyty 0-1 Orlęta Reszel  
Mazur Pisz 3-2 Olimpia Olsztynek  

 

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

 

Pauza: Polonia Pasłęk.
 
Warfama Dobre Miasto 1-1 Mazur Pisz  
Olimpia Olsztynek 3-1 Czarni Małdyty  
Orlęta Reszel 0-1 Mrągowia Mrągowo  
Victoria Bartoszyce 0-2 Stomil II Olsztyn  
Start Nidzica 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Granica Kętrzyn 1-1 Polonia Elbląg  
Jeziorak Iława 2-3 Błękitni Orneta  
Płomień Znicz Biała Piska 3-0 Motor Lubawa  

 

Kolejka 33 - 15-16 czerwca

 

Pauza: Polonia Elbląg.
 
Płomień Znicz Biała Piska 2-2 Warfama Dobre Miasto  
Motor Lubawa 0-0 Jeziorak Iława  
Błękitni Orneta 1-1 Granica Kętrzyn  
Polonia Pasłęk 0-0 Start Nidzica  
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Victoria Bartoszyce  
(wo)
Stomil II Olsztyn 3-3 Orlęta Reszel  
Mrągowia Mrągowo 1-1 Olimpia Olsztynek  
Czarni Małdyty 3-0 Mazur Pisz  
(wo)

 

Kolejka 34
Pauza: Błękitni Orneta.
 
Warfama Dobre Miasto 2-2 Czarni Małdyty  
Mazur Pisz 0-1 Mrągowia Mrągowo  
Olimpia Olsztynek 1-0 Stomil II Olsztyn  
Orlęta Reszel 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
Victoria Bartoszyce 0-7 Polonia Pasłęk  
Start Nidzica 0-3 Polonia Elbląg  
Granica Kętrzyn 1-3 Motor Lubawa  
Jeziorak Iława 6-2 Płomień Znicz Biała Piska  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka