MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 110, wczoraj: 56
ogółem: 412 897

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2008/2009

 

KLASA OKRĘGOWA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2008-09


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 GKS PISA BARCZEWO 30 69 83 29
2 DKS DOBRE MIASTO 30 67 69 27
3 MLKS ZNICZ BIAŁA PISKA 30 61 80 41
4 MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 30 49 68 53
5 KKS WARMIA OLSZTYN 30 48 66 42
6 LKS ŁYNA SĘPOPOL 30 45 50 47
7 SSGP LE¦NIK NOWE RAMUKI 30 45 45 49
8 KS FORTUNA WYGRYNY RUCIANE NID 30 43 32 43
9 GZPN OMULEW WIELBARK 30 41 48 46
10 KS ORLĘTA RESZEL 30 40 65 64
11 OKS 1945 II OLSZTYN 30 39 54 53
12 GKS GRANICA BEZLEDY 30 35 43 71
13 LKS POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 30 34 47 65
14 KS MAZUR PISZ 30 24 25 70
15 LZS LUBOMINO-WILCZKOWO 30 23 48 76
16 GKS CRESOVIA GÓROWO IŁAWECKIE 30 18 35 82

  Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

 

Znicz Biała Piska 10-2 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Omulew Wielbark 2-3 Warmia Olsztyn  
Fortuna Wygryny 1-1 Mazur Pisz  
OKS 1945 II Olsztyn 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński  
Pisa Barczewo 1-1 DKS Dobre Miasto  
Victoria Bartoszyce 2-2 Cresovia Górowo Iławeckie  
Orlęta Reszel 1-2 Leśnik Nowe Ramuki  
Granica Bezledy 2-0 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-2 Łyna Sępopol 17 sierpnia, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-0 Granica Bezledy 17 sierpnia, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 4-2 Orlęta Reszel  
DKS Dobre Miasto 1-4 Victoria Bartoszyce 16 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-2 Pisa Barczewo 16 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 2-0 OKS 1945 II Olsztyn 16 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Fortuna Wygryny 17 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 3-0 Omulew Wielbark 16 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

 

Omulew Wielbark 3-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 24 sierpnia, 16:00
Fortuna Wygryny 1-1 Znicz Biała Piska 23 sierpnia, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-3 Warmia Olsztyn 24 sierpnia, 12:00 (100)
na stadionie Warmii, OKS 1945 II gospodarzem
Pisa Barczewo 5-0 Mazur Pisz 23 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-4 Polonia Lidzbark Warmiński 23 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 0-6 DKS Dobre Miasto 23 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie 23 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 3-0 Leśnik Nowe Ramuki 23 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 4 - 27 sierpnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 3-1 Leśnik Nowe Ramuki 27 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Łyna Sępopol 27 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 3-1 Granica Bezledy 27 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-2 Orlęta Reszel 27 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 1-0 Victoria Bartoszyce 27 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 3-0 Pisa Barczewo 27 sierpnia, 17:00
Znicz Biała Piska 4-1 OKS 1945 II Olsztyn 27 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 0-0 Fortuna Wygryny 27 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

 

Fortuna Wygryny 2-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 30 sierpnia, 15:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Omulew Wielbark 31 sierpnia, 14:00
Pisa Barczewo 6-1 Znicz Biała Piska 30 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Warmia Olsztyn 30 sierpnia, 14:00
Orlęta Reszel 3-0 Mazur Pisz 30 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 30 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 0-2 DKS Dobre Miasto 30 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 31 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 6 - 6-7 września

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 4-3 Cresovia Górowo Iławeckie 7 września, 14:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 6 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Łyna Sępopol 6 września, 17:00
Mazur Pisz 0-3 Granica Bezledy 6 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Orlęta Reszel 7 września, 16:00
Znicz Biała Piska 1-3 Victoria Bartoszyce 6 września, 14:00
Omulew Wielbark 1-2 Pisa Barczewo 7 września, 16:00
Fortuna Wygryny 2-0 OKS 1945 II Olsztyn 6 września, 17:00

 

Kolejka 7 - 10 września

 

OKS 1945 II Olsztyn 5-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 10 września, 17:00
mecz przerwany w 16. minucie na 40 minut z powodu groźnej kontuzji zawodnika gospodarzy
Pisa Barczewo 3-0 Fortuna Wygryny 10 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Omulew Wielbark 10 września, 17:00
Orlęta Reszel 7-0 Znicz Biała Piska 10 września, 17:00
Granica Bezledy 0-3 Warmia Olsztyn 10 września, 17:00
Łyna Sępopol 7-0 Mazur Pisz 10 września, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 10 września, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-4 DKS Dobre Miasto 10 września, 17:00

 

Kolejka 8 - 13-14 września

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-4 DKS Dobre Miasto 14 września, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie 13 września, 17:00
Mazur Pisz 2-2 Leśnik Nowe Ramuki 13 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Łyna Sępopol 14 września, 16:00
Znicz Biała Piska 6-1 Granica Bezledy 13 września, 14:00
Omulew Wielbark 4-0 Orlęta Reszel 14 września, 16:00
Fortuna Wygryny 0-3 Victoria Bartoszyce 13 września, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-1 Pisa Barczewo 14 września, 14:00

 

Kolejka 9 - 20-21 września

 

Pisa Barczewo 3-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 20 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-1 OKS 1945 II Olsztyn 20 września, 13:00
Orlęta Reszel 1-2 Fortuna Wygryny 20 września, 16:00
Granica Bezledy 5-1 Omulew Wielbark 20 września, 16:00
Łyna Sępopol 1-1 Znicz Biała Piska 20 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Warmia Olsztyn 21 września, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Mazur Pisz 21 września, 15:00
DKS Dobre Miasto 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 20 września, 16:00

 

Kolejka 10 - 27-28 września

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 28 września, 14:00
Mazur Pisz 1-3 DKS Dobre Miasto 27 września, 16:00
Warmia Olsztyn 2-2 Cresovia Górowo Iławeckie 28 września, 16:00
Znicz Biała Piska 5-0 Leśnik Nowe Ramuki 27 września, 14:00
Omulew Wielbark 4-0 Łyna Sępopol 28 września, 16:00
Fortuna Wygryny 3-0 Granica Bezledy 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
OKS 1945 II Olsztyn 3-2 Orlęta Reszel 28 września, 14:00
Pisa Barczewo 1-0 Victoria Bartoszyce 27 września, 16:00

 

Kolejka 11 - 4-5 października

 

Victoria Bartoszyce 3-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 4 października, 16:00
Orlęta Reszel 3-2 Pisa Barczewo 4 października, 16:00
Granica Bezledy 4-3 OKS 1945 II Olsztyn 4 października, 15:00
Łyna Sępopol 2-0 Fortuna Wygryny 4 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Omulew Wielbark 5 października, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Znicz Biała Piska 5 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Warmia Olsztyn 4 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Mazur Pisz 4 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

 

Kolejka 12 - 11-12 października

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-0 Mazur Pisz 12 października, 12:00
Warmia Olsztyn 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 12 października, 15:30
Znicz Biała Piska 0-1 DKS Dobre Miasto 11 października, 14:00
Omulew Wielbark 3-2 Cresovia Górowo Iławeckie 12 października, 15:00
Fortuna Wygryny 1-3 Leśnik Nowe Ramuki 11 października, 15:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-3 Łyna Sępopol 12 października, 14:00
Pisa Barczewo 1-0 Granica Bezledy 11 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 5-0 Orlęta Reszel 11 października, 15:00

 

Kolejka 13 - 18-19 października

 

Orlęta Reszel 5-3 LZS Lubomino-Wilczkowo 18 października, 15:00
Granica Bezledy 2-2 Victoria Bartoszyce 18 października, 15:00
Łyna Sępopol 1-2 Pisa Barczewo 18 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 19 października, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Fortuna Wygryny 19 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Omulew Wielbark 18 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Znicz Biała Piska 18 października, 15:00
Mazur Pisz 0-5 Warmia Olsztyn 18 października, 15:00

 

Kolejka 14 - 25-26 października

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 0-3 Warmia Olsztyn 26 października, 14:00
Znicz Biała Piska 2-1 Mazur Pisz 25 października, 14:00
Omulew Wielbark 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 26 października, 14:00
Fortuna Wygryny 4-3 DKS Dobre Miasto 25 października, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 5-1 Cresovia Górowo Iławeckie 26 października, 14:00
Pisa Barczewo 5-1 Leśnik Nowe Ramuki 25 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Łyna Sępopol 25 października, 14:00
Orlęta Reszel 3-5 Granica Bezledy 25 października, 14:00

 

Kolejka 15 - 2 listopada

 

Granica Bezledy 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 2 listopada, 14:00
Łyna Sępopol 3-1 Orlęta Reszel 2 listopada, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-2 Victoria Bartoszyce 2 listopada, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 Pisa Barczewo 2 listopada, 14:00
DKS Dobre Miasto 0-2 OKS 1945 II Olsztyn 2 listopada, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Fortuna Wygryny 2 listopada, 14:00
Mazur Pisz 1-0 Omulew Wielbark 2 listopada, 14:00
Warmia Olsztyn 2-3 Znicz Biała Piska 2 listopada, 14:00

 

Kolejka 16 - 21-22 marca

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-1 Znicz Biała Piska 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warmia Olsztyn 4-2 Omulew Wielbark 21 marca, 16:00
Mazur Pisz 2-0 Fortuna Wygryny 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 21 marca, 15:00
w Olsztynie (sztuczne boisko na Dajtkach)
DKS Dobre Miasto 2-0 Pisa Barczewo 21 marca, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-3 Victoria Bartoszyce 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Orlęta Reszel 22 marca, 14:00
Łyna Sępopol 1-2 Granica Bezledy 21 marca, 16:00

 

Kolejka 17 - 28-29 marca

 

Łyna Sępopol 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 28 marca, 16:00
Granica Bezledy 1-0 Leśnik Nowe Ramuki 28 marca, 16:00
Orlęta Reszel 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 28 marca, 15:00
Victoria Bartoszyce 1-2 DKS Dobre Miasto 28 marca, 15:00
Pisa Barczewo 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Mazur Pisz 29 marca, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 1-0 Warmia Olsztyn 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Omulew Wielbark 0-0 Znicz Biała Piska 29 marca, 15:00

 

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 0-1 Omulew Wielbark 5 kwietnia, 14:00
Znicz Biała Piska 1-1 Fortuna Wygryny 4 kwietnia, 15:00
Warmia Olsztyn 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 4 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 0-3 Pisa Barczewo 4 kwietnia, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Victoria Bartoszyce 4 kwietnia, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Orlęta Reszel 4 kwietnia, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Granica Bezledy 5 kwietnia, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Łyna Sępopol 5 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 19 - 10-12 kwietnia

 

Leśnik Nowe Ramuki 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 10 kwietnia, 14:00
Łyna Sępopol 0-0 Cresovia Górowo Iławeckie 11 kwietnia, 17:00
Granica Bezledy 1-1 DKS Dobre Miasto 11 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 8 kwietnia, 16:30
Victoria Bartoszyce 3-0 Mazur Pisz 11 kwietnia, 15:00
Pisa Barczewo 1-0 Warmia Olsztyn 11 kwietnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 Znicz Biała Piska 10 kwietnia, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 0-0 Omulew Wielbark 11 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 20 - 18 kwietnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-0 Fortuna Wygryny 18 kwietnia, 14:00
Omulew Wielbark 1-0 OKS 1945 II Olsztyn 19 kwietnia, 16:00
Znicz Biała Piska 1-0 Pisa Barczewo 18 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-2 Victoria Bartoszyce 18 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 1-4 Orlęta Reszel 18 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Granica Bezledy 18 kwietnia, 15:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Łyna Sępopol 18 kwietnia, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 18 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

 

Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 LZS Lubomino-Wilczkowo 25 kwietnia, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-0 DKS Dobre Miasto 26 kwietnia, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 25 kwietnia, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Mazur Pisz 25 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-1 Warmia Olsztyn 25 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-1 Znicz Biała Piska 25 kwietnia, 15:00
Pisa Barczewo 3-0 Omulew Wielbark 25 kwietnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Fortuna Wygryny 25 kwietnia, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach

 

Kolejka 22 - 1-3 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 3-3 OKS 1945 II Olsztyn 3 maja, 14:00
Fortuna Wygryny 2-3 Pisa Barczewo 2 maja, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Victoria Bartoszyce 3 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 3-1 Orlęta Reszel 2 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 1-0 Granica Bezledy 3 maja, 16:00
Mazur Pisz 1-2 Łyna Sępopol 1 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 1 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 4-0 Cresovia Górowo Iławeckie 2 maja, 14:00

 

Kolejka 23 - 9-10 maja

 

DKS Dobre Miasto 2-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 9 maja, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 10 maja, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Mazur Pisz 10 maja, 14:00
Łyna Sępopol 0-3 Warmia Olsztyn 9 maja, 17:00
Granica Bezledy 0-3 Znicz Biała Piska 9 maja, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Omulew Wielbark 9 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Fortuna Wygryny 9 maja, 16:00
Pisa Barczewo 8-2 OKS 1945 II Olsztyn 9 maja, 17:00

 

Kolejka 24 - 16-17 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 0-2 Pisa Barczewo 17 maja, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 3-2 Victoria Bartoszyce 17 maja, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 2-1 Orlęta Reszel 16 maja, 16:00
Omulew Wielbark 3-1 Granica Bezledy 17 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 8-1 Łyna Sępopol 16 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 2-2 Leśnik Nowe Ramuki 16 maja, 16:00
Mazur Pisz 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 16 maja, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-7 DKS Dobre Miasto 16 maja, 16:00

 

Kolejka 25 - 23-24 maja

 

Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 23 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Mazur Pisz 23 maja, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-6 Warmia Olsztyn 24 maja, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Znicz Biała Piska 24 maja, 14:00
Łyna Sępopol 1-3 Omulew Wielbark 23 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Fortuna Wygryny 23 maja, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 23 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-4 Pisa Barczewo 23 maja, 16:00

 

Kolejka 26 - 30-31 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 3-4 Victoria Bartoszyce 31 maja, 14:00
Pisa Barczewo 3-0 Orlęta Reszel 30 maja, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 4-1 Granica Bezledy 31 maja, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 0-2 Łyna Sępopol 30 maja, 16:00
Omulew Wielbark 1-0 Leśnik Nowe Ramuki 31 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 7-0 Cresovia Górowo Iławeckie 30 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 DKS Dobre Miasto 30 maja, 16:00
Mazur Pisz 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 30 maja, 17:00

 

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

 

Mazur Pisz 4-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 6 czerwca, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-6 Warmia Olsztyn 6 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-4 Znicz Biała Piska 6 czerwca, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-4 Omulew Wielbark 7 czerwca, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-0 Fortuna Wygryny 7 czerwca, 14:00
Łyna Sępopol 2-4 OKS 1945 II Olsztyn 6 czerwca, 17:00
Granica Bezledy 1-5 Pisa Barczewo 6 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 5-1 Victoria Bartoszyce 6 czerwca, 16:00

 

Kolejka 28 - 10 czerwca

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-2 Orlęta Reszel 10 czerwca, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Granica Bezledy 10 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 0-0 Łyna Sępopol 10 czerwca, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn 3-0 Leśnik Nowe Ramuki 10 czerwca, 17:00
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 10 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 DKS Dobre Miasto 10 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 10 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 3-0 Mazur Pisz 10 czerwca, 17:00

 

Kolejka 29 - 14 czerwca

 

Warmia Olsztyn 4-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 14 czerwca, 16:00
Mazur Pisz 1-2 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-7 Omulew Wielbark 14 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Fortuna Wygryny 14 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 OKS 1945 II Olsztyn 14 czerwca, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Pisa Barczewo 14 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 5-1 Victoria Bartoszyce 14 czerwca, 16:00
Granica Bezledy 1-9 Orlęta Reszel 14 czerwca, 16:00

 

Kolejka 30 - 21 czerwca
LZS Lubomino-Wilczkowo 7-0 Granica Bezledy 21 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 2-1 Łyna Sępopol 21 czerwca, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Leśnik Nowe Ramuki 21 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 9-0 Cresovia Górowo Iławeckie 21 czerwca, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-1 DKS Dobre Miasto 21 czerwca, 16:00
sztuczne boisko na Dajtkach
Fortuna Wygryny 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 21 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 Mazur Pisz 21 czerwca, 16:00
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Olsztyn 21 czerwca, 16:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka