MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 30
ogółem: 407 122

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2007/2008

 

KLASA OKRĘGOWA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2007-08


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 LKS BŁĘKITNI PASYM 30 65 92 32
2 MKS ROMINTA GOŁDAP 30 59 65 26
3 MKS MAZUR EŁK 30 58 73 42
4 BKS TĘCZA BISKUPIEC 30 53 72 55
5 MKS KORSZE 30 51 57 32
6 GKS PISA BARCZEWO 30 50 53 51
7 MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 30 47 65 53
8 KKS WARMIA OLSZTYN 30 44 65 47
9 KS ORLĘTA RESZEL 30 44 66 56
10 GKS GRANICA BEZLEDY 30 37 49 81
11 LKS ŁYNA SĘPOPOL 30 36 51 83
12 SSGP LE¦NIK NOWE RAMUKI 30 30 39 63
13 LZS LUBOMINO-WILCZKOWO 30 29 52 78
14 DKS DOBRE MIASTO 30 27 25 43
15 LKS POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 30 22 39 71
16 KS MAZUR PISZ 30 20 24 76


  Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

 

Błękitni Pasym 4-1 Tęcza Biskupiec 12 sierpnia, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 3-3 Granica Bezledy 12 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 11 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Łyna Sępopol 11 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 5-1 Mazur Pisz 11 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 5-2 Polonia Lidzbark Warmiński 11 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-2 Mazur Ełk 11 sierpnia, 16:00
MKS Korsze 2-0 Warmia Olsztyn 10 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

 

Tęcza Biskupiec 2-3 Warmia Olsztyn 18 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 1-0 MKS Korsze 19 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 Orlęta Reszel 18 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 2-1 Victoria Bartoszyce 18 sierpnia, 16:00
W drużynie Mazura wystąpił nieuprawniony zawodnik - WMZPN przyznał walkower 0-3, jednak później WGEiD przywrócił wynik z boiska.
Łyna Sępopol 1-2 Pisa Barczewo 18 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-0 DKS Dobre Miasto 19 sierpnia, 14:00
Granica Bezledy 2-1 Rominta Gołdap 17 sierpnia, 16:00
Błękitni Pasym 0-3 LZS Lubomino-Wilczkowo 19 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-0 Tęcza Biskupiec 26 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap 3-4 Błękitni Pasym 25 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-3 Granica Bezledy 25 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 25 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 4-2 Łyna Sępopol 25 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 5-0 Mazur Pisz 19 września, 17:00
MKS Korsze 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 25 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 3-2 Mazur Ełk 26 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 4 - 29 sierpnia

 

Tęcza Biskupiec 1-3 Mazur Ełk 29 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Warmia Olsztyn 29 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 0-4 MKS Korsze 29 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-2 Orlęta Reszel 29 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-7 Victoria Bartoszyce 29 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 4-1 Pisa Barczewo 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 5-0 DKS Dobre Miasto 29 sierpnia, 17:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 0-1 Rominta Gołdap 29 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 5 - 1-2 września

 

Rominta Gołdap 8-0 Tęcza Biskupiec 1 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 1 września, 16:00
Pisa Barczewo 0-4 Błękitni Pasym 1 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Granica Bezledy 1 września, 16:00
Orlęta Reszel 1-3 Leśnik Nowe Ramuki 1 września, 16:00
MKS Korsze 5-1 Łyna Sępopol 1 września, 17:00
Warmia Olsztyn 2-0 Mazur Pisz 2 września, 16:00
Mazur Ełk 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 2 września, 17:00

 

Kolejka 6 - 8-9 września

 

Tęcza Biskupiec 3-3 Polonia Lidzbark Warmiński 8 września, 16:00
Mazur Pisz 2-1 Mazur Ełk 8 września, 16:00
Łyna Sępopol 0-6 Warmia Olsztyn 8 września, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 MKS Korsze 9 września, 14:00
Granica Bezledy 4-4 Orlęta Reszel 8 września, 16:00
Błękitni Pasym 5-0 Victoria Bartoszyce 7 września, 17:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 4-1 Pisa Barczewo 9 września, 14:00
Rominta Gołdap 0-1 DKS Dobre Miasto 8 września, 16:00

 

Kolejka 7 - 11-12 września

 

DKS Dobre Miasto 0-2 Tęcza Biskupiec 12 września, 17:00
Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap 12 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 6-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 12 września, 17:00
Orlęta Reszel 3-2 Błękitni Pasym 12 września, 17:00
MKS Korsze 4-0 Granica Bezledy 12 września, 17:00
Warmia Olsztyn 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 12 września, 17:00
Mazur Ełk 6-1 Łyna Sępopol 11 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 Mazur Pisz 12 września, 17:00

 

Kolejka 8 - 15-16 września

 

Tęcza Biskupiec 2-1 Mazur Pisz 15 września, 16:00
Łyna Sępopol 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 15 września, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Mazur Ełk 16 września, 14:00
Granica Bezledy 2-2 Warmia Olsztyn 15 września, 16:00
Błękitni Pasym 3-2 MKS Korsze 16 września, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 3-2 Orlęta Reszel 16 września, 14:00
Rominta Gołdap 4-2 Victoria Bartoszyce 15 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Pisa Barczewo 15 września, 16:00

 

Kolejka 9 - 22-23 września

 

Pisa Barczewo 2-1 Tęcza Biskupiec 22 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-3 DKS Dobre Miasto 22 września, 16:00
Orlęta Reszel 1-2 Rominta Gołdap 22 września, 16:00
MKS Korsze 1-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 22 września, 15:00
Warmia Olsztyn 1-1 Błękitni Pasym 23 września, 16:00
Mazur Ełk 2-2 Granica Bezledy 23 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Leśnik Nowe Ramuki 22 września, 16:00
Mazur Pisz 0-3 Łyna Sępopol 22 września, 16:00

 

Kolejka 10 - 29-30 września

 

Tęcza Biskupiec 4-1 Łyna Sępopol 29 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Mazur Pisz 30 września, 14:00
Granica Bezledy 4-3 Polonia Lidzbark Warmiński 29 września, 16:00
Błękitni Pasym 5-2 Mazur Ełk 30 września, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 1-1 Warmia Olsztyn 1 października, 16:00
Rominta Gołdap 1-1 MKS Korsze 29 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-2 Orlęta Reszel 29 września, 16:00
Pisa Barczewo 3-3 Victoria Bartoszyce 29 września, 16:00

 

Kolejka 11 - 6-7 października

 

Victoria Bartoszyce 4-0 Tęcza Biskupiec 6 października, 15:00
Orlęta Reszel 2-0 Pisa Barczewo 6 października, 16:00
MKS Korsze 3-1 DKS Dobre Miasto 6 października, 15:00
Warmia Olsztyn 1-4 Rominta Gołdap 7 października, 16:00
Mazur Ełk 2-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 7 października, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Błękitni Pasym 6 października, 15:00
Mazur Pisz 0-0 Granica Bezledy 7 października, 16:00
Łyna Sępopol 4-0 Leśnik Nowe Ramuki 6 października, 15:00

 

Kolejka 12 - 13-14 października

 

Tęcza Biskupiec 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 13 października, 15:00
Granica Bezledy 1-6 Łyna Sępopol 13 października, 16:00
Błękitni Pasym 8-0 Mazur Pisz 14 października, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński 14 października, 14:00
Rominta Gołdap 1-0 Mazur Ełk 13 października, 16:00
DKS Dobre Miasto 4-2 Warmia Olsztyn 13 października, 16:00
Pisa Barczewo 1-0 MKS Korsze 13 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Orlęta Reszel 13 października, 15:00

 

Kolejka 13 - 20-21 października

 

Orlęta Reszel 2-2 Tęcza Biskupiec 20 października, 15:00
MKS Korsze 2-1 Victoria Bartoszyce 20 października, 15:00
Warmia Olsztyn 1-2 Pisa Barczewo 21 października, 15:00
Mazur Ełk 1-0 DKS Dobre Miasto 21 października, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Rominta Gołdap 20 października, 15:00
Mazur Pisz 2-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 21 października, 15:00
Łyna Sępopol 1-9 Błękitni Pasym 20 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Granica Bezledy 21 października, 14:00

 

Kolejka 14 - 27-28 października

 

Tęcza Biskupiec 1-2 Granica Bezledy 27 października, 14:00
Błękitni Pasym 3-0 Leśnik Nowe Ramuki 28 października, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 1-2 Łyna Sępopol 28 października, 14:00
Rominta Gołdap 3-0 Mazur Pisz 27 października, 14:00
DKS Dobre Miasto 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 27 października, 14:00
Pisa Barczewo 1-2 Mazur Ełk 27 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 1-6 Warmia Olsztyn 27 października, 14:00
Orlęta Reszel 0-0 MKS Korsze 27 października, 14:00

 

Kolejka 15 - 3-4 listopada

 

MKS Korsze 0-1 Tęcza Biskupiec 3 listopada, 14:00
Warmia Olsztyn 0-0 Orlęta Reszel 4 listopada, 14:00
Mazur Ełk 4-0 Victoria Bartoszyce 4 listopada, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Pisa Barczewo 3 listopada, 14:00
Mazur Pisz 0-1 DKS Dobre Miasto 4 listopada, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 Rominta Gołdap 3 listopada, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 4 listopada, 14:00
Granica Bezledy 0-3 Błękitni Pasym 3 listopada, 14:00

 

Kolejka 16 - 9 kwietnia

 

Tęcza Biskupiec 5-1 Błękitni Pasym 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granica Bezledy 3-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Rominta Gołdap 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Łyna Sępopol 2-0 DKS Dobre Miasto 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazur Pisz 0-3 Pisa Barczewo 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Victoria Bartoszyce 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazur Ełk 3-3 Orlęta Reszel 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warmia Olsztyn 2-1 MKS Korsze 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 12:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

 

Kolejka 17 - 29-30 marca

 

Warmia Olsztyn 2-3 Tęcza Biskupiec 30 marca, 16:00
MKS Korsze 0-2 Mazur Ełk 30 marca, 15:00
Orlęta Reszel 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 29 marca, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Mazur Pisz 29 marca, 14:00
Pisa Barczewo 5-1 Łyna Sępopol 29 marca, 14:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Leśnik Nowe Ramuki 29 marca, 15:00
Rominta Gołdap 3-0 Granica Bezledy 30 marca, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 0-3 Błękitni Pasym 30 marca, 14:00

 

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

 

Tęcza Biskupiec 3-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 5 kwietnia, 14:00
WMZPN błędnie weryfikuje wynik tego meczu jako 5-0
Błękitni Pasym 1-1 Rominta Gołdap 6 kwietnia, 15:00
Granica Bezledy 1-0 DKS Dobre Miasto 5 kwietnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-1 Pisa Barczewo 6 kwietnia, 14:00
Łyna Sępopol 1-1 Victoria Bartoszyce 5 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 2-1 Orlęta Reszel 5 kwietnia, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 MKS Korsze 5 kwietnia, 15:00
Mazur Ełk 3-1 Warmia Olsztyn 6 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

 

Mazur Ełk 0-0 Tęcza Biskupiec 13 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 13 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 2-2 Mazur Pisz 13 kwietnia, 15:00
Orlęta Reszel 4-2 Łyna Sępopol 12 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Leśnik Nowe Ramuki 12 kwietnia, 15:00
Pisa Barczewo 2-1 Granica Bezledy 12 kwietnia, 15:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Błękitni Pasym 12 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 6-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 13 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

 

Tęcza Biskupiec 1-1 Rominta Gołdap 19 kwietnia, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 0-2 DKS Dobre Miasto 20 kwietnia, 14:00
Błękitni Pasym 2-0 Pisa Barczewo 20 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 0-4 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-2 Orlęta Reszel 20 kwietnia, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 MKS Korsze 19 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 0-3 Warmia Olsztyn 19 kwietnia, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-6 Mazur Ełk 19 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

 

Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Tęcza Biskupiec 26 kwietnia, 15:00
Mazur Ełk 4-1 Mazur Pisz 27 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Łyna Sępopol 27 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 1-0 Leśnik Nowe Ramuki 27 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 4-0 Granica Bezledy 26 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Błękitni Pasym 26 kwietnia, 15:00
Pisa Barczewo 3-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 26 kwietnia, 15:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Rominta Gołdap 26 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 22 - 3-4 maja

 

Tęcza Biskupiec 1-0 DKS Dobre Miasto 3 maja, 16:00
Rominta Gołdap 1-0 Pisa Barczewo 4 maja, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 0-3 Victoria Bartoszyce 4 maja, 14:00
Błękitni Pasym 3-0 Orlęta Reszel 4 maja, 16:00
Granica Bezledy 0-3 MKS Korsze 3 maja, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-5 Warmia Olsztyn 4 maja, 16:00
Łyna Sępopol 0-5 Mazur Ełk 3 maja, 17:00
Mazur Pisz 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 3 maja, 16:00

 

Kolejka 23 - 10-11 maja

 

Mazur Pisz 0-4 Tęcza Biskupiec 10 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Łyna Sępopol 10 maja, 16:00
Mazur Ełk 3-1 Leśnik Nowe Ramuki 10 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 7-1 Granica Bezledy 11 maja, 16:00
MKS Korsze 1-0 Błękitni Pasym 11 maja, 15:00
Orlęta Reszel 5-2 LZS Lubomino-Wilczkowo 10 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-2 Rominta Gołdap 10 maja, 16:00
Pisa Barczewo 1-0 DKS Dobre Miasto 10 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 17-18 maja

 

Tęcza Biskupiec 5-2 Pisa Barczewo 17 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Victoria Bartoszyce 17 maja, 16:00
Rominta Gołdap 1-1 Orlęta Reszel 18 maja, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 1-4 MKS Korsze 18 maja, 14:00
Błękitni Pasym 1-0 Warmia Olsztyn 18 maja, 16:00
Granica Bezledy 2-3 Mazur Ełk 17 maja, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-3 Polonia Lidzbark Warmiński 18 maja, 14:00
Łyna Sępopol 1-0 Mazur Pisz 17 maja, 17:00

 

Kolejka 25 - 24-25 maja

 

Łyna Sępopol 3-3 Tęcza Biskupiec 24 maja, 17:00
Mazur Pisz 1-0 Leśnik Nowe Ramuki 24 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Granica Bezledy 24 maja, 16:00
Mazur Ełk 1-1 Błękitni Pasym 25 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 5-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 25 maja, 16:00
MKS Korsze 0-0 Rominta Gołdap 22 maja, 16:00
Orlęta Reszel 3-1 DKS Dobre Miasto 24 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Pisa Barczewo 24 maja, 16:00

 

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

 

Tęcza Biskupiec 4-0 Victoria Bartoszyce 31 maja, 16:00
Pisa Barczewo 2-4 Orlęta Reszel 31 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-1 MKS Korsze 31 maja, 16:00
(wo)
DKS-owi punktów i bramek się nie zalicza
Rominta Gołdap 3-0 Warmia Olsztyn 1 czerwca, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 4-6 Mazur Ełk 1 czerwca, 14:00
Błękitni Pasym 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 31 maja, 16:00
Granica Bezledy 3-3 Mazur Pisz 31 maja, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-2 Łyna Sępopol 1 czerwca, 14:00

 

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

 

Leśnik Nowe Ramuki 3-4 Tęcza Biskupiec 8 czerwca, 14:00
Łyna Sępopol 1-2 Granica Bezledy 7 czerwca, 17:00
Mazur Pisz 1-3 Błękitni Pasym 7 czerwca, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 7 czerwca, 16:00
Mazur Ełk 4-2 Rominta Gołdap 8 czerwca, 13:00
Warmia Olsztyn 2-0 DKS Dobre Miasto 7 czerwca, 16:00
MKS Korsze 5-4 Pisa Barczewo 8 czerwca, 17:00
Orlęta Reszel 3-2 Victoria Bartoszyce 8 czerwca, 16:00

 

Kolejka 28 - 14 czerwca

 

Tęcza Biskupiec 5-2 Orlęta Reszel 14 czerwca, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Korsze 14 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 1-4 Warmia Olsztyn 14 czerwca, 17:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Mazur Ełk 14 czerwca, 16:00
Rominta Gołdap 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 14 czerwca, 14:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 2-0 Mazur Pisz 14 czerwca, 14:00
Błękitni Pasym 6-1 Łyna Sępopol 14 czerwca, 16:00
Granica Bezledy 3-2 Leśnik Nowe Ramuki 14 czerwca, 16:00

 

Kolejka 29 - 18 czerwca

 

Granica Bezledy 2-7 Tęcza Biskupiec 18 czerwca, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Błękitni Pasym 18 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 3-5 LZS Lubomino-Wilczkowo 18 czerwca, 16:00
Mazur Pisz 1-4 Rominta Gołdap 18 czerwca, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 DKS Dobre Miasto 18 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Mazur Ełk 0-3 Pisa Barczewo 18 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Warmia Olsztyn 1-3 Victoria Bartoszyce 18 czerwca, 16:00
MKS Korsze 5-0 Orlęta Reszel 18 czerwca, 16:00

 

Kolejka 30 - 22 czerwca
Tęcza Biskupiec 1-3 MKS Korsze 22 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 2-0 Warmia Olsztyn 22 czerwca, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 22 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Mazur Pisz 22 czerwca, 16:00
(wo)
Rominta Gołdap 5-0 Łyna Sępopol 22 czerwca, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 6-3 Leśnik Nowe Ramuki 22 czerwca, 16:00
Błękitni Pasym 5-0 Granica Bezledy 22 czerwca, 16:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka