MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 42
ogółem: 401 446

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

07-2017

czwartek

21

07-2017

piątek

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2006/2007

 

KLASA OKREGOWA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2006-07


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 MLKS CZARNI OLECKO 30 77 89 17
2 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 30 64 85 43
3 GKS PISA BARCZEWO 30 62 74 40
4 MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 30 52 85 52
5 KS ORLĘTA REMA SA RESZEL 30 50 74 54
6 KKS WARMIA OLSZTYN 30 48 85 69
7 MKS KORSZE KORSZE 30 48 65 51
8 MKS MAZUR EŁK 30 41 49 43
9 LKS POLONIA LIDZBARK WARM. 30 39 66 84
10 KS MAZUR PISZ 30 36 52 70
11 LKS ŁYNA SĘPOPOL 30 35 54 69
12 SSGP LE¦NIK NOWE RAMUKI 30 33 52 62
13 GKS GRANICA BEZLEDY 30 32 53 71
14 BKS TĘCZA BISKUPIEC 30 32 41 77
15 KS OLIMPIA MIŁKI 30 23 24 85
16 GKS CRESOVIA GÓROWO IŁAW. 30 14 27 88

  Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

 

Olimpia Miłki 2-1 Granica Bezledy 6 sierpnia, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-3 Łyna Sępopol 6 sierpnia, 14:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Mazur Pisz 5 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 1-3 Warmia Olsztyn 5 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 5 sierpnia, 12:00
Pisa Barczewo 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 5 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 5-0 Tęcza Biskupiec 6 sierpnia, 15:00
MKS Korsze 2-4 Vęgoria Węgorzewo 5 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

 

Granica Bezledy 1-2 Vęgoria Węgorzewo 12 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-5 MKS Korsze 12 sierpnia, 12:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Czarni Olecko 12 sierpnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-5 Pisa Barczewo 12 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Mazur Ełk 13 sierpnia, 16:00
Mazur Pisz 1-7 Orlęta Reszel 12 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 2-8 Victoria Bartoszyce 12 sierpnia, 17:00
Olimpia Miłki 0-1 Leśnik Nowe Ramuki 13 sierpnia, 15:00

 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

 

Leśnik Nowe Ramuki 3-2 Granica Bezledy 20 sierpnia, 14:00
Victoria Bartoszyce 1-0 Olimpia Miłki 19 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 5-1 Łyna Sępopol 19 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 2-1 Mazur Pisz 19 sierpnia, 12:00
Pisa Barczewo 3-1 Warmia Olsztyn 19 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 4-0 Cresovia Górowo Iławeckie 20 sierpnia, 15:00
MKS Korsze 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 19 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 10-0 Tęcza Biskupiec 20 sierpnia, 15:00

 

Kolejka 4 - 23 sierpnia

 

Granica Bezledy 2-1 Tęcza Biskupiec 23 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Vęgoria Węgorzewo 23 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 MKS Korsze 23 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 2-2 Czarni Olecko 23 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 2-2 Pisa Barczewo 23 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-3 Mazur Ełk 23 sierpnia, 17:00
Olimpia Miłki 2-1 Orlęta Reszel 23 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-3 Victoria Bartoszyce 23 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

 

Victoria Bartoszyce 6-1 Granica Bezledy 26 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 8-2 Leśnik Nowe Ramuki 26 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 0-0 Olimpia Miłki 26 sierpnia, 12:00
Pisa Barczewo 3-0 Łyna Sępopol 26 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 3-0 Mazur Pisz 27 sierpnia, 15:00
MKS Korsze 2-1 Warmia Olsztyn 26 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 27 sierpnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-4 Polonia Lidzbark Warmiński 26 sierpnia, 15:00

 

Kolejka 6 - 2-3 września

 

Granica Bezledy 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 2 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Tęcza Biskupiec 2 września, 16:00
Warmia Olsztyn 5-6 Vęgoria Węgorzewo 3 września, 16:00
Mazur Pisz 3-1 MKS Korsze 2 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-3 Czarni Olecko 2 września, 17:00
Olimpia Miłki 0-4 Pisa Barczewo 3 września, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-3 Mazur Ełk 3 września, 14:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Orlęta Reszel 2 września, 17:00

 

Kolejka 7 - 6 września

 

Orlęta Reszel 1-0 Granica Bezledy  
Mazur Ełk 2-2 Victoria Bartoszyce  
Pisa Barczewo 2-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Czarni Olecko 7-0 Olimpia Miłki  
MKS Korsze 3-1 Łyna Sępopol  
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Mazur Pisz  
Tęcza Biskupiec 3-2 Warmia Olsztyn  
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 8 - 9-10 września

 

Granica Bezledy 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 9 września, 16:00
Warmia Olsztyn 6-3 Polonia Lidzbark Warmiński 10 września, 16:00
Mazur Pisz 3-0 Tęcza Biskupiec 9 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-1 Vęgoria Węgorzewo 9 września, 17:00
Olimpia Miłki 2-0 MKS Korsze 10 września, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-4 Czarni Olecko 10 września, 14:00
Victoria Bartoszyce 5-4 Pisa Barczewo 9 września, 17:00
Orlęta Reszel 0-2 Mazur Ełk 9 września, 16:00

 

Kolejka 9 - 16-17 września

 

Mazur Ełk 2-2 Granica Bezledy 16 września, 12:00
Pisa Barczewo 3-0 Orlęta Reszel 16 września, 17:00
Czarni Olecko 1-0 Victoria Bartoszyce 17 września, 15:00
MKS Korsze 1-0 Leśnik Nowe Ramuki 16 września, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Olimpia Miłki 17 września, 15:00
Tęcza Biskupiec 0-2 Łyna Sępopol 16 września, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6-1 Mazur Pisz 16 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-3 Warmia Olsztyn 16 września, 16:00

 

Kolejka 10 - 23-24 września

 

Granica Bezledy 3-5 Warmia Olsztyn 23 września, 16:00
Mazur Pisz 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie 23 września, 16:00
Łyna Sępopol 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 23 września, 17:00
Olimpia Miłki 3-1 Tęcza Biskupiec 24 września, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Vęgoria Węgorzewo 24 września, 14:00
Victoria Bartoszyce 2-2 MKS Korsze 23 września, 17:00
Orlęta Reszel 0-1 Czarni Olecko 23 września, 16:00
Mazur Ełk 0-1 Pisa Barczewo 23 września, 16:00

 

Kolejka 11 - 30 września-1 października

 

Pisa Barczewo 1-3 Granica Bezledy 29 września, 16:30
Czarni Olecko 1-1 Mazur Ełk 1 października, 15:00
MKS Korsze 1-2 Orlęta Reszel 30 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 6-1 Victoria Bartoszyce 1 października, 15:00
Tęcza Biskupiec 3-2 Leśnik Nowe Ramuki 30 września, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Olimpia Miłki 30 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Łyna Sępopol 30 września, 16:00
Warmia Olsztyn 8-0 Mazur Pisz 1 października, 16:00

 

Kolejka 12 - 7-8 października

 

Granica Bezledy 3-0 Mazur Pisz  
Łyna Sępopol 2-4 Warmia Olsztyn  
Olimpia Miłki 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Leśnik Nowe Ramuki 7-1 Polonia Lidzbark Warmiński  
Victoria Bartoszyce 5-1 Tęcza Biskupiec  
Orlęta Reszel 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
Mazur Ełk 2-2 MKS Korsze  
Pisa Barczewo 2-2 Czarni Olecko  

 

Kolejka 13 - 14-15 października

 

Czarni Olecko 2-0 Granica Bezledy  
MKS Korsze 0-5 Pisa Barczewo  
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Mazur Ełk  
Tęcza Biskupiec 0-4 Orlęta Reszel  
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Victoria Bartoszyce  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Warmia Olsztyn 3-1 Olimpia Miłki  
Mazur Pisz 4-1 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 14 - 21-22 października

 

Granica Bezledy 1-1 Łyna Sępopol  
Olimpia Miłki 1-1 Mazur Pisz  
Leśnik Nowe Ramuki 1-4 Warmia Olsztyn  
Victoria Bartoszyce 6-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Orlęta Reszel 5-3 Polonia Lidzbark Warmiński  
Mazur Ełk 1-3 Tęcza Biskupiec 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie goście nie przyjechali na mecz, gospodarze nie powiadomili o zmianie terminu
Pisa Barczewo 2-2 Vęgoria Węgorzewo  
Czarni Olecko 1-0 MKS Korsze  

 

Kolejka 15 - 28-29 października

 

MKS Korsze 5-0 Granica Bezledy  
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Czarni Olecko  
Tęcza Biskupiec 1-1 Pisa Barczewo  
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Mazur Ełk  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Orlęta Reszel  
Warmia Olsztyn 4-2 Victoria Bartoszyce  
Mazur Pisz 2-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Łyna Sępopol 5-0 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 16 - 24-25 marca

 

Granica Bezledy 0-3 Olimpia Miłki  
(wo)
na boisku 1-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Łyna Sępopol 0-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Mazur Pisz 4-1 Victoria Bartoszyce  
Warmia Olsztyn 1-3 Orlęta Reszel  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 Mazur Ełk  
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Pisa Barczewo  
Tęcza Biskupiec 0-2 Czarni Olecko  
Vęgoria Węgorzewo 6-1 MKS Korsze  

 

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

 

Vęgoria Węgorzewo 2-2 Granica Bezledy  
MKS Korsze 4-0 Tęcza Biskupiec  
Czarni Olecko 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński  
Pisa Barczewo 4-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mazur Ełk 2-3 Warmia Olsztyn  
Orlęta Reszel 1-0 Mazur Pisz  
Victoria Bartoszyce 1-1 Łyna Sępopol  
Leśnik Nowe Ramuki 3-1 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

 

Granica Bezledy 4-2 Leśnik Nowe Ramuki  
Olimpia Miłki 0-5 Victoria Bartoszyce  
Łyna Sępopol 3-1 Orlęta Reszel  
Mazur Pisz 4-3 Mazur Ełk  
Warmia Olsztyn 2-1 Pisa Barczewo  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Czarni Olecko  
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 MKS Korsze  
Tęcza Biskupiec 0-1 Vęgoria Węgorzewo  

 

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

 

Tęcza Biskupiec 2-1 Granica Bezledy  
Vęgoria Węgorzewo 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński  
MKS Korsze 5-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Czarni Olecko 4-1 Warmia Olsztyn  
Pisa Barczewo 3-1 Mazur Pisz  
Mazur Ełk 1-0 Łyna Sępopol  
Orlęta Reszel 3-0 Olimpia Miłki  
Victoria Bartoszyce 2-0 Leśnik Nowe Ramuki  

 

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

 

Granica Bezledy 0-0 Victoria Bartoszyce  
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Orlęta Reszel  
Olimpia Miłki 0-3 Mazur Ełk  
Łyna Sępopol 0-1 Pisa Barczewo  
Mazur Pisz 2-3 Czarni Olecko  
Warmia Olsztyn 2-3 MKS Korsze  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-7 Vęgoria Węgorzewo  
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Tęcza Biskupiec  

 

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

 

Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Granica Bezledy  
Tęcza Biskupiec 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Vęgoria Węgorzewo 5-0 Warmia Olsztyn  
MKS Korsze 4-0 Mazur Pisz  
Czarni Olecko 7-0 Łyna Sępopol  
Pisa Barczewo 3-0 Olimpia Miłki  
(wo)
goście nie przyjechali
Mazur Ełk 2-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Orlęta Reszel 2-4 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 22 - 5-6 maja

 

Granica Bezledy 3-6 Orlęta Reszel  
Victoria Bartoszyce 1-0 Mazur Ełk  
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Pisa Barczewo  
Olimpia Miłki 0-4 Czarni Olecko  
Łyna Sępopol 1-3 MKS Korsze  
Mazur Pisz 2-3 Vęgoria Węgorzewo  
Warmia Olsztyn 1-1 Tęcza Biskupiec  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-4 Polonia Lidzbark Warmiński  

 

Kolejka 23 - 12-13 maja

 

Cresovia Górowo Iławeckie 2-4 Granica Bezledy  
Polonia Lidzbark Warmiński 4-2 Warmia Olsztyn  
Tęcza Biskupiec 1-0 Mazur Pisz  
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Łyna Sępopol  
MKS Korsze 6-0 Olimpia Miłki  
Czarni Olecko 2-0 Leśnik Nowe Ramuki  
Pisa Barczewo 0-4 Victoria Bartoszyce  
Mazur Ełk 1-0 Orlęta Reszel  

 

Kolejka 24 - 19-20 maja

 

Granica Bezledy 2-1 Mazur Ełk  
Orlęta Reszel 3-4 Pisa Barczewo  
Victoria Bartoszyce 2-0 Czarni Olecko  
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 MKS Korsze  
Olimpia Miłki 1-3 Vęgoria Węgorzewo  
Łyna Sępopol 1-2 Tęcza Biskupiec  
Mazur Pisz 0-3 Polonia Lidzbark Warmiński  
(wo)
na boisku 2-0
Warmia Olsztyn 8-1 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 25 - 26-27 maja

 

Warmia Olsztyn 1-2 Granica Bezledy  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Mazur Pisz  
Polonia Lidzbark Warmiński 1-5 Łyna Sępopol  
Tęcza Biskupiec 9-0 Olimpia Miłki  
Vęgoria Węgorzewo 4-3 Leśnik Nowe Ramuki  
MKS Korsze 0-4 Victoria Bartoszyce  
Czarni Olecko 7-0 Orlęta Reszel  
Pisa Barczewo 2-1 Mazur Ełk  

 

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

 

Granica Bezledy 2-3 Pisa Barczewo  
Mazur Ełk 0-0 Czarni Olecko  
Orlęta Reszel 5-3 MKS Korsze  
Victoria Bartoszyce 1-4 Vęgoria Węgorzewo  
Leśnik Nowe Ramuki 4-0 Tęcza Biskupiec  
Olimpia Miłki 1-4 Polonia Lidzbark Warmiński  
Łyna Sępopol 2-4 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mazur Pisz 5-2 Warmia Olsztyn  

 

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

 

Mazur Pisz 3-2 Granica Bezledy  
Warmia Olsztyn 2-0 Łyna Sępopol  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Olimpia Miłki  
(wo)
na boisku 0-0
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Leśnik Nowe Ramuki  
Tęcza Biskupiec 1-2 Victoria Bartoszyce  
Vęgoria Węgorzewo 0-0 Orlęta Reszel  
MKS Korsze 1-1 Mazur Ełk  
Czarni Olecko 4-0 Pisa Barczewo  

 

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

 

Granica Bezledy 2-4 Czarni Olecko  
Pisa Barczewo 2-0 MKS Korsze  
Mazur Ełk 1-2 Vęgoria Węgorzewo  
Orlęta Reszel 4-1 Tęcza Biskupiec  
Victoria Bartoszyce 10-1 Polonia Lidzbark Warmiński  
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Olimpia Miłki 2-0 Warmia Olsztyn  
Łyna Sępopol 3-0 Mazur Pisz  

 

Kolejka 29 - 17 czerwca

 

Łyna Sępopol 4-2 Granica Bezledy  
Mazur Pisz 6-1 Olimpia Miłki  
Warmia Olsztyn 3-3 Leśnik Nowe Ramuki  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Victoria Bartoszyce  
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Orlęta Reszel  
Tęcza Biskupiec 3-0 Mazur Ełk  
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Pisa Barczewo  
MKS Korsze 0-0 Czarni Olecko  

 

Kolejka 30 - 24 czerwca
Granica Bezledy 2-2 MKS Korsze  
Czarni Olecko 5-1 Vęgoria Węgorzewo  
Pisa Barczewo 4-0 Tęcza Biskupiec  
Mazur Ełk 8-2 Polonia Lidzbark Warmiński  
Orlęta Reszel 8-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Victoria Bartoszyce 2-5 Warmia Olsztyn  
Leśnik Nowe Ramuki 1-0 Mazur Pisz  
Olimpia Miłki 1-4 Łyna Sępopol

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka