MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 69, wczoraj: 56
ogółem: 412 856

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2005/2006

 

IV LIGA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2005-06


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 KS OLIMPIA ELBLˇG 34 85 77 21
2 DKS DOBRE MIASTO DOBRE MIASTO 34 79 61 19
3 OKS 1945 OLSZTYN 34 72 72 23
4 KS PŁOMIEŃ EŁK 34 60 74 52
5 MLKS MOTOR LUBAWA 34 52 54 48
6 KS HURAGAN MORˇG 34 51 42 33
7 KS START DZIAŁDOWO 34 51 51 49
8 OKS SOKÓŁ OSTRÓDA 34 45 50 36
9 KKS GRANICA KĘTRZYN 34 45 52 53
10 MKS MRˇGOWIA MRˇGOWO 34 44 50 50
11 KS POLONIA PASŁĘK 34 44 49 70
12 MKS ROMINTA GOŁDAP 34 41 44 50
13 MKS START NIDZICA 34 40 46 46
14 GLKS WARMIAK ŁUKTA 34 39 44 61
15 MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 34 32 51 80
16 MKS OLIMPIA OLSZTYNEK 34 30 41 67
17 KS ORLĘTA REMA SA RESZEL 34 25 35 83
18 MKS MAZUR EŁK 34 20 34 86

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

 

DKS Dobre Miasto 1-0 Warmiak Łukta 7 sierpnia, 16:00 (300)
Ł.Gikiewicz 70
Olimpia Olsztynek 0-6 Sokół Ostróda 6 sierpnia, 17:00 (200)
Miłkowski 14, Dąbrowski 40, M.Śnieżawski 40, 53, 58, Maj 90
Płomień Ełk 6-1 Start Działdowo 6 sierpnia, 16:00 (350)
W.Kryński 17, Koniecko 47, 53, 82, 85, M.Niedźwiecki 78 - Szczęsny 81
Start Nidzica 1-2 Rominta Gołdap 6 sierpnia, 14:00 (150)
Boguniecki 51 - S.Kołodziej 68, Michał Nowak 88
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Motor Lubawa 6 sierpnia, 16:00 (350)
Zahorski 32 - Żakowski 78 (s)
Olimpia Elbląg 3-3 Victoria Bartoszyce 6 sierpnia, 17:00 (600)
Lepka 28, 49, Wierzba 80 - Kozłowski 33, Husak 48, Gąsior 69
Mrągowia Mrągowo 2-0 Orlęta Reszel 6 sierpnia, 16:00 (300)
Jóźwiak 20, M.Kościuczuk 90
Huragan Morąg 2-0 Mazur Ełk 6 sierpnia, 17:00 (400)
Roszkowski 76, Kusiak 90
Granica Kętrzyn 6-1 Polonia Pasłęk 7 sierpnia, 16:00 (300)
Wołowik 3, 71, Sapela 12, Ł.Jończak 43 (k), 59 (k), Kowalewski 77 - Licznerski 36

 

Kolejka 2 - 10 sierpnia

 

Warmiak Łukta 0-4 Polonia Pasłęk 10 sierpnia, 17:00 (100)
Licznerski 25, Baran 67 (k), 73, Andrusewicz 84
Mazur Ełk 0-3 Granica Kętrzyn 17 sierpnia, 17:00 (300)
Wołowik 24, Ł.Jończak 55, Opaliński 70
w pierwotnym terminie nie doszedł do skutku z powodu obfitych opadów deszczu
Orlęta Reszel 1-2 Huragan Morąg 10 sierpnia, 17:00 (150)
Ruszkul 87 - Roszkowski 59, Żurawel 90
Victoria Bartoszyce 1-1 Mrągowia Mrągowo 10 sierpnia, 17:00 (200)
Łajkowski 70 - Hebda 61
Motor Lubawa 0-1 Olimpia Elbląg 10 sierpnia, 17:00 (200)
Wierzba 34
Rominta Gołdap 3-1 OKS 1945 Olsztyn 31 sierpnia, 16:00 (400)
Mościński 46, Michał Nowak 61, 64 - G.Lech 87
przełożony ze względu na mecz OKS 1945 w Pucharze Polski
Start Działdowo 2-1 Start Nidzica 10 sierpnia, 17:00 (100)
S.Łukaszewski 6, 75 - Leszczyński 48
Sokół Ostróda 3-2 Płomień Ełk 10 sierpnia, 17:00 (400)
Miłkowski 15, 30 (k), M.Śnieżawski 42 - Koniecko 60, 71
DKS Dobre Miasto 5-0 Olimpia Olsztynek 10 sierpnia, 17:00 (300)
Włodarczyk 5, Orłowski 50, Ł.Gikiewicz 55, Myślisz 65, Ł.Kościuczuk 70

 

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

 

Olimpia Olsztynek 1-0 Warmiak Łukta 13 sierpnia, 17:00 (200)
Czerkawski 8 (s)
Płomień Ełk 0-2 DKS Dobre Miasto 13 sierpnia, 16:00 (250)
Radziwon 36, Myślisz 70
Start Nidzica 1-2 Sokół Ostróda 13 sierpnia, 11:00 (150)
Radzimierski 32 - Miłkowski 62, Dąbrowski 90
Olimpia Elbląg 2-1 Rominta Gołdap 13 sierpnia, 17:00 (600)
Lizak 86, Sierechan 90 - Michał Nowak 84
Mrągowia Mrągowo 4-1 Motor Lubawa 13 sierpnia, 16:00 (300)
Makiewicz 65, Hebda 72, Jóźwiak 78, 82 - Jędrychowski 81
Huragan Morąg 0-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00 (250)
Husak 70
Granica Kętrzyn 2-0 Orlęta Reszel 14 sierpnia, 16:00 (200)
Żygadło 21, Sapela 50
Polonia Pasłęk 3-2 Mazur Ełk 13 sierpnia, 17:00 (200)
Baran 49 (k), Augustyńczyk 83, Moneta 90 - Wierzbicki 4, Stypułkowski 10
Start Działdowo 2-0 OKS 1945 Olsztyn 14 sierpnia, 16:00 (400)
Ogrodowczyk 24, Zagórski 90

 

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

 

Warmiak Łukta 3-2 Mazur Ełk 20 sierpnia, 17:00 (150)
Sikorski 28, Brall 32 (k), Wiciński 35 - R.Lech 7, Wierzbicki 63
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Pasłęk 20 sierpnia, 16:00 (150)
Bondar 16 - Andrusewicz 32
Victoria Bartoszyce 1-1 Granica Kętrzyn 20 sierpnia, 12:30 (200)
Deluga 26 - Nałysnyk 11
Motor Lubawa 1-0 Huragan Morąg 20 sierpnia, 17:00 (200)
Jędrychowski 87
Rominta Gołdap 1-1 Mrągowia Mrągowo 20 sierpnia, 16:00 (200)
Michał Nowak 60 - Rzemyk 10
Start Działdowo 2-3 Olimpia Elbląg 21 sierpnia, 16:00 (250)
Piotr Czarnecki 32, S.Chrzanowski 87 - Sambor 49, Chrzonowski 88, Wierzba 90
Sokół Ostróda 1-1 OKS 1945 Olsztyn 20 sierpnia, 17:00 (350)
M.Śnieżawski 67 - Żakowski 35
DKS Dobre Miasto 1-0 Start Nidzica 20 sierpnia, 16:00 (200)
Ł.Kościuczuk 87 (k)
Olimpia Olsztynek 1-2 Płomień Ełk 20 sierpnia, 17:00 (100)
Brzostek 1 - W.Kryński 14, Jackiewicz 70

 

Kolejka 5 - 23-24 sierpnia

 

Płomień Ełk 4-2 Warmiak Łukta 23 sierpnia, 17:00 (250)
Strychalski 25, Lewicki 58, A.Niedźwiecki 78, Jackiewicz 83 - Wiciński 44, Rakowski 51
Start Nidzica 1-1 Olimpia Olsztynek 24 sierpnia, 17:00 (100)
Leszczyński 52 - Gawliński 57
OKS 1945 Olsztyn 0-0 DKS Dobre Miasto 24 sierpnia, 17:00 (450)
Olimpia Elbląg 1-0 Sokół Ostróda 24 sierpnia, 17:00 (600)
Nadolny 76
Mrągowia Mrągowo 0-2 Start Działdowo 24 sierpnia, 17:00 (200)
S.Chrzanowski 33, Ł.Łukaszewski 57
Huragan Morąg 1-0 Rominta Gołdap 24 sierpnia, 17:00 (200)
Kulpaka 82 (k)
Granica Kętrzyn 0-4 Motor Lubawa 24 sierpnia, 17:00 (150)
Ł.Harmaciński 45, Jędrychowski 65, Krauze 75, Sasin 82
Polonia Pasłęk 4-1 Victoria Bartoszyce 24 sierpnia, 17:00 (200)
Starzyński 4, 33, Baran 28, Przystasz 84 - Gąsior 24 (k)
Mazur Ełk 1-2 Orlęta Reszel 24 sierpnia, 17:00 (100)
Obrycki 70 - Giziński 64, Ruszkul 84

 

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

 

Warmiak Łukta 1-1 Orlęta Reszel 27 sierpnia, 17:00 (200)
Wiciński 45 - Bondar 86
Victoria Bartoszyce 6-1 Mazur Ełk 27 sierpnia, 17:00 (300)
Deluga 36, 47, 73, Kozłowski 42, Przemysław Mazurek 67, Własiuk 74 - Wierzbicki 76
Motor Lubawa 0-2 Polonia Pasłęk 27 sierpnia, 17:00 (250)
Zglenicki 28 (s), Starzyński 51
Rominta Gołdap 0-1 Granica Kętrzyn 27 sierpnia, 16:00 (200)
Kłosowski 75
Start Działdowo 1-1 Huragan Morąg 28 sierpnia, 16:00 (300)
Ogrodowczyk 40 - Szwarc 81 (s)
Sokół Ostróda 2-0 Mrągowia Mrągowo 27 sierpnia, 17:00 (350)
Filipiak 20, M.Śnieżawski 39 (k)
DKS Dobre Miasto 1-1 Olimpia Elbląg 27 sierpnia, 16:00 (700)
Ł.Kościuczuk 40 (k) - Chrzonowski 90
Olimpia Olsztynek 0-3 OKS 1945 Olsztyn 27 sierpnia, 17:00 (250)
Radziszewski 4, Zahorski 23, Ruszkiewicz 69
Płomień Ełk 3-2 Start Nidzica 26 sierpnia, 17:00 (300)
Stryżko 42, Jackiewicz 49, Strychalski 81 (k) - Leszczyński 66, P.Sobotka 79

 

Kolejka 7 - 3-4 września

 

Start Nidzica 1-2 Warmiak Łukta 3 września, 14:00 (150)
Mróz 42 - Osenkowski 65, 85
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Płomień Ełk 3 września, 16:00 (400)
Gabrusewicz 9, Żytkiewicz 76 (k) - Strychalski 29
Olimpia Elbląg 1-1 Olimpia Olsztynek 3 września, 16:00 (500)
Lepka 62 - M.Hartliński 50
Mrągowia Mrągowo 0-1 DKS Dobre Miasto 3 września, 16:00 (300)
Radziwon 18
Huragan Morąg 1-0 Sokół Ostróda 3 września, 16:00 (400)
Żurawel 16
Granica Kętrzyn 3-0 Start Działdowo 4 września, 16:00 (300)
Łastówka 9, Ł.Jończak 20, Sapela 89
Polonia Pasłęk 2-1 Rominta Gołdap 3 września, 16:00 (300)
Wielgat 24, Maciej Szuchyta 32 - Michał Nowak 37
Mazur Ełk 1-3 Motor Lubawa 3 września, 17:00 (350)
R.Lech 12 - Koprucki 4, Sasin 64, Waląg 77
Orlęta Reszel 3-1 Victoria Bartoszyce 3 września, 16:00 (200)
Bondar 43, Giziński 81, Ruszkul 90 - Deluga 56

 

Kolejka 8 - 7 września

 

Warmiak Łukta 3-1 Victoria Bartoszyce 7 września, 17:00 (150)
Osenkowski 28, 38, 87 - Krzywiec 17
Motor Lubawa 2-1 Orlęta Reszel 7 września, 17:00 (300)
Jabłonowski 77, Jędrychowski 90 - Ruszkul 75
Rominta Gołdap 1-1 Mazur Ełk 7 września, 17:00 (200)
Michał Nowak 55 - Wierzbicki 28
Start Działdowo 0-1 Polonia Pasłęk 7 września, 17:00 (200)
Wielgat 70
Sokół Ostróda 1-1 Granica Kętrzyn 7 września, 17:00 (350)
M.Śnieżawski 56 - Żygadło 11
DKS Dobre Miasto 1-0 Huragan Morąg 7 września, 17:00 (400)
Ł.Kościuczuk 75 (k)
Olimpia Olsztynek 3-0 Mrągowia Mrągowo 7 września, 17:00 (200)
Brzostek 10, Paluch 68, Gawliński 87
Płomień Ełk 0-3 Olimpia Elbląg 7 września, 17:00 (350)
Chrzonowski 36, Nadolny 50, Wierzba 89
Start Nidzica 1-1 OKS 1945 Olsztyn 7 września, 14:00 (200)
Leszczyński 55 - Zahorski 14

 

Kolejka 9 - 10-11 września

 

OKS 1945 Olsztyn 5-2 Warmiak Łukta 10 września, 16:00 (500)
G.Lech 9, 42, Zahorski 50, 74, Żytkiewicz 80 - Wiciński 38, Osenkowski 39
Olimpia Elbląg 2-1 Start Nidzica 10 września, 16:00 (500)
Suchomski 39 (k), Wierzba 89 - Boguniecki 46
Mrągowia Mrągowo 2-2 Płomień Ełk 10 września, 16:00 (300)
Wasilewski 21, Hebda 29 - W.Kryński 40, Strychalski 62
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Olsztynek 10 września, 16:00 (250)
Kusiak 74
Granica Kętrzyn 1-2 DKS Dobre Miasto 11 września, 16:00 (400)
Wepa 12 - Ł.Gikiewicz 4, Romanowski 65
Polonia Pasłęk 0-3 Sokół Ostróda 10 września, 16:00 (300)
Dąbrowski 24, M.Śnieżawski 37, Miłkowski 74
Mazur Ełk 1-2 Start Działdowo 10 września, 17:00 (350)
Chudziński 88 - Mostek 52, S.Chrzanowski 73
Orlęta Reszel 0-0 Rominta Gołdap 10 września, 16:00 (200)
Victoria Bartoszyce 1-2 Motor Lubawa 10 września, 13:30 (250)
Kozłowski 54 - Krauze 24, Jędrychowski 67

 

Kolejka 10 - 17-18 września

 

Warmiak Łukta 3-2 Motor Lubawa 17 września, 17:00 (200)
Brall 59 (k), 65 (k), Nowaliński 75 - Jędrychowski 30, Sasin 50
Rominta Gołdap 1-2 Victoria Bartoszyce 17 września, 16:00 (250)
Kiler 45 - Gąsior 27, 70
Start Działdowo 3-0 Orlęta Reszel 18 września, 16:00 (300)
S.Chrzanowski 10, Ł.Łukaszewski 70, Szczęsny 90
Sokół Ostróda 7-0 Mazur Ełk 17 września, 16:00 (300)
M.Śnieżawski 2, 28, Sebastian Bujnicki 12, Kośman 32, Miłkowski 70, 80, Maj 72
DKS Dobre Miasto 4-0 Polonia Pasłęk 17 września, 16:00 (300)
Chomej 43, Radziwon 62, Romanowski 65, Marcin Kryński 90
Olimpia Olsztynek 0-1 Granica Kętrzyn 17 września, 16:00 (100)
Kowalewski 35
Płomień Ełk 1-2 Huragan Morąg 17 września, 16:00 (200)
Strychalski 54 (k) - Kraszewski 26, Żurawel 42
Start Nidzica 0-3 Mrągowia Mrągowo 17 września, 14:00 (200)
Jóźwiak 14, Hebda 16, Wasilewski 33
OKS 1945 Olsztyn 0-0 Olimpia Elbląg 17 września, 16:00 (1.200)

 

Kolejka 11 - 24-25 września

 

Olimpia Elbląg 3-1 Warmiak Łukta 23 września, 16:30 (500)
Wierzba 67, 79, Sierechan 81 - Brall 90 (k)
Mrągowia Mrągowo 0-2 OKS 1945 Olsztyn 24 września, 16:00 (400)
G.Lech 2, Spychała 88
Huragan Morąg 0-1 Start Nidzica 24 września, 16:00 (250)
Kostowski 58
Granica Kętrzyn 1-4 Płomień Ełk 25 września, 16:00 (400)
Ł.Jończak 56 - W.Kryński 32, Sieruta 47, Stryżko 54, Strychalski 80
Polonia Pasłęk 2-2 Olimpia Olsztynek 24 września, 16:00 (300)
Licznerski 40, 90 - Gawliński 79, Metera 90
Mazur Ełk 1-0 DKS Dobre Miasto 26 września, 16:00 (300)
Wierzbicki 33
Orlęta Reszel 3-2 Sokół Ostróda 24 września, 16:00 (200)
Ruszkul 12, P.Śnieżawski 60 (s), Nowicki 61 - T.Sieński 65, Dąbrowski 72
Victoria Bartoszyce 4-2 Start Działdowo 24 września, 16:00 (350)
Furgała 43, Husak 60, Gąsior 81 (k), Przemysław Mazurek 84 - S.Łukaszewski 56 (k), Ogrodowczyk 86
Motor Lubawa 3-0 Rominta Gołdap 23 września, 16:00 (300)
Ł.Harmaciński 43, Jędrychowski 59, 80
mecz rozegrano w Kurzętniku z powodu remontu boiska Motoru

 

Kolejka 12 - 1-2 października

 

Warmiak Łukta 1-2 Rominta Gołdap 1 października, 15:00 (100)
Osenkowski 40 - Marcin Nowak 65, Kudrycki 70
Start Działdowo 1-3 Motor Lubawa 2 października, 15:00 (100)
Ogrodowczyk 80 - M.Lipowski 5, Łuczak 50, Ł.Harmaciński 85
Sokół Ostróda 1-1 Victoria Bartoszyce 1 października, 16:00 (300)
M.Śnieżawski 30 - Kozłowski 12
DKS Dobre Miasto 3-0 Orlęta Reszel 1 października, 14:00 (350)
Orłowski 15, Radziwon 36, Myślisz 50
Olimpia Olsztynek 1-0 Mazur Ełk 1 października, 15:00 (100)
Gawliński 38
Płomień Ełk 7-0 Polonia Pasłęk 1 października, 15:00 (250)
Jackiewicz 9, Stryżko 35, 54, Strychalski 40, 53, W.Kryński 62, Lewicki 67
Start Nidzica 4-1 Granica Kętrzyn 1 października, 14:00 (100)
Patryk Smoliński 29, Boguniecki 50, R.Sobotka 72, 89 (k) - Sapela 14
OKS 1945 Olsztyn 3-0 Huragan Morąg 1 października, 15:00 (500)
Zahorski 14, Niestatek 18, G.Lech 25
Olimpia Elbląg 4-0 Mrągowia Mrągowo 1 października, 15:00 (500)
Sierechan 45, Chrzonowski 61, Widzicki 83, Wierzba 88

 

Kolejka 13 - 8-9 października

 

Mrągowia Mrągowo 6-0 Warmiak Łukta 8 października, 15:00 (300)
Krztoń 11, Hebda 50, 90, Wasilewski 57, Korotko 76, Bączek 87
Huragan Morąg 0-0 Olimpia Elbląg 8 października, 15:00 (300)
Granica Kętrzyn 0-2 OKS 1945 Olsztyn 10 października, 15:00 (200)
Zahorski 33, Paszkiewicz 71
Polonia Pasłęk 1-1 Start Nidzica 8 października, 15:00 (100)
Wołczecki 83 - Majewski 75
Mazur Ełk 1-2 Płomień Ełk 7 października, 16:00 (800)
A.Lipowski 26 - W.Kryński 4, Ejdys 52
mecz przełożony na wniosek policji
Orlęta Reszel 3-1 Olimpia Olsztynek 8 października, 16:00 (100)
Ruszkul 44, 75, Królik 58 - M.Hartliński 15
Victoria Bartoszyce 3-0 DKS Dobre Miasto 8 października, 15:00 (350)
Husak 52, Deluga 63, 75
Motor Lubawa 1-0 Sokół Ostróda 7 października, 15:00 (100)
Jędrychowski 43
w Kurzętniku
Rominta Gołdap 2-2 Start Działdowo 8 października, 15:00 (100)
Michał Nowak 37, 62 - Piotrkowski 61, K.Pieckowski 89
lub 14:00; lub druga bramka dla Rominty Marcina Nowaka

 

Kolejka 14 - 15-16 października

 

Warmiak Łukta 2-0 Start Działdowo 15 października, 14:00 (100)
Sikorski 72, Szostak 90
Sokół Ostróda 2-2 Rominta Gołdap 15 października, 14:00 (350)
Dąbrowski 84, M.Śnieżawski 87 - Marcin Nowak 24, Michał Nowak 86
DKS Dobre Miasto 1-0 Motor Lubawa 15 października, 14:00 (300)
Radziwon 85
Olimpia Olsztynek 3-2 Victoria Bartoszyce 15 października, 15:00 (100)
M.Hartliński 25, Metera 31, Paluch 41 (k) - Przemysław Mazurek 7, Gąsior 70
Płomień Ełk 6-1 Orlęta Reszel 15 października, 15:00 (300)
Stryżko 28, 32, 48, 62, W.Kryński 42, Strychalski 60 - Ruszkul 21
Start Nidzica 4-1 Mazur Ełk 15 października, 14:00 (200)
Leszczyński 10, 39, A.Łochnicki 52, Majewski 60 - Januszko 26
OKS 1945 Olsztyn 1-0 Polonia Pasłęk 15 października, 14:00 (500)
G.Lech 85
Olimpia Elbląg 4-0 Granica Kętrzyn 15 października, 15:00 (500)
Wierzba 35, Lizak 67, 70, Anuszek 90
Mrągowia Mrągowo 0-0 Huragan Morąg 15 października, 15:00 (300)

 

Kolejka 15 - 22-23 października

 

Huragan Morąg 2-1 Warmiak Łukta 22 października, 15:00 (250)
Kusiak 8, 88 - Osenkowski 38
Granica Kętrzyn 0-0 Mrągowia Mrągowo 24 października, 15:00 (250)
Polonia Pasłęk 0-2 Olimpia Elbląg 21 października, 15:00 (400)
Sierechan 17, Sambor 37
Mazur Ełk 0-1 OKS 1945 Olsztyn 21 października, 14:00 (200)
Paszkiewicz 8
Orlęta Reszel 2-0 Start Nidzica 22 października, 15:00 (200)
Ruszkul 65, 74
Victoria Bartoszyce 1-3 Płomień Ełk 22 października, 15:00 (200)
Deluga 45 - Lewicki 11, 56, Stryżko 64 (k)
Motor Lubawa 0-3 Olimpia Olsztynek 21 października, 15:00 (100)
Brzostek 45, 56, M.Hartliński 85
w Kurzętniku
Rominta Gołdap 0-0 DKS Dobre Miasto 22 października, 15:00 (100)
Start Działdowo 1-0 Sokół Ostróda 23 października, 14:00 (100)
S.Łukaszewski 29

 

Kolejka 16 - 29-30 października

 

Warmiak Łukta 3-2 Sokół Ostróda 29 października, 14:00 (50)
Wiciński 38, 55, Osenkowski 86 - M.Śnieżawski 28, 59 (k)
DKS Dobre Miasto 3-1 Start Działdowo 29 października, 14:00 (150)
Marek Kryński 8, 15, Bratek 10 - K.Pieckowski 76
Olimpia Olsztynek 5-0 Rominta Gołdap 29 października, 14:00 (50)
Kobrzyński 15, A.Michalak 28, 83, Brzostek 80, Bober 86
Płomień Ełk 4-2 Motor Lubawa 30 października, 14:00 (200)
W.Kryński 26, Strychalski 66 (k), Lewicki 69, Stryżko 85 - Łuczak 71, Jędrychowski 86
Start Nidzica 5-0 Victoria Bartoszyce 29 października, 14:00 (100)
Kostowski 14, A.Łochnicki 20, Boguniecki 43, Majewski 70, 83
OKS 1945 Olsztyn 5-1 Orlęta Reszel 29 października, 14:00 (300)
G.Lech 19, Łachacz 24, Kaszuba 25, Żytkiewicz 66, Zahorski 72 (k) - Ruszkul 88
Olimpia Elbląg 5-0 Mazur Ełk 29 października, 14:00 (600)
Wierzba 36, 47, 66, 76, Sierechan 44
Mrągowia Mrągowo 3-3 Polonia Pasłęk 29 października, 14:00 (150)
Krztoń 30, Rzemyk 67, Jóźwiak 83 - Baran 13, 58 (k), Augustyńczyk 73
Huragan Morąg 5-0 Granica Kętrzyn 29 października, 14:00 (250)
Kusiak 8, 38, Żurawel 30, Kulpaka 44, Roszkowski 82

 

Kolejka 17 - 5-6 listopada

 

Granica Kętrzyn 2-1 Warmiak Łukta 6 listopada, 13:00 (100)
Opaliński 20, Sapela 65 - Wiciński 35
Polonia Pasłęk 1-1 Huragan Morąg 5 listopada, 13:00 (200)
A.Borysiewicz 81 - Zmiarowski 55
Mazur Ełk 1-2 Mrągowia Mrągowo 5 listopada, 13:00 (150)
Kisiel 75 - Hebda 72, 82
Orlęta Reszel 1-2 Olimpia Elbląg 5 listopada, 13:00 (200)
Ruszkul 29 - Cicherski 38, Lizak 52
Victoria Bartoszyce 1-1 OKS 1945 Olsztyn 5 listopada, 13:00 (300)
Przemysław Mazurek 82 - Żytkiewicz 30
Motor Lubawa 3-1 Start Nidzica 5 listopada, 13:00 (100)
Ł.Harmaciński 16, Łuczak 19, Karkut 30 - Rapińczuk 10
w Kurzętniku
Rominta Gołdap 1-4 Płomień Ełk 5 listopada, 13:00 (150)
Mościński 60 - Ejdys 2, Lewicki 47, 49, W.Kryński 80
Start Działdowo 2-0 Olimpia Olsztynek 6 listopada, 13:00 (200)
D.Wółkiewicz 89, 90
Sokół Ostróda 0-1 DKS Dobre Miasto 5 listopada, 13:00 (200)
Chomej 68

 

Kolejka 18 - 26 kwietnia

 

Warmiak Łukta 1-2 DKS Dobre Miasto 26 kwietnia, 17:00 (200)
Brall 72 (k) - Włodarczyk 2, Ł.Kościuczuk 50
Sokół Ostróda 1-0 Olimpia Olsztynek 26 kwietnia, 17:00 (300)
Maj 65
Start Działdowo 3-4 Płomień Ełk 26 kwietnia, 17:00 (250)
Szczęsny 8, 22, K.Pieckowski 74 - Stryżko 40, W.Kryński 44, Fedorczyk 65, Lewicki 72
Rominta Gołdap 0-2 Start Nidzica 26 kwietnia, 17:00 (100)
Mróz 62, R.Sobotka 69
Motor Lubawa 0-1 OKS 1945 Olsztyn 26 kwietnia, 17:00 (150)
G.Lech 88
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 0-1 Olimpia Elbląg 26 kwietnia, 17:00 (200)
Wierzba 68
Orlęta Reszel 2-5 Mrągowia Mrągowo 26 kwietnia, 17:00 (100)
Bogdaniuk 16, Tabaka 56 - Radziszewski 13, Niestatek 35, 38, Stępka 48, J.Kuśnierz 90
Mazur Ełk 3-1 Huragan Morąg 26 kwietnia, 17:00 (300)
Duda 10 (k), Kisiel 20, Potuszyński 35 - Kusiak 44 (k)
Polonia Pasłęk 2-0 Granica Kętrzyn 26 kwietnia, 17:00 (150)
Grygrowski 67, Boros 79

 

Kolejka 19 - 10 maja

 

Polonia Pasłęk 1-1 Warmiak Łukta 10 maja, 17:00 (200)
Filipowicz 21 - Sikorski 63
Granica Kętrzyn 6-1 Mazur Ełk 10 maja, 17:00 (250)
Łastówka 20, 26, 39, Skórka 76, Wołowik 80 (k), Nałysnyk 87 - Ostrowski 23
Huragan Morąg 3-0 Orlęta Reszel 10 maja, 17:00 (150)
Zmiarowski 28, 29, Kraszewski 50
Mrągowia Mrągowo 3-0 Victoria Bartoszyce 10 maja, 17:00 (300)
Radziszewski 5 (k), 19, 67
Olimpia Elbląg 1-1 Motor Lubawa 10 maja, 17:00 (400)
Ciesielski 73 - Ł.Harmaciński 19
OKS 1945 Olsztyn 4-1 Rominta Gołdap 10 maja, 17:30 (300)
Łachacz 13 (k), 36 (k), Serowik 72, Stadnicki 86 - Michał Nowak 55
pierwotnie o 17:00; opóźniony z powodu egzaminów maturalnych zawodników gości
Start Nidzica 2-0 Start Działdowo 10 maja, 17:00 (100)
A.Łochnicki 40, Leszczyński 90
Płomień Ełk 1-0 Sokół Ostróda 10 maja, 17:00 (120)
W.Kryński 54
Olimpia Olsztynek 0-1 DKS Dobre Miasto 10 maja, 17:00 (150)
Myślisz 5

 

Kolejka 20 - 8 kwietnia

 

OKS 1945 Olsztyn 0-0 Start Działdowo 8 kwietnia, 16:00 (500)
Warmiak Łukta 3-1 Olimpia Olsztynek 8 kwietnia, 14:00 (100)
Osenkowski 5, 71, Wiciński 75 - Brzostek 80
DKS Dobre Miasto 2-0 Płomień Ełk 8 kwietnia, 14:00 (200)
Michałowski 33, Marcin Kryński 85
Sokół Ostróda 5-1 Start Nidzica 8 kwietnia, 15:00 (250)
Dąbrowski 15, Remiszewski 30, M.Śnieżawski 58, 70, Puka 83 - P.Sobotka 90 (k)
Rominta Gołdap 0-3 Olimpia Elbląg 8 kwietnia, 16:00 (200)
Wierzba 8, 67, Nadolny 83 (k)
Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo 8 kwietnia, 15:00 (150)
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 1-1 Huragan Morąg 8 kwietnia, 16:00 (200)
Krzywiec 32 - Zmiarowski 41
Orlęta Reszel 1-4 Granica Kętrzyn 8 kwietnia, 16:00
W.Jałoszewski 85 - R.Lech 13, 75, Kowalewski 29, Nałysnyk 73
mecz bez udziału publiczności
Mazur Ełk 0-1 Polonia Pasłęk 8 kwietnia, 15:00 (500)
Boros 20

 

Kolejka 21 - 11-12 kwietnia

 

Mazur Ełk 2-3 Warmiak Łukta 12 kwietnia, 17:00 (200)
Cielebucki 5, Stypułkowski 70 - Wiciński 25, 85, Osenkowski 30
pierwotnie o 16:30; opóźniony z powodu braku ważnych kart zdrowia zawodników gości
Polonia Pasłęk 2-2 Orlęta Reszel 12 kwietnia, 15:00 (150)
Boros 4, Augustyńczyk 70 - Tabaka 28, A.Wypyszczak 63
Granica Kętrzyn 4-0 Victoria Bartoszyce 11 kwietnia, 16:00 (200)
R.Lech 8, 88, Kowalewski 30, Sapela 90
Huragan Morąg 0-1 Motor Lubawa 12 kwietnia, 16:00 (200)
Ł.Harmaciński 36
Mrągowia Mrągowo 2-0 Rominta Gołdap 12 kwietnia, 17:00 (300)
Radziszewski 22 (k), 60
Olimpia Elbląg 4-1 Start Działdowo 12 kwietnia, 15:00 (500)
Wierzba 3, 21, 29 (k), Lepka 84 - Ogrodowczyk 41
OKS 1945 Olsztyn 3-0 Sokół Ostróda 12 kwietnia, 16:00 (350)
Gabrusewicz 55, Żytkiewicz 64, 66
Start Nidzica 0-1 DKS Dobre Miasto 12 kwietnia, 16:00 (100)
Koprucki 46
Płomień Ełk 2-0 Olimpia Olsztynek 11 kwietnia, 15:00 (250)
Stryżko 30, Lewicki 84

 

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

 

Warmiak Łukta 0-0 Płomień Ełk 15 kwietnia, 14:00 (100)
Olimpia Olsztynek 0-2 Start Nidzica 15 kwietnia, 12:00 (200)
R.Sobotka 33, Boguniecki 74
lub pierwsza bramka dla Startu P.Sobotka
DKS Dobre Miasto 2-1 OKS 1945 Olsztyn 15 kwietnia, 14:00 (600)
Ł.Kościuczuk 21 (k), Chomej 35 - Gabrusewicz 23
Sokół Ostróda 1-0 Olimpia Elbląg 15 kwietnia, 15:00 (300)
M.Śnieżawski 90
Start Działdowo 1-1 Mrągowia Mrągowo 15 kwietnia, 15:00 (250)
Ł.Łukaszewski 12 - Radziszewski 17
Rominta Gołdap 0-0 Huragan Morąg 14 kwietnia, 16:00 (200)
Motor Lubawa 1-1 Granica Kętrzyn 14 kwietnia, 16:00 (100)
Michniewicz 67 - Opaliński 77
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 3-0 Polonia Pasłęk 14 kwietnia, 16:00 (250)
Przemysław Mazurek 43, Deluga 63, Malicki 78
Orlęta Reszel 2-2 Mazur Ełk 14 kwietnia, 16:00 (150)
W.Jałoszewski 28, Tabaka 74 - Duda 58 (k), Wierzbicki 82

 

Kolejka 23 - 19 kwietnia

 

Orlęta Reszel 1-2 Warmiak Łukta 19 kwietnia, 17:00 (100)
Nowicki 23 - Brall 2, Wiciński 73
Mazur Ełk 3-3 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 15:00 (350)
Duda 30, 71, Januszko 65 - Przemysław Mazurek 17, 50, Gąsior 21
Polonia Pasłęk 4-1 Motor Lubawa 19 kwietnia, 16:00 (200)
Wołczecki 4, Grygrowski 20, Boros 28, Augustyńczyk 66 - Ł.Harmaciński 13
Granica Kętrzyn 0-1 Rominta Gołdap 19 kwietnia, 16:00 (80)
Mościński 13
Huragan Morąg 0-3 Start Działdowo 19 kwietnia, 16:00 (150)
Szczęsny 19, 37, Ł.Łukaszewski 41
Mrągowia Mrągowo 1-0 Sokół Ostróda 19 kwietnia, 17:00 (200)
Ł.Kuśnierz 7
Olimpia Elbląg 1-0 DKS Dobre Miasto 19 kwietnia, 15:00 (850)
Wierzba 5
OKS 1945 Olsztyn 3-0 Olimpia Olsztynek 19 kwietnia, 16:00 (500)
Aziewicz 26, Żytkiewicz 65, Kajda 84
Start Nidzica 0-1 Płomień Ełk 19 kwietnia, 17:00 (100)
Sieruta 60

 

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

 

Warmiak Łukta 0-0 Start Nidzica 22 kwietnia, 14:00 (100)
Płomień Ełk 1-2 OKS 1945 Olsztyn 22 kwietnia, 17:00 (350)
Strychalski 55 (k) - Łachacz 21 (k), Ślużyński 43 (s)
Olimpia Olsztynek 2-3 Olimpia Elbląg 22 kwietnia, 16:00 (100)
Paweł Mazurek 78, Brzostek 90 - Chrzonowski 11, Sierechan 49, Korzeb 81
DKS Dobre Miasto 3-1 Mrągowia Mrągowo 22 kwietnia, 16:00 (100)
Chomej 29, 90, Ł.Kościuczuk 85 - Niestatek 80
Sokół Ostróda 1-2 Huragan Morąg 22 kwietnia, 15:00 (200)
Miłkowski 84 - Mędrzycki 11, Siudziński 57
Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn 23 kwietnia, 16:00 (200)
Szczęsny 40
Rominta Gołdap 3-0 Polonia Pasłęk 22 kwietnia, 16:00 (200)
Sinczura 18, Ołowniuk 38, S.Kołodziej 58
Motor Lubawa 5-0 Mazur Ełk 22 kwietnia, 16:00 (100)
Ł.Harmaciński 7, Łubek 40, 52, 54, Wiergowski 79
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 2-0 Orlęta Reszel 22 kwietnia, 16:00 (200)
Deluga 50, Przemysław Mazurek 66

 

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

 

Victoria Bartoszyce 1-2 Warmiak Łukta 29 kwietnia, 16:00 (200)
Furgała 20 - Sikorski 42, Wiciński 59
Orlęta Reszel 1-0 Motor Lubawa 29 kwietnia, 16:00 (100)
Tomasik 85
Mazur Ełk 2-1 Rominta Gołdap 29 kwietnia, 15:00 (400)
Stupak 14, Januszko 34 - S.Kołodziej 77 (k)
Polonia Pasłęk 0-2 Start Działdowo 29 kwietnia, 17:00 (100)
Ogrodowczyk 65, S.Chrzanowski 67
Granica Kętrzyn 1-0 Sokół Ostróda 30 kwietnia, 16:00 (150)
Kowalewski (1 gol)
Huragan Morąg 0-1 DKS Dobre Miasto 29 kwietnia, 16:00 (120)
Marcin Kryński 70
Mrągowia Mrągowo 0-1 Olimpia Olsztynek 29 kwietnia, 16:00 (350)
Brzostek 16
Olimpia Elbląg 2-0 Płomień Ełk 29 kwietnia, 16:00 (400)
Chrzonowski 77, Wierzba 90
OKS 1945 Olsztyn 2-0 Start Nidzica 29 kwietnia, 16:00 (150)
Łachacz 54, Ł.Lewandowski 83

 

Kolejka 26 - 3 maja

 

Warmiak Łukta 0-1 OKS 1945 Olsztyn 3 maja, 17:00 (200)
Kaszuba 20
Start Nidzica 1-4 Olimpia Elbląg 3 maja, 17:00 (400)
Leszczyński 90 - Kitowski 10, Wierzba 60 (k), 70, Nadolny 66
Płomień Ełk 1-1 Mrągowia Mrągowo 3 maja, 17:00 (200)
Strychalski 13 - Kluczkowski 23
Olimpia Olsztynek 1-1 Huragan Morąg 3 maja, 16:00 (100)
Gawliński 45 - Mędrzycki 73
DKS Dobre Miasto 3-0 Granica Kętrzyn 3 maja, 16:00 (300)
Radziwon 44, 75, Marek Kryński 86
Sokół Ostróda 1-2 Polonia Pasłęk 3 maja, 16:00 (250)
Remiszewski 66 - Augustyńczyk 10, Filipowicz 65
Start Działdowo 3-1 Mazur Ełk 3 maja, 17:00 (230)
L.Pieckowski 24, D.Wółkiewicz 87, Zagórski 90 - Januszko 26
Rominta Gołdap 1-0 Orlęta Reszel 3 maja, 16:00 (200)
Michał Nowak 38
Motor Lubawa 4-2 Victoria Bartoszyce 3 maja, 13:00 (300)
Krauze 35, 38, Ł.Harmaciński 85, Olejniczak 90 - Deluga 55, Gąsior 88
w Kurzętniku

 

Kolejka 27 - 6-7 maja

 

Motor Lubawa 1-1 Warmiak Łukta 6 maja, 17:00 (150)
Ł.Harmaciński 17 - Wiciński 25
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 1-6 Rominta Gołdap 6 maja, 17:00 (200)
Furgała 35 - Mościński 3, Michał Nowak 8, 17, Chmielecki 75, Sinczura 85, 90
Orlęta Reszel 1-4 Start Działdowo 6 maja, 16:00 (100)
Bogdaniuk 2 - K.Pieckowski 17, S.Łukaszewski 28, Wyżlic 40, D.Wółkiewicz 77
Mazur Ełk 0-0 Sokół Ostróda 6 maja, 16:00 (150)
Polonia Pasłęk 1-0 DKS Dobre Miasto 6 maja, 17:00 (250)
Filipowicz 79
Granica Kętrzyn 4-1 Olimpia Olsztynek 7 maja, 16:00 (250)
Sapela 5, 15, Kowalewski 24, Opaliński 25 - Argalski 81
Huragan Morąg 5-0 Płomień Ełk 6 maja, 17:00 (300)
Kraszewski 8, Siudziński 26, Zmiarowski 31, Kusiak 70, 82
Mrągowia Mrągowo 2-1 Start Nidzica 6 maja, 16:00 (300)
Ł.Kuśnierz 80, Radziszewski 89 - Kosobucki 83 (k)
Olimpia Elbląg 1-0 OKS 1945 Olsztyn 6 maja, 15:00 (1.500)
Wierzba 75 (k)

 

Kolejka 28 - 13-14 maja

 

Warmiak Łukta 1-2 Olimpia Elbląg 13 maja, 14:00 (200)
Sikorski 4 - Wierzba 57, Chrzonowski 67
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Mrągowia Mrągowo 13 maja, 16:00 (300)
Kajda 7 - Kluczkowski 16
Start Nidzica 1-1 Huragan Morąg 13 maja, 16:00 (100)
P.Sobotka 40 - Kusiak 4
Płomień Ełk 1-0 Granica Kętrzyn 13 maja, 17:00 (400)
Strychalski 65
Olimpia Olsztynek 4-1 Polonia Pasłęk 13 maja, 16:00 (100)
Gawliński 10, Brzostek 45, Paluch 65, Kurgan 70 (s) - Brzostek 50 (s)
DKS Dobre Miasto 3-0 Mazur Ełk 13 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się, goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sokół Ostróda 1-0 Orlęta Reszel 13 maja, 16:00 (200)
M.Śnieżawski 90
Start Działdowo 3-0 Victoria Bartoszyce 14 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się, goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Rominta Gołdap 4-1 Motor Lubawa 13 maja, 16:00 (100)
S.Kołodziej 15, Proniewicki 32, Mościński 45, 55 - Ochocki 69

 

Kolejka 29 - 20-21 maja

 

Rominta Gołdap 0-0 Warmiak Łukta 20 maja, 16:00 (200)
Motor Lubawa 1-0 Start Działdowo 20 maja, 17:00 (200)
Drzystek 54 (k)
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 0-3 Sokół Ostróda 20 maja, 17:00 (150)
M.Śnieżawski 26, Kraśniewski 82, Ciesielczyk 86
Orlęta Reszel 0-6 DKS Dobre Miasto 20 maja, 16:00 (100)
Małaszuk 6, Włodarczyk 8, Radziwon 27, Paszkiewicz 35, Bratek 48, Ł.Kościuczuk 64
Mazur Ełk 2-1 Olimpia Olsztynek 20 maja, 17:00 (350)
Januszko 40, Stupak 52 - Brzostek 88
Polonia Pasłęk 3-3 Płomień Ełk 20 maja, 17:00 (250)
Augustyńczyk 51 (k), Licznerski 70, 86 - Strychalski 50, 71, Stankiewicz 85
Granica Kętrzyn 0-1 Start Nidzica 21 maja, 16:00 (200)
Mróz 75
Huragan Morąg 1-1 OKS 1945 Olsztyn 20 maja, 16:30 (300)
Zmiarowski 80 - G.Lech 41
Mrągowia Mrągowo 1-4 Olimpia Elbląg 20 maja, 16:00 (400)
Kluczkowski 20 - Lepka 14, 46, Widzicki 51, Nadolny 57

 

Kolejka 30 - 27-28 maja

 

Warmiak Łukta 1-2 Mrągowia Mrągowo 27 maja, 14:00 (200)
Szostak 50 - Niestatek 17, Sosna 90
Olimpia Elbląg 3-0 Huragan Morąg 27 maja, 16:00 (600)
Wierzba 47 (k), Widzicki 78, Sierechan 84
OKS 1945 Olsztyn 4-1 Granica Kętrzyn 27 maja, 16:00 (300)
Aziewicz 10, Łachacz 29, Żytkiewicz 63, Gabrusewicz 69 - Sapela 31
Start Nidzica 3-1 Polonia Pasłęk 27 maja, 16:00 (200)
R.Sobotka 15 (k), Kosobucki 39, Boguniecki 90 - Florek 36
Płomień Ełk 1-1 Mazur Ełk 27 maja, 17:00 (1.000)
Stryżko 73 - Potuszyński 1
Olimpia Olsztynek 2-2 Orlęta Reszel 31 maja, 17:00 (170)
Brzostek 50, Paluch 66 - W.Jałoszewski 5 (k), Ślązak 32
DKS Dobre Miasto 5-2 Victoria Bartoszyce 27 maja, 16:00 (250)
Paszkiewicz 10, Koprucki 42, Radziwon 45, 48, Ł.Kościuczuk 70 (k) - Koprucki 53 (s), Boras 60
Sokół Ostróda 2-1 Motor Lubawa 27 maja, 17:00 (250)
M.Lipowski 55, Paweł Oliwa 83 - Olejniczak 27
Start Działdowo 1-2 Rominta Gołdap 28 maja, 16:00 (100)
S.Chrzanowski 90 - Michał Nowak 44, S.Kołodziej 90

 

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

 

Start Działdowo 2-1 Warmiak Łukta 4 czerwca, 16:00 (200)
K.Pieckowski 66 (k), K.Chrzanowski 71 - Trzciński 37
Rominta Gołdap 3-1 Sokół Ostróda 3 czerwca, 16:00 (150)
Mościński 24, S.Kołodziej 40, Michał Nowak 83 - Dąbrowski 1
Motor Lubawa 2-2 DKS Dobre Miasto 3 czerwca, 17:00 (80)
Ł.Gikiewicz 40, 62 - Ł.Kościuczuk 61 (k), Romanowski 90
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 4-2 Olimpia Olsztynek 3 czerwca, 17:00 (150)
Husak 5, Boras 7, Deluga 51, Gąsior 90 - Brzostek 2, Gawliński 70
Orlęta Reszel 1-2 Płomień Ełk 3 czerwca, 16:00 (200)
Jaśkiewicz 30 - W.Kryński 8, 60
Mazur Ełk 0-2 Start Nidzica 3 czerwca, 17:00 (100)
Krupniewski 14, A.Sieński 72 (k)
Polonia Pasłęk 1-6 OKS 1945 Olsztyn 3 czerwca, 17:00 (250)
Boros 23 - Ruszkiewicz 16, Łachacz 22, 41, 75, Gabrusewicz 59, Kajda 89
Granica Kętrzyn 0-0 Olimpia Elbląg 4 czerwca, 16:00 (500)
Huragan Morąg 3-1 Mrągowia Mrągowo 3 czerwca, 17:00 (200)
Siudziński 29, 35, Kraszewski 58 - Stępka 84

 

Kolejka 32 - 7 czerwca

 

Warmiak Łukta 0-3 Huragan Morąg 7 czerwca, 17:00 (100)
Siudziński 20, Zmiarowski 75, Mędrzycki 89
Mrągowia Mrągowo 3-3 Granica Kętrzyn 7 czerwca, 17:00 (700)
Niestatek 14, Radziszewski 34, Stępka 80 - R.Lech 18, Wołowik 63, 70
Olimpia Elbląg 2-1 Polonia Pasłęk 7 czerwca, 17:00 (700)
Wierzba 13, Sierechan 24 - Augustyńczyk 7
OKS 1945 Olsztyn 3-0 Mazur Ełk 7 czerwca, 16:00 (100)
Kaszuba 14, 18, Łachacz 26
Start Nidzica 1-1 Orlęta Reszel 7 czerwca, 17:00 (80)
Przemysław Płoszczuk 83 - Szymański 17 (s)
Płomień Ełk 2-2 Victoria Bartoszyce 7 czerwca, 17:00 (150)
Kuciński 42, W.Kryński 56 - Grażul 40, Furgała 82
Olimpia Olsztynek 3-4 Motor Lubawa 7 czerwca, 16:00 (150)
Brzostek 16, 38, 85 - Ł.Gikiewicz 9, 34, 60, Drzystek 25 (k)
DKS Dobre Miasto 1-0 Rominta Gołdap 7 czerwca, 17:00 (200)
Paszkiewicz 10
Sokół Ostróda 0-0 Start Działdowo 7 czerwca, 17:00 (150)

 

Kolejka 33 - 10 czerwca

 

Sokół Ostróda 1-0 Warmiak Łukta 10 czerwca, 16:00 (150)
M.Śnieżawski 13
Start Działdowo 2-1 DKS Dobre Miasto 10 czerwca, 16:00 (200)
Piotr Czarnecki 47, S.Łukaszewski 74 - Marek Kryński 11
Rominta Gołdap 4-0 Olimpia Olsztynek 10 czerwca, 16:00 (100)
S.Kołodziej 7 (k), 8 (k), 47, Marcin Nowak 9
Motor Lubawa 3-1 Płomień Ełk 10 czerwca, 16:00 (150)
Łubek 10, Wiergowski 36, Drzystek 90 - Strychalski 28
w Kurzętniku
Victoria Bartoszyce 0-3 Start Nidzica 10 czerwca, 16:00 (100)
P.Sieński 32, Kosobucki 36, 75
Orlęta Reszel 1-7 OKS 1945 Olsztyn 10 czerwca, 16:00 (80)
Jaśkiewicz 40 - Ł.Lewandowski 15, G.Lech 18, Łachacz 22, 26, 38, Żakowski 62, Kajda 70
Mazur Ełk 1-4 Olimpia Elbląg 10 czerwca, 16:00 (300)
Wierzbicki 62 - Wierzba 32, 39, Nadolny 55, Sierechan 66
Polonia Pasłęk 3-2 Mrągowia Mrągowo 10 czerwca, 16:00 (200)
Płachecki 13, Florek 15, Boros 29 - M.Lewandowski 40, Rzemyk 66
Granica Kętrzyn 3-1 Huragan Morąg 10 czerwca, 16:00 (100)
Sapela 39, R.Lech 43 (k), Wołowik 68 - Siudziński 89

 

Kolejka 34 - 17 czerwca
Warmiak Łukta 3-2 Granica Kętrzyn 17 czerwca, 16:00 (50)
Trzciński 15, Wiciński 65, 82 - Szmelc 27, Sapela 78
Huragan Morąg 2-1 Polonia Pasłęk 17 czerwca, 16:00 (100)
Galik 55, Siudziński 65 - Augustyńczyk 57
Mrągowia Mrągowo 0-3 Mazur Ełk 17 czerwca, 16:00 (70)
Kisiel 17, Januszko 70, 74
Olimpia Elbląg 5-0 Orlęta Reszel 17 czerwca, 16:00 (600)
Anuszek 3, Nadolny 13, 32, Wierzba 25, 36
OKS 1945 Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 17 czerwca, 16:00 (100)
Łachacz 45, 59, Czerwiński 86, G.Lech 88
Start Nidzica 1-1 Motor Lubawa 17 czerwca, 16:00 (50)
R.Sobotka 70 (k) - Ł.Gikiewicz 75
Płomień Ełk 3-1 Rominta Gołdap 17 czerwca, 16:00 (100)
Strychalski 25, 40, 72 - Michał Nowak 65
Olimpia Olsztynek 1-1 Start Działdowo 17 czerwca, 16:00 (450)
Gawliński 83 - Ogrodowczyk 52
DKS Dobre Miasto 2-1 Sokół Ostróda 17 czerwca, 16:00 (150)
Marek Kryński 30, 70 - Dąbrowski 82

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka