MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 56
ogółem: 412 849

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2004/2005

 

IV LIGA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2004-05


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 KP JEZIORAK IŁAWA 34 89 114 22
2 KS POLONIA ELBLˇG 34 78 72 28
3 MKS MRˇGOWIA MRˇGOWO 34 63 50 28
4 KS HURAGAN MORˇG 34 58 57 39
5 KKS GRANICA KĘTRZYN 34 56 69 55
6 KS POLONIA PASŁĘK 34 51 56 52
7 MKS MAZUR EŁK 34 47 53 54
8 KS ORLĘTA REMA SA RESZEL 34 47 61 70
9 MBKS VICTORIA BARTOSZYCE 34 44 56 57
10 MLKS MOTOR LUBAWA 34 44 44 48
11 MKS ROMINTA GOŁDAP 34 44 45 50
12 KS START DZIAŁDOWO 34 43 38 47
13 OKS SOKÓŁ OSTRÓDA 34 42 52 40
14 GLKS WARMIAK ŁUKTA 34 41 46 67
15 KS ZAMEK KURZĘTNIK 34 38 42 50
16 MKS KORSZE KORSZE 34 38 34 64
17 BKS TĘCZA BISKUPIEC 34 30 38 79
18 KS EWINGI ZALEWO 34 5 13 90

 

 

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

 

Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Korsze 7 sierpnia, 16:00
Kadziewicz 62 - Chwedorowicz 74
Zamek Kurzętnik 0-0 Tęcza Biskupiec 8 sierpnia, 16:00
Warmiak Łukta 2-1 Ewingi Zalewo 8 sierpnia, 14:00
Kowalczyk 33, Jarosik 75 - Błażewicz 35 (k)
Rominta Gołdap 1-5 Granica Kętrzyn 7 sierpnia, 16:00
Michał Nowak 89 - Ł.Jończak 15, 45, 49, Kłosowski 60, 66
Olimpia Elbląg 4-2 Motor Lubawa 7 sierpnia, 16:00
Lizak 19, 89, Nadolny 36, Bykowski 75 - Hyz 14 (s), Lipowski 40
Jeziorak Iława 2-2 Orlęta Reszel 7 sierpnia, 17:00
Trafarski 19, Paweł Pasik 37 - Brall 26 (k), Jankiewicz 66
Mazur Ełk 4-1 Polonia Pasłęk 8 sierpnia, 17:00
Kościuch 7, Golak 41, 69, Szugzda 65 - Licznerski 67
Sokół Ostróda 2-2 Start Działdowo 7 sierpnia, 17:00
Maj 13 (k), M.Śnieżawski 29 - P.Laskowski 20, K.Pieckowski 80
Huragan Morąg 3-0 Mrągowia Mrągowo 7 sierpnia, 17:00
Krawczyk 63, Kusiak 80, 89

 

Kolejka 2 - 11 sierpnia

 

MKS Korsze 1-2 Mrągowia Mrągowo 11 sierpnia, 17:00
Dymkowski 70 (k) - W.Stryżko 28 (k), Piec 90
Start Działdowo 2-1 Huragan Morąg 11 sierpnia, 17:00
Ogrodowczyk 45, P.Laskowski 48 - Borysionek 53
Polonia Pasłęk 1-0 Sokół Ostróda 11 sierpnia, 17:00
Gawryś 51 (k)
Orlęta Reszel 1-4 Mazur Ełk 11 sierpnia, 17:00
Ruszkul 33 - Lech 66, Najewski 68, 90, Tuttas 70
Motor Lubawa 0-2 Jeziorak Iława 11 sierpnia, 17:00
Rzeźnikiewicz 40, Moszczyński 88
Granica Kętrzyn 1-1 Olimpia Elbląg 11 sierpnia, 17:00
Kłosowski 3 - Lizak 41
Ewingi Zalewo 0-4 Rominta Gołdap 11 sierpnia, 17:00
Kołodziej 26, Michał Nowak 34, 58, Kiler 73 (k)
Tęcza Biskupiec 2-1 Warmiak Łukta 11 sierpnia, 17:00
Nosek 43, Janeczko 60 - Myślisz 20
Victoria Bartoszyce 2-0 Zamek Kurzętnik 11 sierpnia, 17:00
Gąsior 41, Mazurek 64

 

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

 

Zamek Kurzętnik 4-1 MKS Korsze 15 sierpnia, 16:00
Mówiński 46, Seroczyński 48, Słupski 57, 70 - Chwedorowicz 41
Warmiak Łukta 0-6 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 14:00
Husak 10, 45, 65, Deluga 16, 28, Mazurek 57
Rominta Gołdap 1-1 Tęcza Biskupiec 14 sierpnia, 16:00
Marcin Nowak 62 - Chyczewski 17
Olimpia Elbląg 2-1 Ewingi Zalewo 15 sierpnia, 16:00
Wiśniewski 3, Chrzonowski 31 - Błażewicz 80
Jeziorak Iława 7-1 Granica Kętrzyn 15 sierpnia, 15:00
Drzystek 10, 44, Paweł Pasik 31, 33, Rzeźnikiewicz 74, 76, Ł.Kalinowski 80 - Sapela 49
Mazur Ełk 2-0 Motor Lubawa 14 sierpnia, 17:00
Najewski 36, Lech 85
Sokół Ostróda 2-1 Orlęta Reszel 14 sierpnia, 17:00
M.Śnieżawski 10, Miłkowski 74 - Brall 24 (k)
Huragan Morąg 5-2 Polonia Pasłęk 14 sierpnia, 17:00
Krajewski 3, Kusiak 9, 18, 80, Krawczyk 70 - Maciej Szuchyta 75, Gawryś 90 (k)
Mrągowia Mrągowo 1-0 Start Działdowo 14 sierpnia, 16:00
Rzemyk 47

 

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

 

MKS Korsze 0-2 Start Działdowo 22 sierpnia, 16:00
P.Laskowski 3, Wółkiewicz 6
Polonia Pasłęk 1-1 Mrągowia Mrągowo 21 sierpnia, 17:00
Licznerski 35 - Oborski 89
Orlęta Reszel 2-0 Huragan Morąg 21 sierpnia, 14:00
Wiciński 37, Ruszkul 38
Motor Lubawa 2-0 Sokół Ostróda 21 sierpnia, 15:00
Łuczak 28, 72
Granica Kętrzyn 4-0 Mazur Ełk 22 sierpnia, 17:00
Kłosowski 34 (k), Ł.Jończak 60, Sapela 73, Kowalewski 83
Ewingi Zalewo 0-4 Jeziorak Iława 21 sierpnia, 17:00
Ł.Kalinowski 15, 44, Pietrasik 56, Rzeźnikiewicz 72
Tęcza Biskupiec 0-3 Olimpia Elbląg 21 sierpnia, 15:00
Chrzonowski 44, Nadolny 59, Lizak 82
Victoria Bartoszyce 3-0 Rominta Gołdap 21 sierpnia, 16:00
Deluga 30, 40, Gąsior 72 (k)
Zamek Kurzętnik 0-1 Warmiak Łukta 22 sierpnia, 16:00
Serewiś 27

 

Kolejka 5 - 25 sierpnia

 

Warmiak Łukta 1-1 MKS Korsze 25 sierpnia, 17:00
Kowalczyk 18 - R.Jakubczak 10
Rominta Gołdap 2-1 Zamek Kurzętnik 25 sierpnia, 17:00
Kiler 1 (k), Szułczyński 88 - Kozak 90
Olimpia Elbląg 2-0 Victoria Bartoszyce 25 sierpnia, 16:00
Wiśniewski 26, Nadolny 65
Jeziorak Iława 10-2 Tęcza Biskupiec 25 sierpnia, 17:00
Ł.Kalinowski 12, 16, 56, Pietrasik 23, Paweł Pasik 45, 64, Drzystek 65, Trafarski 66, 79, Wojewoda 90 (k) - Rogoziński 21, 89
Mazur Ełk 5-0 Ewingi Zalewo 25 sierpnia, 17:00
Szugzda 45 (k), Golak 47, Najewski 55, Tuttas 65, 70
Sokół Ostróda 3-1 Granica Kętrzyn 25 sierpnia, 17:00
Orzechowski 10, Czerkawski 17, 40 - Perkowski 22
Huragan Morąg 3-2 Motor Lubawa 25 sierpnia, 17:00
Kusiak 20, 90, Borysionek 55 - Koprucki 30, Jędrychowski 70
Mrągowia Mrągowo 2-1 Orlęta Reszel 25 sierpnia, 17:00
Roszkowski 29, Sikora 71 - Błażejewski 4 (s)
Start Działdowo 2-0 Polonia Pasłęk 25 sierpnia, 17:00
Ł.Łukaszewski 20, Kaczorowski 80

 

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

 

MKS Korsze 2-1 Polonia Pasłęk 29 sierpnia, 16:00
R.Jakubczak 21, Dymkowski 42 (k) - Dąbrowski 59
Orlęta Reszel 5-0 Start Działdowo 28 sierpnia, 16:00
Bondar 19, Grochocki 33, Pudlis 42, Ruszkul 87, 90
Motor Lubawa 0-3 Mrągowia Mrągowo 28 sierpnia, 17:00
(wo)
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik. Na boisku padł wynik 0-0.
Granica Kętrzyn 1-0 Huragan Morąg 29 sierpnia, 17:00
Łastówka 75
Ewingi Zalewo 1-4 Sokół Ostróda 28 sierpnia, 17:00
Błażewicz 55 (k) - Dąbrowski 7, Łazar 20, K.Skórka 78 (s), Maj 85 (k)
Tęcza Biskupiec 1-2 Mazur Ełk 28 sierpnia, 15:00
Janeczko 25 - Tuttas 4, Konopka 86
Victoria Bartoszyce 0-2 Jeziorak Iława 28 sierpnia, 13:30
Paweł Pasik 42, Chodowiec 82
Zamek Kurzętnik 1-0 Olimpia Elbląg 29 sierpnia, 16:00
Słupski 25
Warmiak Łukta 1-1 Rominta Gołdap 28 sierpnia, 16:00
Myślisz 88 - Marcin Nowak 36

 

Kolejka 7 - 4-5 września

 

Rominta Gołdap 4-0 MKS Korsze 4 września, 16:00
Marcin Nowak 2, Michał Nowak 13, 61, Szułczyński 72
Olimpia Elbląg 8-0 Warmiak Łukta 4 września, 15:00
Nadolny 1, 35, 43, Chrzonowski 19, 68, Szweda 25, Widzicki 49, Bykowski 80
Jeziorak Iława 2-2 Zamek Kurzętnik 5 września, 15:00
Paweł Pasik 16 (k), Pietrasik 63 - Piotr Pasik 6 (k), Mówiński 23
Mazur Ełk 3-1 Victoria Bartoszyce 4 września, 17:00
Szugzda 50 (k), Najewski 70, 80 - Mazurek 35
Sokół Ostróda 6-1 Tęcza Biskupiec 4 września, 16:00
Maj 41, M.Śnieżawski 58, 84, Zimowski 59, 65, Kraśniewski 89 - Janeczko 87
Huragan Morąg 3-0 Ewingi Zalewo 4 września, 16:00
Żurawel 45, 45, Zmiarowski 49
Mrągowia Mrągowo 1-3 Granica Kętrzyn 4 września, 16:00
Żbikowski 88 - Opaliński 9, Kowalewski 70, Żyżyk 90
Start Działdowo 3-1 Motor Lubawa 5 września, 16:00
Wółkiewicz 37, K.Chrzanowski 54, 67 - Łuczak 36
Polonia Pasłęk 3-0 Orlęta Reszel 4 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali tłumacząc, że gospodarze zbyt późno poinformowali ich o terminie meczu

 

Kolejka 8 - 8 września

 

MKS Korsze 2-1 Orlęta Reszel 8 września, 17:00
Bednarczyk 57, K.Piwiszkis 85 - Brall 15
Motor Lubawa 0-0 Polonia Pasłęk 8 września, 17:00
Granica Kętrzyn 2-1 Start Działdowo 8 września, 17:00
Kowalewski 17, Pałasz 88 - Buśkiewicz 23
Ewingi Zalewo 0-2 Mrągowia Mrągowo 8 września, 17:00
Roszkowski 70, 72
Tęcza Biskupiec 0-0 Huragan Morąg 8 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Sokół Ostróda 8 września, 17:00
Cichocki 39, Gąsior 82 - Miłkowski 80
Zamek Kurzętnik 1-1 Mazur Ełk 8 września, 17:00
Żurański 90 - Golak 55
Warmiak Łukta 2-8 Jeziorak Iława 8 września, 17:00
Serewiś 40, Szostak 82 - Trafarski 5, 43, Chodowiec 7, 74, Ł.Kalinowski 47, Aptowicz 64, Płoski 71, Moszczyński 88
Rominta Gołdap 2-2 Olimpia Elbląg 8 września, 17:00
Szułczyński 30, Michał Nowak 60 - Lizak 27, 88

 

Kolejka 9 - 11-12 września

 

Olimpia Elbląg 5-0 MKS Korsze 11 września, 15:00
Wiśniewski 6, Chrzonowski 43, 45, 48, Lizak 87
Jeziorak Iława 6-0 Rominta Gołdap 11 września, 17:00
Trafarski 1, 44, Paweł Pasik 62, Drzystek 64 (k), Pietrasik 76, Moszczyński 86
Mazur Ełk 3-2 Warmiak Łukta 11 września, 16:00
Szugzda 31, 82, Lech 43 - Myślisz 51, Chomej 71
Sokół Ostróda 3-0 Zamek Kurzętnik 12 września, 14:00
Kozak 20 (s), Paweł Oliwa 50 (k), Kraśniewski 52
Huragan Morąg 6-2 Victoria Bartoszyce 11 września, 16:00
Zmiarowski 30, 43, Kusiak 50, 75, 80 (k), Krawczyk 89 - Mazurek 20, Huta 78
Mrągowia Mrągowo 3-0 Tęcza Biskupiec 11 września, 16:00
Roszkowski 42, Sikora 45, Piec 89
Start Działdowo 2-0 Ewingi Zalewo 12 września, 16:00
Wółkiewicz 2, Ogrodowczyk 63
Polonia Pasłęk 2-4 Granica Kętrzyn 11 września, 13:00
Gawryś 30 (k), P.Borysiewicz 40 - Ł.Jończak 6, Sapela 19, Kłosowski 65, Żygadło 75
Orlęta Reszel 2-0 Motor Lubawa 11 września, 16:00
Brall 29 (k), Ruszkul 76

 

Kolejka 10 - 18-19 września

 

MKS Korsze 1-3 Motor Lubawa 19 września, 16:00
K.Piwiszkis 61 - Koprucki 42, Harmaciński 78, 85
Granica Kętrzyn 4-0 Orlęta Reszel 19 września, 15:00
Kłosowski 18, Opaliński 31, Ł.Jończak 34, 39
Ewingi Zalewo 1-3 Polonia Pasłęk 18 września, 17:00
S.Skórka 80 - Gawryś 30, Tomaszewski 35, P.Borysiewicz 67
Tęcza Biskupiec 1-0 Start Działdowo 18 września, 15:00
Łach 10
Victoria Bartoszyce 2-1 Mrągowia Mrągowo 18 września, 16:00
Mazurek 41, Husak 65 - Sikora 14
Warmiak Łukta 2-1 Sokół Ostróda 19 września, 14:00
Myślisz 48, Nowaliński 55 - Paweł Oliwa 85
Rominta Gołdap 1-3 Mazur Ełk 18 września, 16:00
Kiler 43 - Zawadzki 11, Kościuch 45, Szugzda 87
Olimpia Elbląg 2-4 Jeziorak Iława 18 września, 15:00
Lizak 16, Lepka 70 - Paweł Pasik 45, 64, Trafarski 68, Chodowiec 85
Huragan Morąg 2-0 Zamek Kurzętnik 18 września, 16:00
Żurawel 24, Zmiarowski 38
mecz przeniesiony do Morąga z uwagi na dożynki odbywające się w Kurzętniku

 

Kolejka 11 - 25-26 września

 

Jeziorak Iława 3-0 MKS Korsze 25 września, 16:00
Ł.Kalinowski 37, Trafarski 50, Chodowiec 75
Mazur Ełk 2-3 Olimpia Elbląg 24 września, 16:00
Lech 19, 45 (k) - Chrzonowski 3, Lepka 6, 68
mecz przełożony z powodu imprezy masowej i ew. przyjazdu kibiców z Elbląga; policja w Ełku nie jest w stanie zabezpieczyć obu imprez
Sokół Ostróda 4-1 Rominta Gołdap 25 września, 16:00
M.Śnieżawski 25, Miłkowski 68, Paweł Oliwa 78 (k), Sebastian Bujnicki 88 - Michał Nowak 75
Huragan Morąg 1-1 Warmiak Łukta 25 września, 16:00
Zmiarowski 70 - Pasierowski 75
Mrągowia Mrągowo 2-0 Zamek Kurzętnik 25 września, 16:00
Piec 36 (k), Sikora 74
Start Działdowo 0-2 Victoria Bartoszyce 26 września, 16:00
Gąsior 72, Cichocki 82
Polonia Pasłęk 6-1 Tęcza Biskupiec 25 września, 16:00
P.Borysiewicz 24, 52, Baran 37, Siemaszko 52, 88, Tomaszewski 90 - Jarząbek 62
Orlęta Reszel 4-2 Ewingi Zalewo 25 września, 14:00
Ruszkul 2, Pudlis 18, Brall 80, Wiciński 89 - Skirca 35, E.Olszewski 50
Motor Lubawa 0-2 Granica Kętrzyn 25 września, 16:00
Sapela 63, Kłosowski 64

 

Kolejka 12 - 2-3 października

 

MKS Korsze 1-4 Granica Kętrzyn 3 października, 16:00
Fornal 90 - Opaliński 6, Nałysnyk 45, Kowalewski 85, Sapela 87
Ewingi Zalewo 1-3 Motor Lubawa 2 października, 14:00
Błażewicz 35 - Karkut 49, Zglenicki 61, Jędrychowski 90
Tęcza Biskupiec 6-2 Orlęta Reszel 2 października, 14:00
Łach 13, 31, Tokarski 44, A.Bernacki 44, 62, 65 - Bondar 18, 89 (k)
Victoria Bartoszyce 1-3 Polonia Pasłęk 2 października, 15:00
Gąsior 65 (k) - Gawryś 34, Siemaszko 44, Augustynowicz 85
Zamek Kurzętnik 1-0 Start Działdowo 3 października, 14:00
Słupski 75
Warmiak Łukta 0-3 Mrągowia Mrągowo 3 października, 14:00
Krztoń 4, Hebda 28, Wypyszczak 43
Rominta Gołdap 2-2 Huragan Morąg 2 października, 16:00
Marcin Nowak 29, 50 - Krawczyk 40, Kraszewski 85
Olimpia Elbląg 1-0 Sokół Ostróda 2 października, 14:00
Lepka 72
Jeziorak Iława 3-0 Mazur Ełk 2 października, 16:00
Paweł Pasik 19, 38, Moszczyński 80

 

Kolejka 13 - 9-10 października

 

Mazur Ełk 0-1 MKS Korsze 9 października, 15:00
Suchodolski 30
Sokół Ostróda 0-1 Jeziorak Iława 9 października, 15:00
Paweł Pasik 45
Huragan Morąg 0-2 Olimpia Elbląg 9 października, 15:00
Lepka 20, Lizak 25
Mrągowia Mrągowo 0-1 Rominta Gołdap 9 października, 16:00
Kołodziej 10 (k)
Start Działdowo 0-0 Warmiak Łukta 10 października, 14:00
Polonia Pasłęk 1-2 Zamek Kurzętnik 9 października, 15:00
Siemaszko 89 - Słupski 27, Piotr Pasik 59 (k)
Orlęta Reszel 4-4 Victoria Bartoszyce 9 października, 14:00
Bondar 48, 69, Ruszkul 54, Wiciński 68 - Husak 24, Deluga 35, Cichocki 83, Mazurek 90
Motor Lubawa 2-0 Tęcza Biskupiec 9 października, 15:00
Harmaciński 15, Jędrychowski 71
Granica Kętrzyn 3-0 Ewingi Zalewo 10 października, 14:00
Ł.Jończak 67, Miechlewicz 75 (s), Woźny 80

 

Kolejka 14 - 16-17 października

 

MKS Korsze 1-0 Ewingi Zalewo 17 października, 15:00
Bednarczyk 73
Tęcza Biskupiec 1-1 Granica Kętrzyn 17 października, 14:00
A.Bernacki 35 - Kowalewski 20
Victoria Bartoszyce 2-2 Motor Lubawa 16 października, 14:00
Cichocki 26, 66 - Karkut 10, Jędrychowski 69 (k)
Zamek Kurzętnik 4-1 Orlęta Reszel 17 października, 14:00
Słupski 8, 20, Mówiński 46, Piotr Pasik 79 - Ruszkul 5
Warmiak Łukta 1-2 Polonia Pasłęk 17 października, 14:00
Myślisz 45 - Siemaszko 49, Licznerski 87
Rominta Gołdap 0-1 Start Działdowo 16 października, 14:00
Ogrodowczyk 81
Olimpia Elbląg 2-0 Mrągowia Mrągowo 16 października, 14:00
Lepka 28, 56
Jeziorak Iława 4-0 Huragan Morąg 16 października, 15:00
Płoski 6, Paweł Pasik 8, 58, P.Kulpaka 45 (s)
Mazur Ełk 2-0 Sokół Ostróda 16 października, 14:00
Golak 20, Gilejsza 30

 

Kolejka 15 - 23-24 października

 

Sokół Ostróda 4-0 MKS Korsze 24 października, 14:00
Miłkowski 26, 40, Dąbrowski 46, Orzechowski 63
Huragan Morąg 2-0 Mazur Ełk 23 października, 14:00
Kusiak 26, 52
Mrągowia Mrągowo 0-0 Jeziorak Iława 23 października, 11:30
Start Działdowo 0-1 Olimpia Elbląg 23 października, 14:00
Sambor 30
Polonia Pasłęk 2-1 Rominta Gołdap 23 października, 14:00
P.Borysiewicz 43, Gawryś 65 - Mościński 53
Orlęta Reszel 4-2 Warmiak Łukta 23 października, 14:00
Ruszkul 2, 14, 47, 75 - Myślisz 18, 22
Motor Lubawa 3-1 Zamek Kurzętnik 23 października, 14:00
Harmaciński 14, Jędrychowski 76, Łuczak 89 - Opałka 78
Granica Kętrzyn 0-1 Victoria Bartoszyce 24 października, 14:00
Mazurek 89
Ewingi Zalewo 0-1 Tęcza Biskupiec 23 października, 14:00
Łach 68

 

Kolejka 16 - 30-31 października

 

MKS Korsze 3-2 Tęcza Biskupiec 31 października, 14:00
Kozłowski 9, 35, 72 - Tokarski 73, Janeczko 74
Victoria Bartoszyce 2-1 Ewingi Zalewo 30 października, 14:00
Cichocki 24, Kadziewicz 28 - Wernicki 42
Zamek Kurzętnik 3-3 Granica Kętrzyn 31 października, 14:00
Piotr Pasik 47, Rochewicz 55, Mówiński 87 - Kłosowski 44, 85 (k), Ł.Jończak 57
Warmiak Łukta 1-3 Motor Lubawa 30 października, 14:00
Myślisz 54 - Jędrychowski 11, 27, Łuczak 34
Rominta Gołdap 3-1 Orlęta Reszel 30 października, 14:00
Brzozowski 4, 5, Michał Nowak 47 - Nowicki 35
Olimpia Elbląg 1-1 Polonia Pasłęk 30 października, 14:00
Lizak 50 - Andrusewicz 45
Jeziorak Iława 1-0 Start Działdowo 30 października, 14:00
Trafarski 55
Mazur Ełk 0-0 Mrągowia Mrągowo 30 października, 14:00
Sokół Ostróda 0-1 Huragan Morąg 30 października, 13:00
Bujnicki 75 (s)

 

Kolejka 17 - 6-7 listopada

 

Huragan Morąg 1-0 MKS Korsze 6 listopada, 13:00
Kusiak 38
Mrągowia Mrągowo 2-0 Sokół Ostróda 6 listopada, 13:00
Roszkowski 7, Hebda 78
Start Działdowo 3-3 Mazur Ełk 7 listopada, 13:00
Wółkiewicz 26, 35, K.Pieckowski 87 - Wierzbicki 13, Golak 55, Najewski 83
Polonia Pasłęk 2-3 Jeziorak Iława 6 listopada, 13:00
Wołczecki 2, Licznerski 45 - Drzystek 32, 63, Chodowiec 90
Orlęta Reszel 0-4 Olimpia Elbląg 6 listopada, 13:00
Lizak 18, Lepka 22, Cicherski 35, Nadolny 72
Motor Lubawa 1-0 Rominta Gołdap 6 listopada, 13:00
Harmaciński 75
Granica Kętrzyn 4-3 Warmiak Łukta 7 listopada, 13:00
Ł.Jończak 52, 60, Woźny 68, Żyżyk 72 - Nowaliński 4, M.Strzyżko 82 (k), Kowalczyk 85
Ewingi Zalewo 0-2 Zamek Kurzętnik 6 listopada, 13:00
Rochewicz 31, Piotr Pasik 73
Tęcza Biskupiec 2-1 Victoria Bartoszyce 6 listopada, 13:00
Chyczewski 1, Łach 33 - Deluga 59

 

Kolejka 18 - 27 kwietnia

 

MKS Korsze 3-2 Victoria Bartoszyce 27 kwietnia, 16:30
Bednarczyk 31, Kozłowski 70, 71 - Husak 48, Boras 50
Tęcza Biskupiec 1-0 Zamek Kurzętnik 27 kwietnia, 16:30
Gołębiowski 75
Ewingi Zalewo 0-3 Warmiak Łukta 27 kwietnia, 16:30
Łuba 8, Sikorski 22, Czerkawski 25
Granica Kętrzyn 2-3 Rominta Gołdap 27 kwietnia, 16:30
Sapela 21, Żygadło 80 - Michał Nowak 67, 82, Kołodziej 83 (k)
Motor Lubawa 1-2 Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:30
Jędrychowski 10 - Chrzonowski 58, Cicherski 75 (k)
Orlęta Reszel 0-4 Jeziorak Iława 27 kwietnia, 16:30
Trafarski 26, 49, Suchocki 46, Drzystek 58
Polonia Pasłęk 0-1 Mazur Ełk 27 kwietnia, 16:30
Duda 70
Start Działdowo 0-3 Sokół Ostróda 27 kwietnia, 16:30
Kukuć 30, M.Śnieżawski 69, Łazar 81
Mrągowia Mrągowo 1-0 Huragan Morąg 27 kwietnia, 16:30
Roszkowski 2

 

Kolejka 19 - 22 czerwca

 

Mrągowia Mrągowo 3-0 MKS Korsze 22 czerwca, 17:00
Kluczkowski 15, Hebda 83, 90
Huragan Morąg 3-2 Start Działdowo 22 czerwca, 17:00
G.Kulpaka 62 (k), Kusiak 78, Żurawel 86 - Ogrodowczyk 67, 77
Sokół Ostróda 3-0 Polonia Pasłęk 22 czerwca, 17:00
goście przybyli na mecz bez opłaconych kart zawodników
Mazur Ełk 1-3 Orlęta Reszel 22 czerwca, 17:00
Wierzbicki 75 - Ruszkul 19, 37, Wiciński 80
Jeziorak Iława 3-1 Motor Lubawa 22 czerwca, 17:00
Witkowski 14, Paweł Pasik 44, 61 - Łuczak 14
Olimpia Elbląg 0-1 Granica Kętrzyn 22 czerwca, 17:00
Żygadło 42
Rominta Gołdap 3-0 Ewingi Zalewo 22 czerwca, 17:00
(wo)
Warmiak Łukta 2-1 Tęcza Biskupiec 22 czerwca, 17:00
Łuba 3, Nowaliński 90 - A.Bernacki 85
Zamek Kurzętnik 4-0 Victoria Bartoszyce 22 czerwca, 17:00
Piotr Pasik 20, 35, Mówiński 68, Żurański 85

 

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

 

MKS Korsze 2-1 Zamek Kurzętnik 11 maja, 17:00
Kozłowski 13, Roszkowski 35 (s) - Piotr Pasik 90
Victoria Bartoszyce 1-1 Warmiak Łukta 2 kwietnia, 15:00
Własiuk 20 - Łuba 73
Tęcza Biskupiec 2-0 Rominta Gołdap 11 maja, 17:00
Łach 43, Nowakowski 65
Ewingi Zalewo 0-2 Olimpia Elbląg 2 kwietnia, 16:00
Jakubczyk 73 (s), Chrzonowski 85 (k)
Granica Kętrzyn 2-4 Jeziorak Iława 11 maja, 17:00
Opaliński 32, 75 (k) - Trafarski 11, 26, 52, Paweł Pasik 60
Motor Lubawa 2-1 Mazur Ełk 11 maja, 17:00
Łuczak 70, 90 - Lech 20
Orlęta Reszel 0-0 Sokół Ostróda 2 kwietnia, 14:00
Polonia Pasłęk 1-2 Huragan Morąg 2 kwietnia, 16:00
Licznerski 20 - Kusiak 36, 72
Start Działdowo 2-0 Mrągowia Mrągowo 11 maja, 17:00
Ł.Łukaszewski 39, 55

 

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

 

Start Działdowo 1-1 MKS Korsze 10 kwietnia, 16:00
S.Chrzanowski 9 - Ł.Łukaszewski 45 (s)
Mrągowia Mrągowo 1-0 Polonia Pasłęk 9 kwietnia, 16:00
Hebda 76
Huragan Morąg 4-2 Orlęta Reszel 9 kwietnia, 16:00
Kusiak 8, 45, Krawczyk 14, Żurawel 84 - Ruszkul 51, 83
Sokół Ostróda 1-2 Motor Lubawa 9 kwietnia, 15:00
Sebastian Bujnicki 7 - Koprucki 22, Ciesielski 45
Mazur Ełk 0-1 Granica Kętrzyn 11 kwietnia, 16:30
Opaliński 38
Jeziorak Iława 6-0 Ewingi Zalewo 9 kwietnia, 15:00
Suchocki 5, Trafarski 41, 78, Ł.Kalinowski 71, Paweł Pasik 74, 85
Olimpia Elbląg 2-0 Tęcza Biskupiec 9 kwietnia, 15:00
Cicherski 7, Nadolny 41
Rominta Gołdap 0-0 Victoria Bartoszyce 10 kwietnia, 14:00
Warmiak Łukta 1-1 Zamek Kurzętnik 10 kwietnia, 14:00
Łuba 42 - Słupski 34

 

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

 

MKS Korsze 1-0 Warmiak Łukta 16 kwietnia, 16:00
Bednarczyk 18
Zamek Kurzętnik 3-0 Rominta Gołdap 17 kwietnia, 16:00
Malanowski 33, Mówiński 73, 74
Victoria Bartoszyce 0-1 Olimpia Elbląg 16 kwietnia, 16:00
Chrzonowski 78
Tęcza Biskupiec 0-4 Jeziorak Iława 17 kwietnia, 16:00
Suchocki 11, Paweł Pasik 43, Wojewoda 79 (k), Chodowiec 87
Ewingi Zalewo 1-2 Mazur Ełk 16 kwietnia, 16:00
Zawadzki 80 (s) - Lech 37, Szramowski 60 (s)
Granica Kętrzyn 2-2 Sokół Ostróda 17 kwietnia, 16:00
Kowalewski 25, Ł.Jończak 55 - Filipiak 53, Kukuć 63
Motor Lubawa 0-0 Huragan Morąg 17 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Mrągowia Mrągowo 16 kwietnia, 14:00
Pudlis 61 - Niestatek 52
Polonia Pasłęk 1-0 Start Działdowo 16 kwietnia, 15:00
Augustyńczyk 47

 

Kolejka 23 - 20 kwietnia

 

Polonia Pasłęk 2-0 MKS Korsze 20 kwietnia, 17:00
Moneta 63, Augustynowicz 80
Start Działdowo 0-2 Orlęta Reszel 20 kwietnia, 17:00
Ruszkul 37, Wysocki 87 (k)
Mrągowia Mrągowo 0-0 Motor Lubawa 20 kwietnia, 17:00
Huragan Morąg 2-0 Granica Kętrzyn 20 kwietnia, 17:00
Kraszewski 18, Kusiak 26 (k)
Sokół Ostróda 1-2 Ewingi Zalewo 20 kwietnia, 17:00
Misiura 22 - Skirca 28, Makowski 73
Mazur Ełk 4-3 Tęcza Biskupiec 20 kwietnia, 17:00
Wierzbicki 7, Lech 16, 83 (k), Zawadzki 89 - A.Bernacki 18, 60, Nowakowski 75
Jeziorak Iława 2-0 Victoria Bartoszyce 20 kwietnia, 16:00
Witkowski 14, Suchocki 23
Olimpia Elbląg 2-0 Zamek Kurzętnik 20 kwietnia, 17:00
Lizak 71, Czuk 75
Rominta Gołdap 0-1 Warmiak Łukta 3 maja, 15:00
Czerkawski 85
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 17:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu płyty boiska w Gołdapi

 

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

 

MKS Korsze 0-1 Rominta Gołdap 24 kwietnia, 16:00
Michał Nowak 25
Warmiak Łukta 0-1 Olimpia Elbląg 24 kwietnia, 14:00
Sambor 28
Zamek Kurzętnik 0-4 Jeziorak Iława 24 kwietnia, 16:00
Mozarczyk 4, Wojewoda 59, Madej 77, Chodowiec 85
Victoria Bartoszyce 0-1 Mazur Ełk 23 kwietnia, 16:00
Lech 44
Tęcza Biskupiec 0-0 Sokół Ostróda 23 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 0-3 Huragan Morąg 23 kwietnia, 17:00
Kusiak 58, 73 (k), 82
Granica Kętrzyn 0-1 Mrągowia Mrągowo 24 kwietnia, 16:00
Piec 36
Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo 24 kwietnia, 16:00
Harmaciński 57 - Ogrodowczyk 70
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Pasłęk 23 kwietnia, 16:00
Pudlis 83 - P.Borysiewicz 23
lub 14:00

 

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

 

Orlęta Reszel 3-1 MKS Korsze 30 kwietnia, 16:00
Wiciński 13, 61, Jałoszewski 88 - Bednarczyk 43
Polonia Pasłęk 1-1 Motor Lubawa 30 kwietnia, 16:00
Andrusewicz 47 - Harmaciński 25
Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn 1 maja, 16:00
Ogrodowczyk 45
Mrągowia Mrągowo 4-0 Ewingi Zalewo 30 kwietnia, 16:00
Stępka 13, Krztoń 14, Roszkowski 29, Hebda 64
Huragan Morąg 4-1 Tęcza Biskupiec 30 kwietnia, 17:00
Kusiak 9, Krawczyk 46, Żurawel 48, Borysionek 50 - Jarząbek 21
Sokół Ostróda 2-2 Victoria Bartoszyce 30 kwietnia, 17:00
Misiura 40, Gergola 55 - Paszkowski 12, Deluga 25
Mazur Ełk 1-1 Zamek Kurzętnik 30 kwietnia, 17:00
Nikicionek 46 - Rochewicz 60
Jeziorak Iława 3-1 Warmiak Łukta 30 kwietnia, 16:00
Trafarski 37, Paweł Pasik 60, 75 - Maj 82
Olimpia Elbląg 2-2 Rominta Gołdap 30 kwietnia, 15:00
Sambor 25, Cicherski 65 (k) - Omilianowicz 47, Kościuch 63

 

Kolejka 26 - 7-8 maja

 

MKS Korsze 0-3 Olimpia Elbląg 8 maja, 17:00
Nadolny 26, Cicherski 57, Chrzonowski 71
Rominta Gołdap 0-0 Jeziorak Iława 8 maja, 16:00
Warmiak Łukta 2-0 Mazur Ełk 8 maja, 14:00
Myślisz 51, 78
Zamek Kurzętnik 0-3 Sokół Ostróda 8 maja
Miłkowski 47, 58, 90
Victoria Bartoszyce 2-1 Huragan Morąg 7 maja, 16:00
Husak 4, Deluga 34 - Kusiak 57 (k)
Tęcza Biskupiec 1-2 Mrągowia Mrągowo 8 maja, 16:00
A.Bernacki 76 - Niestatek 75, Hebda 81
Ewingi Zalewo 0-0 Start Działdowo 7 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 2-4 Polonia Pasłęk 8 maja, 16:00
Podlewski 61, Ł.Jończak 65 - Machiński 7, Licznerski 15, Augustyńczyk 21, 57
Motor Lubawa 2-3 Orlęta Reszel 7 maja, 17:00
Łuczak 36, Jędrychowski 88 - Bondar 43 (k), Jaśkiewicz 78, Bieluń 84

 

Kolejka 27 - 14-15 maja

 

Zamek Kurzętnik 0-1 Huragan Morąg 15 maja, 16:30
Gagat 85
mecz zamiast o 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Motor Lubawa 1-0 MKS Korsze 14 maja, 17:00
Olejniczak 65
Orlęta Reszel 2-2 Granica Kętrzyn 14 maja, 16:00
Ruszkul 37, Wiciński 65 - Ł.Jończak 50, 78
Polonia Pasłęk 2-0 Ewingi Zalewo 14 maja, 17:00
Licznerski 5, Andrusewicz 25
Start Działdowo 1-0 Tęcza Biskupiec 15 maja, 16:00
Ogrodowczyk 51
Mrągowia Mrągowo 3-0 Victoria Bartoszyce 14 maja, 16:00
Piec 63, Niestatek 83, Roszkowski 88
Sokół Ostróda 0-0 Warmiak Łukta 15 maja, 14:00
Mazur Ełk 0-3 Rominta Gołdap 14 maja, 17:00
(wo)
mecz zweryfikowano na korzyść gości, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku padł wynik 4-2
Jeziorak Iława 2-3 Olimpia Elbląg 14 maja, 17:00
Trafarski 10, Mozarczyk 41 - Nadolny 1, Sambor 44, Korzeb 90

 

Kolejka 28 - 18 maja

 

MKS Korsze 0-3 Jeziorak Iława 18 maja, 17:00
Ł.Kalinowski 13, Trafarski 50, 62
Olimpia Elbląg 2-1 Mazur Ełk 18 maja, 16:00
Cicherski 55 (k), Lizak 71 - Zawadzki 89
Rominta Gołdap 1-1 Sokół Ostróda 18 maja, 17:00
Marcin Nowak 20 - Kukuć 55
Warmiak Łukta 1-0 Huragan Morąg 18 maja, 17:00
Łuba 57
Zamek Kurzętnik 2-1 Mrągowia Mrągowo 18 maja, 17:00
Dworznikowski 17, Mówiński 87 - Piec 83
Victoria Bartoszyce 4-3 Start Działdowo 18 maja, 17:00
Gąsior 9, Szczygielski 53, Cichocki 60, 71 - Wółkiewicz 71, K.Pieckowski 84, Ł.Łukaszewski 89
Tęcza Biskupiec 0-2 Polonia Pasłęk 18 maja, 17:00
Licznerski 15, Moneta 78 (k)
Ewingi Zalewo 0-2 Orlęta Reszel 18 maja, 17:00
Wiciński 18, Ruszkul 42
Granica Kętrzyn 0-0 Motor Lubawa 18 maja, 17:00

 

Kolejka 29 - 21-22 maja

 

Granica Kętrzyn 1-1 MKS Korsze 22 maja, 16:00
Sapela 90 - K.Piwiszkis 77
Motor Lubawa 2-0 Ewingi Zalewo 21 maja, 17:00
Harmaciński 31, 38
Orlęta Reszel 3-2 Tęcza Biskupiec 21 maja, 16:00
Ruszkul 15, 80, Jałoszewski 60 - Chyczewski 23, Kacprzycki 30
Polonia Pasłęk 2-1 Victoria Bartoszyce 21 maja, 17:00
P.Borysiewicz 4, Andrusewicz 26 - Krzywiec 90
Start Działdowo 2-2 Zamek Kurzętnik 22 maja, 16:00
Ł.Łukaszewski 48, Ogrodowczyk 85 - Rochewicz 57, Dworznikowski 75
Mrągowia Mrągowo 1-1 Warmiak Łukta 21 maja, 16:00
Kluczkowski 17 - Sikorski 31
Huragan Morąg 3-1 Rominta Gołdap 21 maja, 17:00
Mędrzycki 11, Kusiak 52, Żurawel 83 - Zimnoch 80
Sokół Ostróda 0-1 Olimpia Elbląg 21 maja, 17:00
Chrzonowski 7
Mazur Ełk 0-2 Jeziorak Iława 21 maja, 17:00
Suchocki 36, 52

 

Kolejka 30 - 28-29 maja

 

MKS Korsze 2-0 Mazur Ełk 29 maja, 17:00
Bednarczyk 20, Ociepka 84
Jeziorak Iława 1-1 Sokół Ostróda 28 maja, 16:00
Trafarski 19 - Miłkowski 29
Olimpia Elbląg 1-0 Huragan Morąg 28 maja, 16:00
Cicherski 75 (k)
Rominta Gołdap 1-0 Mrągowia Mrągowo 29 maja, 16:00
Michał Nowak 37
Warmiak Łukta 1-2 Start Działdowo 29 maja, 14:00
Czerkawski 7 - Czarnecki 47, Wółkiewicz 87
Zamek Kurzętnik 0-2 Polonia Pasłęk 29 maja, 16:00
Siemaszko 27, Baran 60
Victoria Bartoszyce 2-2 Orlęta Reszel 28 maja, 16:00
Cichocki 35, Mazurek 43 - Wiciński 17, Ruszkul 74
Tęcza Biskupiec 0-5 Motor Lubawa 28 maja, 16:00
Jabłonowski 45, Jędrychowski 53, Łuczak 58, 75 (k), 83
Ewingi Zalewo 2-3 Granica Kętrzyn 28 maja, 17:00
Frygier 10, Goryński 39 (k) - Nałysnyk 18, 24, E.Skórka 51 (s)

 

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

 

Ewingi Zalewo 0-3 MKS Korsze 4 czerwca, 17:00
Ociepka 19, Kozłowski 37, Chwedorowicz 90
Granica Kętrzyn 2-2 Tęcza Biskupiec 5 czerwca, 13:00
Opaliński 53, Łastówka 56 - A.Bernacki 63, 75
Motor Lubawa 0-2 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
Szczygielski 53, Deluga 63
Orlęta Reszel 2-1 Zamek Kurzętnik 4 czerwca, 14:00
Matauszek 30, Ruszkul 60 - Mówiński 5
Polonia Pasłęk 6-3 Warmiak Łukta 4 czerwca, 17:00
Moneta 8, Augustyńczyk 20, P.Borysiewicz 36, Baran 52, Licznerski 79, Wołczecki 81 - Sławomir Bujnicki 16, Nowaliński 18, Sikorski 72
Start Działdowo 1-0 Rominta Gołdap 5 czerwca, 16:00
Ogrodowczyk 6
Mrągowia Mrągowo 2-1 Olimpia Elbląg 4 czerwca, 16:00
Piec 22, Hebda 53 - Młynik 26
Huragan Morąg 0-3 Jeziorak Iława 4 czerwca, 17:00
Paweł Pasik 56, Suchocki 87, Chodowiec 89
Sokół Ostróda 1-4 Mazur Ełk 4 czerwca, 17:00
Miłkowski 80 - Zawadzki 19, 45, Mulewski 68, Golak 78

 

Kolejka 32 - 8 czerwca

 

MKS Korsze 1-3 Sokół Ostróda 8 czerwca, 17:00
Fornal 67 - Remiszewski 17, 45, Filipiak 82
Mazur Ełk 1-1 Huragan Morąg 8 czerwca, 17:00
Golak 50 - Kraszewski 77
Jeziorak Iława 4-1 Mrągowia Mrągowo 8 czerwca, 17:00
Płoski 8, Paweł Pasik 9, Suchocki 64, 90 - Wasilewski 86
Olimpia Elbląg 3-2 Start Działdowo 8 czerwca, 16:00
Lepka 27, Chrzonowski 74, Młynik 90 (k) - Ogrodowczyk 17, 69
Rominta Gołdap 5-1 Polonia Pasłęk 8 czerwca, 17:00
Szułczyński 22, Gągła 56, Marcin Nowak 57, Michał Nowak 81, Kołodziej 87 - Licznerski 80
Warmiak Łukta 2-0 Orlęta Reszel 8 czerwca, 17:00
Nowaliński 72, 80
Zamek Kurzętnik 1-1 Motor Lubawa 8 czerwca, 17:00
Mówiński 43 - Łuczak 63
Victoria Bartoszyce 3-4 Granica Kętrzyn 8 czerwca, 17:00
Deluga 14, Malicki 29, Husak 50 - Opaliński 13, Sapela 30, 70, Żygadło 71
Tęcza Biskupiec 3-0 Ewingi Zalewo 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

 

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

 

Tęcza Biskupiec 0-2 MKS Korsze 11 czerwca, 16:00
K.Piwiszkis 60 (k), R.Jakubczak 78
Ewingi Zalewo 0-0 Victoria Bartoszyce 11 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Zamek Kurzętnik 11 czerwca, 16:00
Żygadło 20, Ł.Jończak 28, Sapela 49 - Mówiński 65
Motor Lubawa 1-5 Warmiak Łukta 11 czerwca, 16:00
Olejniczak 13 - Myślisz 8, 70, 74, 86, Jarosik 82
Orlęta Reszel 1-0 Rominta Gołdap 11 czerwca, 16:00
Ruszkul 8
Polonia Pasłęk 0-0 Olimpia Elbląg 11 czerwca, 16:00
Start Działdowo 0-4 Jeziorak Iława 11 czerwca, 16:00
Mozarczyk 59, Trafarski 66, Madej 74, S.Chrzanowski 86
Mrągowia Mrągowo 4-1 Mazur Ełk 11 czerwca, 16:00
Kościuczuk 5, Hebda 71, 75, Krztoń 82 - Golak 57
Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda 11 czerwca, 16:00
Siudziński 69 - M.Śnieżawski 67

 

Kolejka 34 - 18 czerwca
MKS Korsze 2-2 Huragan Morąg 18 czerwca, 16:00
K.Piwiszkis 17 (k), P.Piwiszkis 68 - G.Kulpaka 52, 90 (k)
Sokół Ostróda 0-2 Mrągowia Mrągowo 18 czerwca, 16:00
Kluczkowski 17, Piec 35
Mazur Ełk 1-2 Start Działdowo 18 czerwca, 16:00
Stypułkowski 78 - Ogrodowczyk 66, 85
Jeziorak Iława 3-0 Polonia Pasłęk 18 czerwca, 16:00
(wo)
goście przybyli na mecz bez opłaconych kart zawodników, na boisku był 3-1
Olimpia Elbląg 3-3 Orlęta Reszel 18 czerwca, 16:00
Cicherski 12, 46, Lepka 52 - Wiciński 8, Ruszkul 14, 53
Rominta Gołdap 1-0 Motor Lubawa 18 czerwca, 16:00
Michał Nowak 61
Warmiak Łukta 2-1 Granica Kętrzyn 18 czerwca, 16:00
Myślisz 7, Sikorski 55 - Ł.Jończak 42
Zamek Kurzętnik 4-0 Ewingi Zalewo 18 czerwca, 16:00
Piotr Pasik 5, Mówiński 57, 62, Furmanek 80
Victoria Bartoszyce 5-1 Tęcza Biskupiec 18 czerwca, 16:00
Gąsior 16, Szawara 21, 40, Cichocki 51, 90 - A.Bernacki 32

  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka