MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 56
ogółem: 412 878

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2003/2004

 

LIGA OKRĘGOWA SENIOR  grupa 1
     SEZON 2003-04


Lp.
Nazwa Drużyny Mecze Punkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 MBKS VICTORIA 30 64 77 34
2 MKS ROMINTA 30 62 64 31
3 GKS MAMRY 30 53 62 37
4 LZS LUBOMINO WILCZKO 30 53 74 50
5 KS PŁOMIEŃ 30 51 52 36
6 LKS BŁĘKITNI 30 50 66 62
7 LKS ŁYNA 30 47 52 48
8 MKS SZCZYTNO 30 46 70 48
9 LKS PISA 30 39 55 60
10 KS OLIMPIA 30 37 35 44
11 GKS CRESOVIA 30 35 36 61
12 DKS DOBRE MIASTO 30 32 42 44
13 GKS GRANICA 30 32 46 57
14 GKS JURAND 30 28 39 61
15 KS MAZUR 30 27 29 53
16 SSIR POGOŃ 30 18 37 110

  Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

 

Płomień Ełk 0-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Victoria Bartoszyce 2-0 DKS Dobre Miasto  
Rominta Gołdap 3-0 Mazur Pisz  
MKS Szczytno 4-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Pisa Barczewo 0-0 Jurand Barciany  
Mamry Giżycko 1-1 Olimpia Miłki  
Łyna Sępopol 7-0 Pogoń Ryn  
Granica Bezledy 0-4 Błękitni Pasym  

 

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-1 Błękitni Pasym  
Pogoń Ryn 2-2 Granica Bezledy  
Olimpia Miłki 2-0 Łyna Sępopol  
Jurand Barciany 1-3 Mamry Giżycko  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Pisa Barczewo  
Mazur Pisz 0-0 MKS Szczytno  
DKS Dobre Miasto 0-2 Rominta Gołdap  
Płomień Ełk 0-0 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 3 - 20 sierpnia

 

Victoria Bartoszyce 0-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Rominta Gołdap 4-1 Płomień Ełk  
MKS Szczytno 2-1 DKS Dobre Miasto  
Pisa Barczewo 1-2 Mazur Pisz  
Mamry Giżycko 0-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Łyna Sępopol 0-4 Jurand Barciany  
Granica Bezledy 1-1 Olimpia Miłki  
Błękitni Pasym 2-1 Pogoń Ryn  

 

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 6-4 Pogoń Ryn  
Olimpia Miłki 0-1 Błękitni Pasym  
Jurand Barciany 0-0 Granica Bezledy  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-2 Łyna Sępopol  
Mazur Pisz 0-0 Mamry Giżycko  
DKS Dobre Miasto 2-1 Pisa Barczewo  
Płomień Ełk 1-0 MKS Szczytno  
Victoria Bartoszyce 4-1 Rominta Gołdap  

 

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

 

Rominta Gołdap 2-2 LZS Lubomino-Wilczkowo  
MKS Szczytno 1-1 Victoria Bartoszyce  
Pisa Barczewo 5-2 Płomień Ełk  
Mamry Giżycko 4-1 DKS Dobre Miasto  
Łyna Sępopol 5-1 Mazur Pisz  
Granica Bezledy 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Błękitni Pasym 1-2 Jurand Barciany  
Pogoń Ryn 4-3 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 6 - 6-7 września

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 2-0 Olimpia Miłki  
Jurand Barciany 5-0 Pogoń Ryn  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-3 Błękitni Pasym  
Mazur Pisz 1-1 Granica Bezledy  
DKS Dobre Miasto 4-1 Łyna Sępopol  
Płomień Ełk 2-4 Mamry Giżycko  
Victoria Bartoszyce 7-3 Pisa Barczewo  
Rominta Gołdap 2-0 MKS Szczytno  

 

Kolejka 7 - 13-14 września

 

MKS Szczytno 3-3 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Pisa Barczewo 1-3 Rominta Gołdap  
Mamry Giżycko 3-0 Victoria Bartoszyce  
Łyna Sępopol 1-0 Płomień Ełk  
Granica Bezledy 1-2 DKS Dobre Miasto  
Błękitni Pasym 3-0 Mazur Pisz  
Pogoń Ryn 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Olimpia Miłki 2-0 Jurand Barciany  

 

Kolejka 8 - 20-21 września

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 4-1 Jurand Barciany  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Olimpia Miłki  
Mazur Pisz 3-0 Pogoń Ryn  
DKS Dobre Miasto 4-1 Błękitni Pasym  
Płomień Ełk 2-0 Granica Bezledy  
Victoria Bartoszyce 3-1 Łyna Sępopol  
Rominta Gołdap 1-0 Mamry Giżycko  
MKS Szczytno 7-0 Pisa Barczewo  

 

Kolejka 9 - 27-28 września

 

Pisa Barczewo 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Mamry Giżycko 1-1 MKS Szczytno  
Łyna Sępopol 2-1 Rominta Gołdap  
Granica Bezledy 2-2 Victoria Bartoszyce  
Błękitni Pasym 4-1 Płomień Ełk  
Pogoń Ryn 4-1 DKS Dobre Miasto  
Olimpia Miłki 3-2 Mazur Pisz  
Jurand Barciany 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 10 - 4-5 października

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 5-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mazur Pisz 0-0 Jurand Barciany  
DKS Dobre Miasto 0-0 Olimpia Miłki  
Płomień Ełk 3-0 Pogoń Ryn  
Victoria Bartoszyce 6-2 Błękitni Pasym  
Rominta Gołdap 3-2 Granica Bezledy  
MKS Szczytno 1-0 Łyna Sępopol  
Pisa Barczewo 1-1 Mamry Giżycko  

 

Kolejka 11 - 11-12 października

 

Mamry Giżycko 3-0 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Łyna Sępopol 2-1 Pisa Barczewo  
Granica Bezledy 3-2 MKS Szczytno  
Błękitni Pasym 1-0 Rominta Gołdap  
Pogoń Ryn 0-3 Victoria Bartoszyce  
Olimpia Miłki 0-0 Płomień Ełk  
Jurand Barciany 3-2 DKS Dobre Miasto  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Mazur Pisz  

 

Kolejka 12 - 18-19 października

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 5-1 Mazur Pisz 11 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył, nie dojechali goście
DKS Dobre Miasto 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Płomień Ełk 1-2 Jurand Barciany  
Victoria Bartoszyce 4-0 Olimpia Miłki  
Rominta Gołdap 3-0 Pogoń Ryn  
MKS Szczytno 3-3 Błękitni Pasym  
Pisa Barczewo 1-0 Granica Bezledy  
Mamry Giżycko 2-0 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 13 - 25-26 października

 

Łyna Sępopol 0-2 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Granica Bezledy 4-3 Mamry Giżycko  
Błękitni Pasym 4-3 Pisa Barczewo  
Pogoń Ryn 1-1 MKS Szczytno  
Olimpia Miłki 0-3 Rominta Gołdap  
Jurand Barciany 0-3 Victoria Bartoszyce  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-0 Płomień Ełk  
Mazur Pisz 1-0 DKS Dobre Miasto  

 

Kolejka 14 - 2 listopada

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 3-2 DKS Dobre Miasto  
Płomień Ełk 1-1 Mazur Pisz  
Victoria Bartoszyce 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Rominta Gołdap 4-1 Jurand Barciany  
MKS Szczytno 3-1 Olimpia Miłki  
Pisa Barczewo 4-2 Pogoń Ryn  
Mamry Giżycko 2-1 Błękitni Pasym  
Łyna Sępopol 1-3 Granica Bezledy  

 

Kolejka 15 - 8-9 listopada

 

Granica Bezledy 4-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Błękitni Pasym 0-1 Łyna Sępopol  
Pogoń Ryn 2-1 Mamry Giżycko  
Olimpia Miłki 0-0 Pisa Barczewo  
Jurand Barciany 3-5 MKS Szczytno  
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Rominta Gołdap  
Mazur Pisz 1-2 Victoria Bartoszyce  
DKS Dobre Miasto 0-3 Płomień Ełk  
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

 

Kolejka 16 - 27-28 marca

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-2 Płomień Ełk  
DKS Dobre Miasto 2-2 Victoria Bartoszyce  
Mazur Pisz 1-2 Rominta Gołdap  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 MKS Szczytno  
Jurand Barciany 1-1 Pisa Barczewo  
Olimpia Miłki 2-2 Mamry Giżycko  
Pogoń Ryn 0-2 Łyna Sępopol  
Błękitni Pasym 4-2 Granica Bezledy  

 

Kolejka 17

 

Błękitni Pasym 5-3 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Granica Bezledy 2-0 Pogoń Ryn  
Łyna Sępopol 0-0 Olimpia Miłki  
Mamry Giżycko 1-0 Jurand Barciany  
Pisa Barczewo 5-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
MKS Szczytno 3-1 Mazur Pisz  
Rominta Gołdap 1-1 DKS Dobre Miasto  
Victoria Bartoszyce 1-2 Płomień Ełk  

 

Kolejka 18 - 10 kwietnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-4 Victoria Bartoszyce  
Płomień Ełk 3-1 Rominta Gołdap (200)
DKS Dobre Miasto 0-1 MKS Szczytno  
Mazur Pisz 1-4 Pisa Barczewo  
Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Mamry Giżycko  
Jurand Barciany 1-2 Łyna Sępopol  
Olimpia Miłki 2-1 Granica Bezledy  
Pogoń Ryn 1-7 Błękitni Pasym  

 

Kolejka 19 - 18 kwietnia

 

Pogoń Ryn 1-6 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Błękitni Pasym 2-1 Olimpia Miłki  
Granica Bezledy 3-2 Jurand Barciany  
Łyna Sępopol 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Mamry Giżycko 1-0 Mazur Pisz  
Pisa Barczewo 1-1 DKS Dobre Miasto  
MKS Szczytno 1-1 Płomień Ełk  
Rominta Gołdap 0-0 Victoria Bartoszyce  

 

Kolejka 20 - 25 kwietnia

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-1 Rominta Gołdap  
Victoria Bartoszyce 1-0 MKS Szczytno  
Płomień Ełk 2-0 Pisa Barczewo  
DKS Dobre Miasto 0-2 Mamry Giżycko  
Mazur Pisz 0-2 Łyna Sępopol  
Cresovia Górowo Iławeckie 3-1 Granica Bezledy  
Jurand Barciany 0-2 Błękitni Pasym  
Olimpia Miłki 3-1 Pogoń Ryn  

 

Kolejka 21 - 1-2 maja

 

Olimpia Miłki 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Pogoń Ryn 2-0 Jurand Barciany  
Błękitni Pasym 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Granica Bezledy 3-0 Mazur Pisz  
(wo)
mecz się nie odbył, goście zapomnieli kart zawodniczych
Łyna Sępopol 1-0 DKS Dobre Miasto  
Mamry Giżycko 0-2 Płomień Ełk  
Pisa Barczewo 1-2 Victoria Bartoszyce  
MKS Szczytno 1-0 Rominta Gołdap  

 

Kolejka 22 - 8-9 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 4-3 MKS Szczytno  
Rominta Gołdap 4-2 Pisa Barczewo  
Victoria Bartoszyce 3-2 Mamry Giżycko  
Płomień Ełk 1-0 Łyna Sępopol  
DKS Dobre Miasto 0-0 Granica Bezledy  
Mazur Pisz 1-1 Błękitni Pasym  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Pogoń Ryn  
Jurand Barciany 2-1 Olimpia Miłki  

 

Kolejka 23 - 15-16 maja

 

Jurand Barciany 2-2 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Olimpia Miłki 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
Pogoń Ryn 0-1 Mazur Pisz  
Błękitni Pasym 0-2 DKS Dobre Miasto  
Granica Bezledy 3-1 Płomień Ełk  
Łyna Sępopol 3-1 Victoria Bartoszyce  
Mamry Giżycko 3-1 Rominta Gołdap  
Pisa Barczewo 2-1 MKS Szczytno  

 

Kolejka 24 - 19-20 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 1-2 Pisa Barczewo  
MKS Szczytno 1-4 Mamry Giżycko  
Rominta Gołdap 2-0 Łyna Sępopol  
Victoria Bartoszyce 4-1 Granica Bezledy  
Płomień Ełk 3-0 Błękitni Pasym  
DKS Dobre Miasto 9-1 Pogoń Ryn  
Mazur Pisz 4-0 Olimpia Miłki  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Jurand Barciany  

 

Kolejka 25 - 22-23 maja

 

Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Jurand Barciany 0-0 Mazur Pisz  
Olimpia Miłki 1-0 DKS Dobre Miasto  
Pogoń Ryn 1-4 Płomień Ełk  
Błękitni Pasym 0-4 Victoria Bartoszyce  
Granica Bezledy 0-1 Rominta Gołdap  
Łyna Sępopol 4-0 MKS Szczytno  
Mamry Giżycko 3-1 Pisa Barczewo  

 

Kolejka 26 - 29-30 maja

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 3-1 Mamry Giżycko  
Pisa Barczewo 2-1 Łyna Sępopol  
MKS Szczytno 2-1 Granica Bezledy  
Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Pasym  
Victoria Bartoszyce 5-2 Pogoń Ryn  
Płomień Ełk 1-1 Olimpia Miłki  
DKS Dobre Miasto 3-0 Jurand Barciany  
Mazur Pisz 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

 

Mazur Pisz 1-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-0 DKS Dobre Miasto  
Jurand Barciany 0-4 Płomień Ełk  
Olimpia Miłki 1-1 Victoria Bartoszyce  
Pogoń Ryn 1-4 Rominta Gołdap  
Błękitni Pasym 1-6 MKS Szczytno  
Granica Bezledy 2-2 Pisa Barczewo  
Łyna Sępopol 3-1 Mamry Giżycko  

 

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 6-1 Łyna Sępopol  
Mamry Giżycko 3-1 Granica Bezledy  
Pisa Barczewo 1-2 Błękitni Pasym  
MKS Szczytno 9-1 Pogoń Ryn  
Rominta Gołdap 2-1 Olimpia Miłki  
Victoria Bartoszyce 3-1 Jurand Barciany  
Płomień Ełk 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie  
DKS Dobre Miasto 2-0 Mazur Pisz  

 

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

 

DKS Dobre Miasto 0-1 LZS Lubomino-Wilczkowo  
Mazur Pisz 2-6 Płomień Ełk  
Cresovia Górowo Iławeckie 2-5 Victoria Bartoszyce  
Jurand Barciany 2-2 Rominta Gołdap  
Olimpia Miłki 3-1 MKS Szczytno  
Pogoń Ryn 2-4 Pisa Barczewo  
Błękitni Pasym 4-2 Mamry Giżycko  
Granica Bezledy 2-3 Łyna Sępopol  

 

Kolejka 30 - 19-20 czerwca
LZS Lubomino-Wilczkowo 4-0 Granica Bezledy  
Łyna Sępopol 6-4 Błękitni Pasym  
Mamry Giżycko 7-0 Pogoń Ryn  
Pisa Barczewo 4-2 Olimpia Miłki  
MKS Szczytno 7-3 Jurand Barciany  
Rominta Gołdap 6-0 Cresovia Górowo Iławeckie  
Victoria Bartoszyce 1-1 Mazur Pisz  
Płomień Ełk 2-0 DKS Dobre Miasto  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka