MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 30
ogółem: 407 103

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Terminarz i wyniki

 

 


Kolejka: 1 w dniach 21-08-2010/22-08-2010

1 KKS Granica Kętrzyn - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-08-21 12:00 0:3  
2 MLKS Czarni Olecko - BKS Tęcza Biskupiec 2010-08-21 12:00 3:2  
3 OKS 1945 Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-08-21 12:00 3:1  
4 MKS Mazur Ełk - KKS Warmia Olsztyn 2010-08-22 11:00 1:2  



Kolejka: 2 w dniach 25-08-2010

5 MBKS Victoria Bartoszyce - KKS Warmia Olsztyn 2010-08-25 12:00 0:0  
6 MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Mazur Ełk 2010-08-25 11:00 0:2  
7 BKS Tęcza Biskupiec - OKS 1945 Olsztyn 2010-08-25 17:00 1:3  
8 KKS Granica Kętrzyn - MLKS Czarni Olecko 2010-08-25 12:00 1:2  



Kolejka: 3 w dniach 28-08-2010/29-08-2010

9 MLKS Czarni Olecko - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-08-28 12:00 5:2  
10 OKS 1945 Olsztyn - KKS Granica Kętrzyn 2010-08-28 12:00 2:1  
11 MKS Mazur Ełk - BKS Tęcza Biskupiec 2010-08-31 12:00 2:3  
12 KKS Warmia Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-08-29 13:00 4:0  



Kolejka: 4 w dniach 04-09-2010/05-09-2010

13 MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-09-04 11:00 2:1  
14 BKS Tęcza Biskupiec - KKS Warmia Olsztyn 2010-09-05 11:00    
15 KKS Granica Kętrzyn - MKS Mazur Ełk 2010-09-04 12:00 0:4  
16 MLKS Czarni Olecko - OKS 1945 Olsztyn 2010-09-04 12:00 1:5  



Kolejka: 5 w dniach 08-09-2010

17 OKS 1945 Olsztyn - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-09-08 15:00    
18 MKS Mazur Ełk - MLKS Czarni Olecko 2010-09-08 11:00    
19 KKS Warmia Olsztyn - KKS Granica Kętrzyn 2010-09-09 13:00    
20 MKS Mrągowia Mrągowo - BKS Tęcza Biskupiec 2010-09-08 15:00    



Kolejka: 6 w dniach 11-09-2010/12-09-2010

21 MBKS Victoria Bartoszyce - BKS Tęcza Biskupiec 2010-09-11 11:00    
22 KKS Granica Kętrzyn - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-09-11 12:00    
23 MLKS Czarni Olecko - KKS Warmia Olsztyn 2010-09-11 12:00    
24 OKS 1945 Olsztyn - MKS Mazur Ełk 2010-09-11 12:00    



Kolejka: 7 w dniach 18-09-2010/19-09-2010

25 MKS Mazur Ełk - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-09-19 11:00    
26 KKS Warmia Olsztyn - OKS 1945 Olsztyn 2010-09-19 13:00    
27 MKS Mrągowia Mrągowo - MLKS Czarni Olecko 2010-09-19 12:00    
28 BKS Tęcza Biskupiec - KKS Granica Kętrzyn 2010-09-19 11:00    



Kolejka: 8 w dniach 06-11-2010/07-11-2010

29 MBKS Victoria Bartoszyce - KKS Granica Kętrzyn 2010-11-06 11:00    
30 BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Czarni Olecko 2010-11-06 11:00    
31 MKS Mrągowia Mrągowo - OKS 1945 Olsztyn 2010-11-06 11:00    
32 KKS Warmia Olsztyn - MKS Mazur Ełk 2010-11-06 11:00    



Kolejka: 9 w dniach 25-09-2010/26-09-2010

33 KKS Warmia Olsztyn - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-09-26 13:00    
34 MKS Mazur Ełk - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-09-26 11:00    
35 OKS 1945 Olsztyn - BKS Tęcza Biskupiec 2010-09-25 12:00    
36 MLKS Czarni Olecko - KKS Granica Kętrzyn 2010-09-25 12:00    



Kolejka: 10 w dniach 02-10-2010/03-10-2010

37 MBKS Victoria Bartoszyce - MLKS Czarni Olecko 2010-10-02 11:00    
38 KKS Granica Kętrzyn - OKS 1945 Olsztyn 2010-10-02 12:00    
39 BKS Tęcza Biskupiec - MKS Mazur Ełk 2010-10-03 11:00    
40 MKS Mrągowia Mrągowo - KKS Warmia Olsztyn 2010-10-03 12:00    



Kolejka: 11 w dniach 09-10-2010/10-10-2010

41 MKS Mrągowia Mrągowo - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-10-10 12:00    
42 KKS Warmia Olsztyn - BKS Tęcza Biskupiec 2010-10-10 13:00    
43 MKS Mazur Ełk - KKS Granica Kętrzyn 2010-10-09 11:00    
44 OKS 1945 Olsztyn - MLKS Czarni Olecko 2010-10-09 12:00    



Kolejka: 12 w dniach 16-10-2010/17-10-2010

45 MBKS Victoria Bartoszyce - OKS 1945 Olsztyn 2010-10-16 11:00    
46 MLKS Czarni Olecko - MKS Mazur Ełk 2010-10-16 11:00    
47 KKS Granica Kętrzyn - KKS Warmia Olsztyn 2010-10-16 11:00    
48 BKS Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-10-17 11:00    



Kolejka: 13 w dniach 23-10-2010/24-10-2010

49 BKS Tęcza Biskupiec - MBKS Victoria Bartoszyce 2010-10-24 11:00    
50 MKS Mrągowia Mrągowo - KKS Granica Kętrzyn 2010-10-24 12:00    
51 KKS Warmia Olsztyn - MLKS Czarni Olecko 2010-10-24 13:00    
52 MKS Mazur Ełk - OKS 1945 Olsztyn 2010-10-24 11:00    



Kolejka: 14 w dniach 30-10-2010/31-10-2010

53 MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Mazur Ełk 2010-10-30 11:00    
54 OKS 1945 Olsztyn - KKS Warmia Olsztyn 2010-10-30 12:00    
55 MLKS Czarni Olecko - MKS Mrągowia Mrągowo 2010-10-30 12:00    
56 KKS Granica Kętrzyn - BKS Tęcza Biskupiec 2010-10-30 12:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka