MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 30
ogółem: 407 132

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Wszystkie mecze

  Poniżej prezentujemy wszystkie rozegrane mecze o punkty przez Victorię Bartoszyce od sezonu 2001/2002.

IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia 2001



Victoria Bartoszyce
2-1 Polonia Elbląg


Kolejka 2 - 11-12 sierpnia 2001



Błękitni Orneta
1-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 3 - 15 sierpnia 2001



Victoria Bartoszyce
0-0 Motor Lubawa


Kolejka 4 - 18-19 sierpnia 2001



Płomień Znicz Biała Piska
2-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 5 - 25-26 sierpnia 2001



Victoria Bartoszyce
1-2 Jeziorak Iława


Kolejka 6 - 1-2 września 2001



Granica Kętrzyn
3-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 7 - 8-9 września 2001



Victoria Bartoszyce
- Zatoka Braniewo  
anulowany, było 7-0


Kolejka 8 - 12 września 2001



Start Nidzica
3-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 9 - 15-16 września 2001



Victoria Bartoszyce
0-3 Warfama Dobre Miasto


Kolejka 10 - 22-23 września 2001



Victoria Bartoszyce
1-3 Orlęta Reszel


Kolejka 11 - 29-30 września 2001



Olimpia Olsztynek
4-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 12 - 6-7 października 2001



Victoria Bartoszyce
2-1 Mazur Pisz


Kolejka 13 - 13-14 października 2001



Czarni Małdyty
1-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 14 - 20-21 października 2001



Victoria Bartoszyce
3-2 Mrągowia Mrągowo


Kolejka 15 - 27-28 października 2001



Stomil II Olsztyn
6-3 Victoria Bartoszyce


Kolejka 16 - 3-4 listopada 2001



Victoria Bartoszyce
2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie


Kolejka 17 - 10-11 listopada 2001



Polonia Pasłęk
3-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 18 - 16-17 marca 2002



Polonia Elbląg
5-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 19 - 23-24 marca 2002



Victoria Bartoszyce
1-1 Błękitni Orneta


Kolejka 20 - 30-31 marca 2002



Motor Lubawa
1-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 21 - 6-7 kwietnia 2002



Victoria Bartoszyce
1-3 Płomień Znicz Biała Piska  


Kolejka 22 - 13-14 kwietnia 2002



Jeziorak Iława
8-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 23 - 20-21 kwietnia 2002



Victoria Bartoszyce
0-5 Granica Kętrzyn


Kolejka 24 - 27-28 kwietnia 2002
Pauza: Victoria Bartoszyce.

Kolejka 25 - 1 maja 2002



Victoria Bartoszyce
0-2 Start Nidzica


Kolejka 26 - 4-5 maja 2002



Warfama Dobre Miasto
2-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 27 - 11-12 maja 2002



Orlęta Reszel
5-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 28 - 18-19 maja 2002



Victoria Bartoszyce
1-0 Olimpia Olsztynek


Kolejka 29 - 25-26 maja 2002



Mazur Pisz
0-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 30 - 29 maja 2002



Victoria Bartoszyce
0-2 Czarni Małdyty


Kolejka 31 - 1-2 czerwca 2002



Mrągowia Mrągowo
8-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 32 - 8-9 czerwca 2002



Victoria Bartoszyce
0-2 Stomil II Olsztyn


Kolejka 33 - 15-16 czerwca 2002



Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3-0 Victoria Bartoszyce  
(wo)


Kolejka 34 - 22-23 czerwca 2002



Victoria Bartoszyce
0-7 Polonia Pasłęk


Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
VI runda - 17 października 2001



Victoria Bartoszyce
1-2 Polonia Elbląg



Sezon 2002/2003



Kolejka 1 - 11 sierpnia 2002



Victoria Bartoszyce
0-3 Pogoń Ryn


Kolejka 2 - 15 sierpnia 2002



Reduta Bisztynek
0-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 3 - 17-18 sierpnia 2002



Victoria Bartoszyce
0-1 Warmia Olsztyn


Kolejka 4 - 24-25 sierpnia 2002



Victoria Bartoszyce
5-0 Mazur Pisz


Kolejka 5 - 28 sierpnia 2002



MKS Szczytno
2-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września 2002



Victoria Bartoszyce
2-1 Granica Bezledy


Kolejka 7 - 7-8 września 2002



Jurand Barciany
3-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 8 - 15 września 2002



Victoria Bartoszyce
1-0 Łyna Sępopol


Kolejka 9 - 22 września 2002



MKS Korsze
0-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 10 - 28-29 września 2002



Victoria Bartoszyce
0-3 Pisa Barczewo


Kolejka 11 - 5-6 października 2002



Mamry Giżycko
3-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 12 - 14-15 września 2002



Victoria Bartoszyce
1-1 Olimpia Miłki


Kolejka 13 - 21-22 września 2002



Cresovia Górowo Iławeckie
1-6 Victoria Bartoszyce


Kolejka 14 - 27 października 2002



Victoria Bartoszyce
4-0 Błękitni Pasym


Kolejka 15 - 5-6 października 2002



Rominta Gołdap
1-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 16 - 22-23 marca 2003



Pogoń Ryn
0-6 Victoria Bartoszyce 2 kwietnia


Kolejka 17 - 30 marca 2003



Victoria Bartoszyce
5-0 Reduta Bisztynek


Kolejka 18 - 5-6 kwietnia 2003



Warmia Olsztyn
0-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 19 - 14 maja 2003



Mazur Pisz
2-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 20 - 19 kwietnia 2003



Victoria Bartoszyce
6-0 MKS Szczytno


Kolejka 21 - 26-27 kwietnia 2003



Granica Bezledy
2-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 22 - 1 maja 2003



Victoria Bartoszyce
3-1 Jurand Barciany


Kolejka 23 - 3 maja 2003



Łyna Sępopol
1-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 24 - 11 maja 2003



Victoria Bartoszyce
1-1 MKS Korsze


Kolejka 25 - 17-18 maja 2003



Pisa Barczewo
4-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 26 - 24-25 maja 2003



Victoria Bartoszyce
4-2 Mamry Giżycko


Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca 2003



Olimpia Miłki
1-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 28 - 7-8 czerwca 2003



Victoria Bartoszyce
6-1 Cresovia Górowo Iławeckie  


Kolejka 29 - 14-15 czerwca 2003



Błękitni Pasym
1-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 30 - 21-22 czerwca 2003



Victoria Bartoszyce
4-2 Rominta Gołdap

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
 

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia 2003



Victoria Bartoszyce
2-0 DKS Dobre Miasto


Kolejka 2 - 16-17 sierpnia 2003



Płomień Ełk
0-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 3 - 20 sierpnia 2003



Victoria Bartoszyce
0-1 LZS Lubomino-Wilczkowo


Kolejka 4 - 23-24 sierpnia 2003



Victoria Bartoszyce
4-1 Rominta Gołdap


Kolejka 5 - 30-31 sierpnia 2003



MKS Szczytno
1-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 6 - 6-7 września 2003



Victoria Bartoszyce
7-3 Pisa Barczewo


Kolejka 7 - 13-14 września 2003



Mamry Giżycko
3-0 Victoria Bartoszyce
 

Kolejka 8 - 20-21 września 2003



Victoria Bartoszyce
3-1 Łyna Sępopol


Kolejka 9 - 27-28 września 2003



Granica Bezledy
2-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 10 - 4-5 października 2003



Victoria Bartoszyce
6-2 Błękitni Pasym


Kolejka 11 - 11-12 października 2003



Pogoń Ryn
0-3 Victoria Bartoszyce


Kolejka 12 - 18-19 października 2003



Victoria Bartoszyce
4-0 Olimpia Miłki


Kolejka 13 - 25-26 października 2003



Jurand Barciany
0-3 Victoria Bartoszyce


Kolejka 14 - 2 listopada 2003



Victoria Bartoszyce
3-0 Cresovia Górowo Iławeckie  


Kolejka 15 - 8-9 listopada 2003



Mazur Pisz
1-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 16 - 27-28 marca 2004



KS Dobre Miasto
2-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 17



Victoria Bartoszyce
1-2 Płomień Ełk


Kolejka 18 - 10 kwietnia 2004



LZS Lubomino-Wilczkowo
1-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 19 - 18 kwietnia 2004



Rominta Gołdap
0-0 Victoria Bartoszyce


Kolejka 20 - 25 kwietnia 2004



Victoria Bartoszyce
1-0 MKS Szczytno


Kolejka 21 - 1-2 maja 2004



Pisa Barczewo
1-2 Victoria Bartoszyce


Kolejka 22 - 8-9 maja 2004



Victoria Bartoszyce
3-2 Mamry Giżycko


Kolejka 23 - 15-16 maja 2004



Łyna Sępopol
3-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 24 - 19-20 maja 2004



Victoria Bartoszyce
4-1 Granica Bezledy


Kolejka 25 - 22-23 maja 2004



Błękitni Pasym
0-4 Victoria Bartoszyce


Kolejka 26 - 29-30 maja 2004



Victoria Bartoszyce
5-2 Pogoń Ryn


Kolejka 27 - 5-6 czerwca 2004



Olimpia Miłki
1-1 Victoria Bartoszyce


Kolejka 28 - 9-10 czerwca 2004



Victoria Bartoszyce
3-1 Jurand Barciany


Kolejka 29 - 12-13 czerwca 2004



Cresovia Górowo Iławeckie
2-5 Victoria Bartoszyce


Kolejka 30 - 19-20 czerwca 2004



Victoria Bartoszyce
1-1 Mazur Pisz


                    IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska



Victoria Bartoszyce
1-1 MKS Korsze 7 sierpnia, 16:00
Kadziewicz 62 - Chwedorowicz 74

Victoria Bartoszyce
2-0 Zamek Kurzętnik 11 sierpnia, 17:00
Gąsior 41, Mazurek 64

Warmiak Łukta
0-6 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 14:00
Husak 10, 45, 65, Deluga 16, 28, Mazurek 57

Victoria Bartoszyce
3-0 Rominta Gołdap 21 sierpnia, 16:00
Deluga 30, 40, Gąsior 72 (k)

Olimpia Elbląg
2-0 Victoria Bartoszyce 25 sierpnia, 16:00
Wiśniewski 26, Nadolny 65

Victoria Bartoszyce
0-2 Jeziorak Iława 28 sierpnia, 13:30
Paweł Pasik 42, Chodowiec 82

Mazur Ełk
3-1 Victoria Bartoszyce 4 września, 17:00
Szugzda 50 (k), Najewski 70, 80 - Mazurek 35

Victoria Bartoszyce
2-1 Sokół Ostróda 8 września, 17:00
Cichocki 39, Gąsior 82 - Miłkowski 80

Huragan Morąg
6-2 Victoria Bartoszyce 11 września, 16:00
Zmiarowski 30, 43, Kusiak 50, 75, 80 (k), Krawczyk 89 - Mazurek 20, Huta 78

Victoria Bartoszyce
2-1 Mrągowia Mrągowo 18 września, 16:00
Mazurek 41, Husak 65 - Sikora 14

Start Działdowo
0-2 Victoria Bartoszyce 26 września, 16:00
Gąsior 72, Cichocki 82

Victoria Bartoszyce
1-3 Polonia Pasłęk 2 października, 15:00
Gąsior 65 (k) - Gawryś 34, Siemaszko 44, Augustynowicz 85

Orlęta Reszel
4-4 Victoria Bartoszyce 9 października, 14:00
Bondar 48, 69, Ruszkul 54, Wiciński 68 - Husak 24, Deluga 35, Cichocki 83, Mazurek 90

Victoria Bartoszyce
2-2 Motor Lubawa 16 października, 14:00
Cichocki 26, 66 - Karkut 10, Jędrychowski 69 (k)

Granica Kętrzyn
0-1 Victoria Bartoszyce 24 października, 14:00
Mazurek 89

Victoria Bartoszyce
2-1 Ewingi Zalewo 30 października, 14:00
Cichocki 24, Kadziewicz 28 - Wernicki 42

Tęcza Biskupiec
2-1 Victoria Bartoszyce 6 listopada, 13:00
Chyczewski 1, Łach 33 - Deluga 59

MKS Korsze
3-2 Victoria Bartoszyce 27 kwietnia, 16:30
Bednarczyk 31, Kozłowski 70, 71 - Husak 48, Boras 50

Zamek Kurzętnik
4-0 Victoria Bartoszyce 22 czerwca, 17:00
Piotr Pasik 20, 35, Mówiński 68, Żurański 85

Victoria Bartoszyce
1-1 Warmiak Łukta 2 kwietnia, 15:00
Własiuk 20 - Łuba 73

Rominta Gołdap
0-0 Victoria Bartoszyce 10 kwietnia, 14:00

Victoria Bartoszyce
0-1 Olimpia Elbląg 16 kwietnia, 16:00
Chrzonowski 78

Jeziorak Iława
2-0 Victoria Bartoszyce 20 kwietnia, 16:00
Witkowski 14, Suchocki 23

Victoria Bartoszyce
0-1 Mazur Ełk 23 kwietnia, 16:00
Lech 44

Sokół Ostróda
2-2 Victoria Bartoszyce 30 kwietnia, 17:00
Misiura 40, Gergola 55 - Paszkowski 12, Deluga 25

Victoria Bartoszyce
2-1 Huragan Morąg 7 maja, 16:00
Husak 4, Deluga 34 - Kusiak 57 (k)

Mrągowia Mrągowo
3-0 Victoria Bartoszyce 14 maja, 16:00
Piec 63, Niestatek 83, Roszkowski 88

Victoria Bartoszyce
4-3 Start Działdowo 18 maja, 17:00
Gąsior 9, Szczygielski 53, Cichocki 60, 71 - Wółkiewicz 71, K.Pieckowski 84, Ł.Łukaszewski 89

Polonia Pasłęk
2-1 Victoria Bartoszyce 21 maja, 17:00
P.Borysiewicz 4, Andrusewicz 26 - Krzywiec 90

Victoria Bartoszyce
2-2 Orlęta Reszel 28 maja, 16:00
Cichocki 35, Mazurek 43 - Wiciński 17, Ruszkul 74

Motor Lubawa
0-2 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
Szczygielski 53, Deluga 63

Victoria Bartoszyce
3-4 Granica Kętrzyn 8 czerwca, 17:00
Deluga 14, Malicki 29, Husak 50 - Opaliński 13, Sapela 30, 70, Żygadło 71

Ewingi Zalewo
0-0 Victoria Bartoszyce 11 czerwca, 16:00

Victoria Bartoszyce
5-1 Tęcza Biskupiec 18 czerwca, 16:00
Gąsior 16, Szawara 21, 40, Cichocki 51, 90 - A.Bernacki 32




Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN


 
     
Polonia Lidzbark Warmiński 2-4 Victoria Bartoszyce 13 października, 15:00

Victoria Bartoszyce
0-2 Olimpia Elbląg 13 kwietnia, 16:30
Cicherski 61 (k), Nadolny 78


                    IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska



Olimpia Elbląg
3-3 Victoria Bartoszyce 6 sierpnia, 17:00 (600)
Lepka 28, 49, Wierzba 80 - Kozłowski 33, Husak 48, Gąsior 69

Victoria Bartoszyce
1-1 Mrągowia Mrągowo 10 sierpnia, 17:00 (200)
Łajkowski 70 - Hebda 61

Huragan Morąg
0-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00 (250)
Husak 70

Victoria Bartoszyce
1-1 Granica Kętrzyn 20 sierpnia, 12:30 (200)
Deluga 26 - Nałysnyk 11

Polonia Pasłęk
4-1 Victoria Bartoszyce 24 sierpnia, 17:00 (200)
Starzyński 4, 33, Baran 28, Przystasz 84 - Gąsior 24 (k)

Victoria Bartoszyce
6-1 Mazur Ełk 27 sierpnia, 17:00 (300)
Deluga 36, 47, 73, Kozłowski 42, Przemysław Mazurek 67, Własiuk 74 - Wierzbicki 76

Orlęta Reszel
3-1 Victoria Bartoszyce 3 września, 16:00 (200)
Bondar 43, Giziński 81, Ruszkul 90 - Deluga 56

Warmiak Łukta
3-1 Victoria Bartoszyce 7 września, 17:00 (150)
Osenkowski 28, 38, 87 - Krzywiec 17

Victoria Bartoszyce
1-2 Motor Lubawa 10 września, 13:30 (250)
Kozłowski 54 - Krauze 24, Jędrychowski 67

Rominta Gołdap
1-2 Victoria Bartoszyce 17 września, 16:00 (250)
Kiler 45 - Gąsior 27, 70

Victoria Bartoszyce
4-2 Start Działdowo 24 września, 16:00 (350)
Furgała 43, Husak 60, Gąsior 81 (k), Przemysław Mazurek 84 - S.Łukaszewski 56 (k), Ogrodowczyk 86

Sokół Ostróda
1-1 Victoria Bartoszyce 1 października, 16:00 (300)
M.Śnieżawski 30 - Kozłowski 12

Victoria Bartoszyce
3-0 DKS Dobre Miasto 8 października, 15:00 (350)
Husak 52, Deluga 63, 75

Olimpia Olsztynek
3-2 Victoria Bartoszyce 15 października, 15:00 (100)
M.Hartliński 25, Metera 31, Paluch 41 (k) - Przemysław Mazurek 7, Gąsior 70

Victoria Bartoszyce
1-3 Płomień Ełk 22 października, 15:00 (200)
Deluga 45 - Lewicki 11, 56, Stryżko 64 (k)

Start Nidzica
5-0 Victoria Bartoszyce 29 października, 14:00 (100)
Kostowski 14, A.Łochnicki 20, Boguniecki 43, Majewski 70, 83

Victoria Bartoszyce
1-1 OKS 1945 Olsztyn 5 listopada, 13:00 (300)
Przemysław Mazurek 82 - Żytkiewicz 30

Victoria Bartoszyce
0-1 Olimpia Elbląg 26 kwietnia, 17:00 (200)
Wierzba 68

Mrągowia Mrągowo
3-0 Victoria Bartoszyce 10 maja, 17:00 (300)
Radziszewski 5 (k), 19, 67

Victoria Bartoszyce
1-1 Huragan Morąg 8 kwietnia, 16:00 (200)
Krzywiec 32 - Zmiarowski 41

Granica Kętrzyn
4-0 Victoria Bartoszyce 11 kwietnia, 16:00 (200)
R.Lech 8, 88, Kowalewski 30, Sapela 90

Victoria Bartoszyce
3-0 Polonia Pasłęk 14 kwietnia, 16:00 (250)
Przemysław Mazurek 43, Deluga 63, Malicki 78

Mazur Ełk
3-3 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 15:00 (350)
Duda 30, 71, Januszko 65 - Przemysław Mazurek 17, 50, Gąsior 21

Victoria Bartoszyce
2-0 Orlęta Reszel 22 kwietnia, 16:00 (200)
Deluga 50, Przemysław Mazurek 66

Victoria Bartoszyce
1-2 Warmiak Łukta 29 kwietnia, 16:00 (200)
Furgała 20 - Sikorski 42, Wiciński 59

Motor Lubawa
4-2 Victoria Bartoszyce 3 maja, 13:00 (300)
Krauze 35, 38, Ł.Harmaciński 85, Olejniczak 90 - Deluga 55, Gąsior 88
w Kurzętniku

Victoria Bartoszyce
1-6 Rominta Gołdap 6 maja, 17:00 (200)
Furgała 35 - Mościński 3, Michał Nowak 8, 17, Chmielecki 75, Sinczura 85, 90

Start Działdowo
3-0 Victoria Bartoszyce 14 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się, goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Victoria Bartoszyce
0-3 Sokół Ostróda 20 maja, 17:00 (150)
M.Śnieżawski 26, Kraśniewski 82, Ciesielczyk 86

DKS Dobre Miasto
5-2 Victoria Bartoszyce 27 maja, 16:00 (250)
Paszkiewicz 10, Koprucki 42, Radziwon 45, 48, Ł.Kościuczuk 70 (k) - Koprucki 53 (s), Boras 60

Victoria Bartoszyce
4-2 Olimpia Olsztynek 3 czerwca, 17:00 (150)
Husak 5, Boras 7, Deluga 51, Gąsior 90 - Brzostek 2, Gawliński 70

Płomień Ełk
2-2 Victoria Bartoszyce 7 czerwca, 17:00 (150)
Kuciński 42, W.Kryński 56 - Grażul 40, Furgała 82

Victoria Bartoszyce
0-3 Start Nidzica 10 czerwca, 16:00 (100)
P.Sieński 32, Kosobucki 36, 75

OKS 1945 Olsztyn
4-0 Victoria Bartoszyce 17 czerwca, 16:00 (100)
Łachacz 45, 59, Czerwiński 86, G.Lech 88


                  Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN



Tęcza Biskupiec
0-1 Victoria Bartoszyce 21 września, 17:00
Kozłowski 90

Czarni Rudzienice
3-2 Victoria Bartoszyce 26 października, 15:00




      Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I



Victoria Bartoszyce
2-2 Mazur Pisz 5 sierpnia, 17:00

Łyna Sępopol
2-8 Victoria Bartoszyce 12 sierpnia, 17:00

Victoria Bartoszyce
1-0 Olimpia Miłki 19 sierpnia, 17:00

Leśnik Nowe Ramuki
3-3 Victoria Bartoszyce 23 sierpnia, 17:00

Victoria Bartoszyce
6-1 Granica Bezledy 26 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Orlęta Reszel 2 września, 17:00

Mazur Ełk
2-2 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
5-4 Pisa Barczewo 9 września, 17:00

Czarni Olecko
1-0 Victoria Bartoszyce 17 września, 15:00

Victoria Bartoszyce
2-2 MKS Korsze 23 września, 17:00

Vęgoria Węgorzewo
6-1 Victoria Bartoszyce 1 października, 15:00

Victoria Bartoszyce
5-1 Tęcza Biskupiec

Polonia Lidzbark Warmiński
3-1 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
6-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

Warmia Olsztyn
4-2 Victoria Bartoszyce  

Mazur Pisz
4-1 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
1-1 Łyna Sępopol

Olimpia Miłki
0-5 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
2-0 Leśnik Nowe Ramuki

Granica Bezledy
0-0 Victoria Bartoszyce

Orlęta Reszel
2-4 Victoria Bartoszyce  

Victoria Bartoszyce
1-0 Mazur Ełk

Pisa Barczewo
0-4 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
2-0 Czarni Olecko

MKS Korsze
0-4 Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce
1-4 Vęgoria Węgorzewo  
Tęcza Biskupiec 1-2 Victoria Bartoszyce

 

Victoria Bartoszyce 10-1 Polonia Lidzbark Warmiński

 

Cresovia Górowo Iławeckie 2-2

Victoria Bartoszyce

Victoria Bartoszyce 2-5 Warmia Olsztyn

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Łyna Sępopol 1-4 Victoria Bartoszyce 11 października, 15:00
Robert Naruszewicz 85 - Rafał Malicki 18, Andrzej Cichocki 40, Tomasz Deluga 65, Czesław Grażul 80

 

Victoria Bartoszyce 0-1 Warmiak Łukta 17 marca, 13:00 (60)
Mariusz Kukuć 90 (k)

w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I

Victoria Bartoszyce 5-2 Polonia Lidzbark Warmiński 11 sierpnia, 16:00
Mazur Pisz 2-1 Victoria Bartoszyce 18 sierpnia, 16:00
W drużynie Mazura wystąpił nieuprawniony zawodnik - WMZPN przyznał walkower 0-3, jednak później WGEiD przywrócił wynik z boiska.
Victoria Bartoszyce 4-2 Łyna Sępopol 25 sierpnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-7 Victoria Bartoszyce 29 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Granica Bezledy 1 września, 16:00
Błękitni Pasym 5-0 Victoria Bartoszyce 7 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 6-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 12 września, 17:00
Rominta Gołdap 4-2 Victoria Bartoszyce 15 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-3 DKS Dobre Miasto 22 września, 16:00
Pisa Barczewo 3-3 Victoria Bartoszyce 29 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-0 Tęcza Biskupiec 6 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Orlęta Reszel 13 października, 15:00
MKS Korsze 2-1 Victoria Bartoszyce 20 października, 15:00

 

Victoria Bartoszyce 1-6 Warmia Olsztyn 27 października, 14:00
Mazur Ełk 4-0 Victoria Bartoszyce 4 listopada, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Victoria Bartoszyce 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Bartoszyce 2-1 Mazur Pisz 29 marca, 14:00
Łyna Sępopol 1-1 Victoria Bartoszyce 5 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Leśnik Nowe Ramuki 12 kwietnia, 15:00

 

Granica Bezledy 0-4 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 2-1 Błękitni Pasym 26 kwietnia, 15:00

 

LZS Lubomino-Wilczkowo 0-3 Victoria Bartoszyce 4 maja, 14:00

 

Victoria Bartoszyce 1-2 Rominta Gołdap 10 maja, 16:00

 

DKS Dobre Miasto 0-1 Victoria Bartoszyce 17 maja, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 1-1 Pisa Barczewo 24 maja, 16:00

 

Tęcza Biskupiec 4-0 Victoria Bartoszyce 31 maja, 16:00

 

Orlęta Reszel 3-2 Victoria Bartoszyce 8 czerwca, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Korsze 14 czerwca, 16:00

 

Warmia Olsztyn 1-3 Victoria Bartoszyce 18 czerwca, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 0-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 16:00

 

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Granica Bezledy 3-7 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 17:00

 

Victoria Bartoszyce 2-4 Mamry Giżycko 26 września, 15:30
Tomasz Deluga 27, Przemysław Mazurek 55 - Arkadiusz Gwiazdowski 26 (k), 32 (k), 90, Karol Siedzik 54

 

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska I

Victoria Bartoszyce 2-2 Cresovia Górowo Iławeckie  

 

DKS Dobre Miasto 1-4 Victoria Bartoszyce 16 sierpnia, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 0-4 Polonia Lidzbark Warmiński 23 sierpnia, 17:00

 

Mazur Pisz 1-0 Victoria Bartoszyce 27 sierpnia, 17:00

 

Victoria Bartoszyce 4-1 Warmia Olsztyn 30 sierpnia, 14:00

 

Znicz Biała Piska 1-3 Victoria Bartoszyce 6 września, 14:00

 

Victoria Bartoszyce 4-1 Omulew Wielbark 10 września, 17:00

 

Fortuna Wygryny 0-3 Victoria Bartoszyce 13 września, 17:00

 

Victoria Bartoszyce 3-1 OKS 1945 II Olsztyn 20 września, 13:00

 

Pisa Barczewo 1-0 Victoria Bartoszyce 27 września, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 3-1 LZS Lubomino-Wilczkowo 4 października, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 5-0 Orlęta Reszel 11 października, 15:00

 

Granica Bezledy 2-2 Victoria Bartoszyce 18 października, 15:00

 

Victoria Bartoszyce 1-1 Łyna Sępopol 25 października, 14:00

 

Leśnik Nowe Ramuki 3-2 Victoria Bartoszyce 2 listopada, 14:00

 

Cresovia Górowo Iławeckie 2-3 Victoria Bartoszyce 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Victoria Bartoszyce 1-2 DKS Dobre Miasto 28 marca, 15:00

 

Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Victoria Bartoszyce 4 kwietnia, 15:00

 

Victoria Bartoszyce 3-0 Mazur Pisz 11 kwietnia, 15:00

 

Warmia Olsztyn 2-2 Victoria Bartoszyce 18 kwietnia, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 3-1 Znicz Biała Piska 25 kwietnia, 15:00

 

Omulew Wielbark 1-2 Victoria Bartoszyce 3 maja, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 0-1 Fortuna Wygryny 9 maja, 16:00

 

OKS 1945 II Olsztyn 3-2 Victoria Bartoszyce 17 maja, 15:30
sztuczne boisko na Dajtkach

 

Victoria Bartoszyce 3-4 Pisa Barczewo 23 maja, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 3-4 Victoria Bartoszyce 31 maja, 14:00
Orlęta Reszel 5-1 Victoria Bartoszyce 6 czerwca, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 2-1 Granica Bezledy 10 czerwca, 17:00

 

Łyna Sępopol 5-1 Victoria Bartoszyce 14 czerwca, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 4-1 Leśnik Nowe Ramuki 21 czerwca, 16:00

 

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Łyna Sępopol 7-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I

Victoria Bartoszyce 3-2 Omulew Wielbark 8 sierpnia, 17:00

Gole: Janusz Baliński, Tomasz Deluga x2.

Orlęta Reszel 2-3 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 16:00

Gole: Mazurek 25,70', Chruściel 75.

Victoria Bartoszyce 4-1 OKS 1945 II Olsztyn

22 sierpnia, 17:00 Gole: Tomasz Deluga x2, Przemysław Mazurek,

Tomasz Osipowicz.

Granica Bezledy 0-5 Victoria Bartoszyce 28 sierpnia, 17:00

Gole:Artur Butniewicz, Przemysław Mazurek x2, Tomasz Deluga x2.

Victoria Bartoszyce 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński

Gole: Tomasz Deluga x2, Tomasz Osipowicz, Janusz Baliński

Jurand Barciany 0-7 Victoria Bartoszyce 9 września, 17:00

Gole:Tomasz Deluga x2, Przemysław Mazurek, Tomasz Husak x2, Daniel Chruściel, Janusz Baliński.

Victoria Bartoszyce 3-1 MKS Jeziorany 12 września, 17:00

Gole: Przemysław Mazurek x3.

Mamry Giżycko 0-1 Victoria Bartoszyce 19 września, 16:00

Gol: Janusz Baliński

Victoria Bartoszyce 0-2 DKS Dobre Miasto 26 września, 14:00

 

Znicz Biała Piska 1-1 Victoria Bartoszyce 3 października, 14:00

Gol: Janusz Baliński

Victoria Bartoszyce 4-2 Mazur Pisz 10 października, 15:00

Gole: Kamil Kaplewski, Przemysław Mazurek, Tomasz Deluga, Tomasz Osipowicz.

Victoria Bartoszyce 0-1 Warmia Olsztyn 17 października, 12:00

 

Łyna Sępopol 3-2 Victoria Bartoszyce 24 października, 15:00

Gole:Przemysław Mazurek, Tomasz Deluga.

Victoria Bartoszyce 0-1 Leśnik Nowe Ramuki 31 października, 14:00

 

Fortuna Wygryny 0-2 Victoria Bartoszyce 7 listopada, 14:00

Gole: Kamil Szajda, Tomasz Osipowicz.

Victoria Bartoszyce 1-5 Orlęta Reszel 27 marca, 15:00

Gol:Tomasz Deluga

OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 2 kwietnia, 16:00

 

Victoria Bartoszyce 2-2 Jurand Barciany 24 kwietnia, 15:00

Gole: Przemysław Mazurek, Tomasz Deluga

MKS Jeziorany 0-3 Victoria Bartoszyce 2 maja, 16:00

Gole: Tomasz Deluga x2, Tomasz Osipowicz

Victoria Bartoszyce 2-1 Mamry Giżycko

8 maja, 16:00

Gole: Tomasz Osipowicz, Tomasz

Deluga

  DKS Dobre Miasto 0-2 Victoria Bartoszyce 15 maja, 17:00

Gole: Tomasz Deluga, Przemysław Mazurek

Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Victoria Bartoszyce 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Gol: Marek Krzywiec.

Victoria Bartoszyce 1-1 Znicz Biała Piska 22 maja, 16:00

Gol: Marek Krzywiec

Omulew Wielbark 1-0 Victoria Bartoszyce 26 maja, 17:00

 

Mazur Pisz 5-1 Victoria Bartoszyce 30 maja, 17:00

Gol: Daniel Chruściel

Warmia Olsztyn 4-3 Victoria Bartoszyce 3 czerwca, 16:00

Gole:Tomasz Deluga x2, Przemysław Mazurek.

Victoria Bartoszyce 0-1 Łyna Sępopol 9 czerwca, 17:00

 

Leśnik Nowe Ramuki 0-4 Victoria Bartoszyce 13 czerwca, 16:00

Gole: Tomasz Deluga, Przemysław Mazurek, Hubert Lis, Tomasz Konieczek.

Victoria Bartoszyce 6-3 Fortuna Wygryny 20 czerwca, 16:00

Gole: Tomasz Osipowicz x3, Robert Murawski, Hubert Lis, Robert Murawski.

Victoria Bartoszyce 6-1 Granica Bezledy 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Gole: Przemysław Mazurek x2, Marek Krzywiec x2, Hubert Lis, Tomasz Osipowicz.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

WKS Dąbrówka Wielka 2-3 Victoria Bartoszyce 26 sierpnia, 17:00

 

Victoria Bartoszyce 0-3 MKS Korsze 23 września, 15:30

 

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I

Victoria Bartoszyce 0-1 Granica Bezledy 6 sierpnia, 18:00

http://victoriabartoszyce.futbolowo.pl/victoriabartoszyce/news,529316,victoria-bartoszyce-granica-bezledy-0-1-0-0-.html

Mamry Giżycko 1-0 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 17:00

http://victoriabartoszyce.futbolowo.pl/victoriabartoszyce/news,543719,mamry-gizycko-victoria-bartoszyce-1-0-0-0-.html

Victoria Bartoszyce 4-0 Leśnik Nowe Ramuki 21 sierpnia, 17:00

Gole: Przemysław Mazurek 15', Tomasz Osipowicz 20', Radosław Łajkowski 36', Tomasz Deluga 70'

http://victoriabartoszyce.futbolowo.pl/victoriabartoszyce/news,554126,victoria-bartoszyce-lesnik-nowe-ramuki-4-0-3-0-.html

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka