MBKS Victoria Bartoszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Polonia Lidzbark Warmiński - KS Mazur Pisz
  • LUKS Wilczek Wilkowo - LZS Leśnik Nowe Ramuki
  • GLKS Jonkowo - GKS Mamry Giżycko
  • MLKS Znicz Biała Piska - GKS Granica Bezledy
  • KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
  • MBKS Victoria Bartoszyce - GLKS Jurand Barciany 7:1
  • MKS Jeziorany - LKS Łyna Sępopol
  • GZPN Omulew Wielbark - KS Rema Orlęta Reszel
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 107, wczoraj: 56
ogółem: 412 894

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Kontakty

Losowa galeria

Victoria Bartoszyce - Granica Bezledy
Ładowanie...

Sport.pl

Zczuba.tv

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2010-11-07 LZS Leśnik Nowe Ramuki GLKS Jonkowo 14:00
15  2010-11-07 GKS Mamry Giżycko MLKS Znicz Biała Piska 14:00
15  2010-11-07 DKS Dobre Miasto MBKS Victoria Bartoszyce 14:00
15  2010-11-07 GLKS Jurand Barciany MKS Jeziorany 14:00
15  2010-11-06 KS Mazur Pisz LUKS Wilczek Wilkowo 13:00
15  2010-11-06 GKS Granica Bezledy MBKS Victoria Bartoszyce 13:00
15  2010-11-06 LKS Łyna Sępopol GZPN Omulew Wielbark 13:00
15  2010-11-06 KS Rema Orlęta Reszel MKS Polonia Lidzbark Warmiński 13:00
14  2010-10-31 GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel 13:00
14  2010-10-31 MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol 14:00
14  2010-10-31 LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki 16:00
14  2010-10-31 MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz 14:00
14  2010-10-30 MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
14  2010-10-30 KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto 14:00
14  2010-10-30 MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy 15:00
14  2010-10-30 GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko 14:00
13  2010-10-24 LZS Leśnik Nowe Ramuki KS Mazur Pisz 14:00
13  2010-10-24 GKS Mamry Giżycko LUKS Wilczek Wilkowo 14:00
13  2010-10-24 DKS Dobre Miasto MLKS Znicz Biała Piska 14:00
13  2010-10-24 GLKS Jurand Barciany KKS Warmia Olsztyn 14:00
13  2010-10-24 GZPN Omulew Wielbark MKS Polonia Lidzbark Warmiński 14:00
13  2010-10-23 GKS Granica Bezledy GLKS Jonkowo 15:00
13  2010-10-23 LKS Łyna Sępopol MBKS Victoria Bartoszyce 15:00
13  2010-10-23 KS Rema Orlęta Reszel MKS Jeziorany 14:00
12  2010-10-17 MKS Jeziorany GZPN Omulew Wielbark 14:00
12  2010-10-17 LUKS Wilczek Wilkowo GKS Granica Bezledy 16:00
12  2010-10-17 MKS Polonia Lidzbark Warmiński LZS Leśnik Nowe Ramuki 14:00
12  2010-10-16 KKS Warmia Olsztyn KS Rema Orlęta Reszel 15:00
12  2010-10-16 MBKS Victoria Bartoszyce 3:1 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
12  2010-10-16 MLKS Znicz Biała Piska GLKS Jurand Barciany 16:00
12  2010-10-16 GLKS Jonkowo DKS Dobre Miasto 15:00
12  2010-10-16 KS Mazur Pisz GKS Mamry Giżycko 14:00
11  2010-10-10 GKS Mamry Giżycko 8:1 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
11  2010-10-10 DKS Dobre Miasto 5:2 LUKS Wilczek Wilkowo zobacz ›
11  2010-10-10 GLKS Jurand Barciany 1:7 GLKS Jonkowo zobacz ›
11  2010-10-10 GZPN Omulew Wielbark 5:4 MBKS Victoria Bartoszyce zobacz ›
11  2010-10-10 MKS Jeziorany 4:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
11  2010-10-09 GKS Granica Bezledy 0:0 KS Mazur Pisz zobacz ›
11  2010-10-09 LKS Łyna Sępopol 1:2 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
11  2010-10-09 KS Rema Orlęta Reszel 8:1 KKS Warmia Olsztyn zobacz ›
10  2010-10-03 LUKS Wilczek Wilkowo 3:0 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
10  2010-10-03 LZS Leśnik Nowe Ramuki 0:3 GKS Granica Bezledy zobacz ›
10  2010-10-03 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0:4 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
10  2010-10-02 MBKS Victoria Bartoszyce 1:1 MKS Jeziorany zobacz ›
10  2010-10-02 KKS Warmia Olsztyn 2:3 GZPN Omulew Wielbark zobacz ›
10  2010-10-02 MLKS Znicz Biała Piska 3:2 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
10  2010-10-02 GLKS Jonkowo 1:8 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
10  2010-10-02 KS Mazur Pisz 0:2 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2010-09-26 DKS Dobre Miasto 8:0 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
2010-09-26 GLKS Jurand Barciany 0:1 KS Mazur Pisz zobacz ›
2010-09-26 GZPN Omulew Wielbark 1:4 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2010-09-26 MKS Jeziorany 2:1 KKS Warmia Olsztyn zobacz ›
2010-09-25 GKS Granica Bezledy 2:2 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
2010-09-25 LKS Łyna Sępopol 2:0 LUKS Wilczek Wilkowo zobacz ›
2010-09-25 KS Rema Orlęta Reszel 0:2 GLKS Jonkowo zobacz ›
2010-09-25 MBKS Victoria Bartoszyce 2:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
2010-09-19 LUKS Wilczek Wilkowo 1:3 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
2010-09-19 LZS Leśnik Nowe Ramuki 4:5 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
2010-09-19 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3:1 GKS Granica Bezledy zobacz ›
2010-09-18 KKS Warmia Olsztyn 1:1 MBKS Victoria Bartoszyce zobacz ›
2010-09-18 MLKS Znicz Biała Piska 3:0 MKS Jeziorany zobacz ›
2010-09-18 GLKS Jonkowo 3:0 GZPN Omulew Wielbark zobacz ›
2010-09-18 KS Mazur Pisz 1:3 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
2010-09-18 GKS Mamry Giżycko 2:0 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2010-09-12 GLKS Jurand Barciany 1:5 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
2010-09-12 GZPN Omulew Wielbark 0:2 LUKS Wilczek Wilkowo zobacz ›
2010-09-12 MKS Jeziorany 3:1 GLKS Jonkowo zobacz ›
2010-09-11 DKS Dobre Miasto 4:1 GKS Granica Bezledy zobacz ›
2010-09-11 LKS Łyna Sępopol 3:1 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
2010-09-11 KS Rema Orlęta Reszel 1:0 KS Mazur Pisz zobacz ›
2010-09-11 MBKS Victoria Bartoszyce 1:2 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2010-09-11 KKS Warmia Olsztyn 0:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
2010-09-08 MLKS Znicz Biała Piska 1:1 KKS Warmia Olsztyn zobacz ›
2010-09-08 GLKS Jonkowo 3:2 MBKS Victoria Bartoszyce zobacz ›
2010-09-08 LUKS Wilczek Wilkowo 4:2 MKS Jeziorany zobacz ›
2010-09-08 KS Mazur Pisz 3:0 GZPN Omulew Wielbark zobacz ›
2010-09-08 LZS Leśnik Nowe Ramuki 1:0 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
2010-09-08 GKS Mamry Giżycko 3:2 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
2010-09-08 GKS Granica Bezledy 1:4 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
2010-09-08 MKS Polonia Lidzbark Warmiński DKS Dobre Miasto 17:00
2010-09-05 GLKS Jurand Barciany 2:4 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2010-09-05 GZPN Omulew Wielbark 4:1 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
2010-09-05 MKS Jeziorany 3:1 KS Mazur Pisz zobacz ›
2010-09-04 LKS Łyna Sępopol 0:1 GKS Granica Bezledy zobacz ›
2010-09-04 KS Rema Orlęta Reszel 1:2 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
2010-09-04 MBKS Victoria Bartoszyce 2:2 LUKS Wilczek Wilkowo zobacz ›
2010-09-04 KKS Warmia Olsztyn 4:1 GLKS Jonkowo zobacz ›
2010-09-04 MLKS Znicz Biała Piska 2:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
2010-08-29 LUKS Wilczek Wilkowo 0:0 KKS Warmia Olsztyn zobacz ›
2010-08-29 LZS Leśnik Nowe Ramuki 1:4 MKS Jeziorany zobacz ›
2010-08-29 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2:1 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
2010-08-28 GLKS Jonkowo 0:5 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2010-08-28 KS Mazur Pisz 1:3 MBKS Victoria Bartoszyce zobacz ›
2010-08-28 GKS Mamry Giżycko 0:1 GZPN Omulew Wielbark zobacz ›
2010-08-28 GKS Granica Bezledy 0:1 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
2010-08-28 DKS Dobre Miasto 0:1 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
2010-08-22 GZPN Omulew Wielbark 1:1 GKS Granica Bezledy zobacz ›
2010-08-22 MKS Jeziorany 0:3 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
2010-08-21 LKS Łyna Sępopol 3:3 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
2010-08-21 KS Rema Orlęta Reszel 1:1 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2010-08-21 MBKS Victoria Bartoszyce 4:0 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
2010-08-21 KKS Warmia Olsztyn 0:2 KS Mazur Pisz zobacz ›
2010-08-21 MLKS Znicz Biała Piska 3:1 LUKS Wilczek Wilkowo zobacz ›
2010-08-21 GLKS Jonkowo 2:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
2010-08-15 LUKS Wilczek Wilkowo 1:3 GLKS Jonkowo zobacz ›
2010-08-15 LZS Leśnik Nowe Ramuki 1:2 KKS Warmia Olsztyn zobacz ›
2010-08-15 GKS Mamry Giżycko 1:0 MBKS Victoria Bartoszyce zobacz ›
2010-08-15 GLKS Jurand Barciany 0:4 KS Rema Orlęta Reszel zobacz ›
2010-08-14 KS Mazur Pisz 1:3 MLKS Znicz Biała Piska zobacz ›
2010-08-14 GKS Granica Bezledy 1:2 MKS Jeziorany zobacz ›
2010-08-14 DKS Dobre Miasto 3:1 GZPN Omulew Wielbark zobacz ›
2010-08-13 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3:0 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
2010-08-08 GZPN Omulew Wielbark 3:0 GLKS Jurand Barciany zobacz ›
2010-08-08 MKS Jeziorany 1:3 DKS Dobre Miasto zobacz ›
2010-08-08 LUKS Wilczek Wilkowo 2:3 MKS Polonia Lidzbark Warmiński zobacz ›
2010-08-08 GLKS Jonkowo 1:2 KS Mazur Pisz zobacz ›
2010-08-07 KS Rema Orlęta Reszel 3:3 LKS Łyna Sępopol zobacz ›
2010-08-07 KKS Warmia Olsztyn 2:2 GKS Mamry Giżycko zobacz ›
2010-08-07 MLKS Znicz Biała Piska 4:1 LZS Leśnik Nowe Ramuki zobacz ›
2010-08-06 MBKS Victoria Bartoszyce 0:1 GKS Granica Bezledy zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MBKS Victoria BartoszyceGLKS Jurand Barciany
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
2010-10-30, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KS Rema Orlęta Reszel - MKS Polonia Lidzbark Warmiński
LKS Łyna Sępopol - GZPN Omulew Wielbark
GLKS Jurand Barciany - MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy - MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Mamry Giżycko - MLKS Znicz Biała Piska
LZS Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
MKS Polonia Lidzbark Warmiński KS Mazur Pisz
LUKS Wilczek Wilkowo LZS Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska GKS Granica Bezledy
KKS Warmia Olsztyn DKS Dobre Miasto
MBKS Victoria Bartoszyce 7:1 GLKS Jurand Barciany
MKS Jeziorany LKS Łyna Sępopol
GZPN Omulew Wielbark KS Rema Orlęta Reszel

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. erni09 54
2. ORIEN24H 42
3. pan_teofil 33
4. Owado92 24
5. zychu17 24
6. warzniak 3

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka